New York Institute of Technology (NYIT)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

New York Institute of Technology - Wyższa Szkoła Inżynierii i Informatyki

Poznaj Nowy Jork Institute of Technology - dynamiczny, wysoko oceniany i akredytowany uniwersytet non-profit, zaangażowany w edukację następnego pokolenia liderów oraz inspirowanie innowacji i rozwijanie przedsiębiorczości.

111909_Picture1.png

Informacje o New York Institute of Technology:

New York Institute of Technology oferuje studia licencjackie, magisterskie i zawodowe na ponad 50 kierunkach, w tym informatyce, danych i cyberbezpieczeństwie; biologia i badania biomedyczne; architektura i projektowanie; Inżynieria; zawody medyczne i medycyna; IT i technologie cyfrowe; zarządzanie; komunikacja i marketing; edukacja i doradztwo; oraz energia i zrównoważony rozwój. Jest to niekomercyjny, niezależny, prywatny i niesesekcyjny instytut szkolnictwa wyższego. Uczelnia przyjmuje na całym świecie ponad 9 000 studentów na całym świecie. Uniwersytet ma kampusy w Nowym Jorku i Long Island (Nowy Jork), Jonesboro (Arkansas) i Vancouver (Kolumbia Brytyjska) oraz programy na całym świecie. Ponad 100 000 absolwentów składa się z zaangażowanej sieci wykonawców, twórców i innowatorów przygotowanych na zmianę świata, rozwiązywanie problemów XXI wieku i na nowo odkrywać przyszłość.

Od 1955 r. NYIT realizuje misję:

 • Zapewnij profesjonalną edukację zawodową
 • Daj wszystkim wykwalifikowanym studentom dostęp do możliwości
 • Wspieraj badania i stypendia, które przynoszą korzyści większemu światu

Kim jesteśmy:

W New York Institute of Technology różnorodność jest reprezentowana przez mozaikę zaangażowanych studentów, z których każdy wnosi wyjątkowe intelektualne, kulturowe i kreatywne prezenty do bogatej, tętniącej życiem społeczności kampusowej. Wykładowcy uniwersyteccy i studenci reprezentują różnorodne perspektywy, wartości, pomysły, pochodzenie, style, podejścia, doświadczenia i przekonania - zapewniając stymulującą, pielęgnującą i prawdziwie kosmopolityczną edukację XXI wieku. Zobacz NYIT w skrócie tutaj.

111914_Picture1.png

Gdzie jesteśmy:

 • Long Island, NY (Old Westbury)
 • Nowy Jork, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

O Kolegium Inżynierii i Informatyki:

111915_Picture1.png

New York Institute of Technology plasuje się w pierwszej trzeciej akredytowanych programów inżynieryjnych wymienionych przez US News

Pomysły, które wydają się niemożliwe do zrealizowania, kształtują się każdego dnia w nowojorskim Instytucie Technologii, gdzie uczniowie uczą się rozwiązywać problemy, dostarczać rozwiązania i pracować nad wyzwaniami XXI wieku, które bezpośrednio dotyczą świata. Studenci NYIT odnotowują znaczący zwrot z inwestycji w kształcenie: ukończenie zawodu gotowe, wyposażone w umiejętności i doświadczenia poszukiwane przez najlepszych pracodawców, programy dla absolwentów i instytucje badawcze na całym świecie. Raport PayScale's College Salary umieszcza College of Engineering and Computing Sciences wśród 28% najlepszych szkół inżynieryjnych w oparciu o potencjał płacowy.

Programy akademickie:

 • Inżynieria elektryczna i komputerowa, MS
 • Bioinżynieria, MS
 • Inżynieria mechaniczna, MS
 • Informatyka, MS
 • Informacje, bezpieczeństwo sieciowe i komputerowe, MS
 • Data Science, MS

Centrum Innowacji w Przedsiębiorczości i Technologii (ETIC)

Centrum Innowacji w zakresie Przedsiębiorczości i Technologii (ETIC) jest centrum badawczym New York Institute of Technology zajmującym się odkrywaniem, kultywowaniem nowych firm i produktów oraz wprowadzaniem nowych pomysłów w dziedzinie technologii, inżynierii i nauk stosowanych. Poprzez rozszerzenie partnerstwa pomiędzy przemysłem, społecznością akademicką i organizacjami zawodowymi, ETIC stara się wpłynąć na kluczowe obszary IT i cyberbezpieczeństwa, bioinżynierii i urządzeń medycznych oraz energii i zielonych technologii.

Pracując na 8 tys. Stóp kwadratowych najnowocześniejszych laboratoriów i obiektów ETIC, uczniowie pracują z firmami partnerskimi i sieciami inwestorskimi, pomagając im stać się liderami transformacji w tej dziedzinie.

Badania stosowane i stypendia:

Wysiłki badawcze Nowego Instytutu Technologicznego w Nowym Jorku otrzymują bezprecedensowe środki finansowe od krajowych agencji i poprzez wewnętrzne wysiłki finansowe. Wiedza uniwersytetu w dziedzinach takich jak cyberbezpieczeństwo, robotyka, technologie wszczepialne / nadające się do noszenia, medycyna, opieka zdrowotna, zrównoważony rozwój i wiele innych zwiększają reputację NYIT w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla problemów w świecie rzeczywistym.

Akredytacja: Nowy Jork Institute of Technology jest akredytowany przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Państw Członkowskich i czarterowany przez Radę Regentów Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku; nasze indywidualne programy i szkoły, a także nasze globalne kampusy również mają prestiżowe akredytacje. Zobacz pełną listę agencji akredytacyjnych.

Lokalizacje

Nowy Jork

New York City (Manhattan)

Address
1855 Broadway
10023 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Old Westbury

Long Island (Old Westbury)

Address
Northern Boulevard
P.O. Box 8000

11568-8000 Old Westbury, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Vancouver

Vancouver

Address
701 West Georgia Street, 17th floor
Vancouver, BC
Canada

V7Y 1K8 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium