Przeczytaj oficjalny opis

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College to prywatna uczelnia non-profit, zlokalizowana w kwintesencji Nowej Anglii, mieście Henniker w New Hampshire, poświęconym zapewnieniu wyjątkowej edukacji dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z całego świata.

W rankingu US News and World Report na wyższych poziomach szkół licencjackich na północy, New England College przygotowuje studentów w sposób solidny, dokładny i angażujący. Nazywamy to "uczeniem się przez doświadczenie" lub uczeniem się przez działanie. Niezależnie od tego, czy jest to kurs biznesowy czy filozoficzny, profesorowie NEC włączają praktyczne doświadczenie do programu nauczania, dzięki czemu uczniowie kończą studia z więcej niż tylko stopniem.

Jest wiele elementów do New England College, które mogą Cię intrygować - unikalna filozofia edukacyjna, malownicze ustawienie kampusu lub wszystkie działania, które mogą przyczynić się do twojej osobistej transformacji - i możesz po prostu odkryć, że to odpowiednie miejsce dla ciebie. Witamy!

Równe możliwości edukacyjne

Celem polityki New England College jest administrowanie wszystkimi programami edukacyjnymi oraz związanymi z nimi usługami i świadczeniami wspierającymi w sposób, który nie dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie narodowe, fizyczne lub umysłowe studenta lub przyszłego studenta. upośledzenie lub inne cechy, które nie mogą być zgodne z prawem podstawą do świadczenia takich programów lub usług. Ponadto każdy obszar w ramach instytucji będzie zachęcał studentów mniejszości i kobiety do eliminowania skutków jakiejkolwiek dyskryminacji z przeszłości w przepisach dotyczących usług edukacyjnych i pokrewnych oraz do ustanowienia procedur, które zapewnią równe traktowanie i równy dostęp do udogodnień i świadczeń edukacyjnych dla wszystkich studentów zgodnie z wymogami prawa.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC At A Glance

Kampus : Henniker, New Hampshire jest szybki 15 minut od stolicy stanu (Concord, NH), 30 minut od największego miasta (Manchester, NH) i 90 minut od Bostonu.Klówki, sale spotkań i rezydencje dzielą okolicę piękno naszego kampusu o powierzchni 220 akrów i rzeki Contoocook.

Programy : 37 programów studiów licencjackich, 12 programów studiów magisterskich i jeden stopień doktorancki są realizowane zgodnie z tradycją sztuk wyzwolonych, a nacisk kładzie się na uczenie się przez doświadczenie, przez oddany i osiągnięty wydział.

Studenci : Około 1000 w kampusie i 900 studentów online, a 900 absolwentów z całego świata uczęszcza do New England College. Doświadczenia NEC są oparte na współpracy i wspierają. Bardzo zróżnicowana, ponad jedna trzecia studentów NEC identyfikuje się jako studenci koloru.

Zajęcia : 18 sportów universalnych, liczne sporty wewnętrzne oraz ponad 40 klubów i organizacji wszelkiego rodzaju, a także niekończący się harmonogram zabaw i wydarzeń sprawiają, że łatwo czuć się jak w NEC. Stań się częścią Pielgrzymiego Narodu!

Praktyki : studenci NEC skorzystali z ponad 1000 możliwości odbycia stażu, ciągłego dostępu do rzeczywistych doświadczeń i praktycznych szkoleń dzięki aktywnej współpracy z partnerami branżowymi i usługami doradztwa zawodowego.

Misja i wizja

Misja

New England College to kreatywna i wspierająca społeczność edukacyjna, która rzuca wyzwanie osobom, które przekształcą siebie i swój świat.

Wizja

New England College będzie najbardziej szanowaną i poszukiwaną prywatną uczelnią w New Hampshire, znaną z innowacyjnych programów akademickich i liderem w dziedzinie edukacji empirycznej.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

New England College

Studia magisterskie New England College (MS) w zakresie usług dla ludzi oferują studentom program na 36 stopni kredytowych, w tym wiele kursów w 60-kredytowej MS w poradn ... [+]

Studia magisterskie New England College (MS) w zakresie usług dla ludzi oferują studentom program na 36 stopni kredytowych, w tym wiele kursów w 60-kredytowej MS w poradni zdrowia psychicznego, bez intensywnego stażu. Absolwenci tego programu są przygotowani na stanowiska kierownicze w usługach społecznych, edukacji, behawioralnym zarządzaniu zdrowiem, organizacjach związanych z doradztwem i opiece zdrowotnej. Konkretne ścieżki kariery, do których absolwenci mogą dążyć, obejmują zarządzanie przypadkami, specjalistów leczenia dziennego, asystentów psychologów i ewaluatorów zawodowych.

36-kredytowej MS w Human Services nie jest zaprojektowany w celu spełnienia wymagań licencyjnych dla zawodów związanych z doradztwem. Ten program jest przeznaczony dla osób uczących się w ramach poradnictwa, psychologii lub związanych z nimi dziedzin usług ludzkich, które chcą rozpocząć karierę w prywatnych lub publicznych usługach dla ludzi lub w placówkach doradztwa. Kursy podstawowe dostarczają wiedzy z zakresu tej dyscypliny, a przedmioty do wyboru zapewniają badanie współczesnych problemów, które pozwalają uczniowi skupić się na społecznościach usług ludzkich i / lub obszarach zainteresowania poradnictwem wspomagającym i przywództwem / zarządzaniem. Studenci będą zobowiązani do pomyślnego ukończenia projektu zwieńczonego kluczem, aby wykazać osiągnięcie kompetencji podstawowych umiejętności zawodowych, jako wymogu ukończenia studiów.... [-]

Stany Zjednoczone Henniker USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New England College

Wraz z rozwojem epoki cyfrowej firmy i organizacje miały dostęp do niespotykanych wcześniej ilości danych. ... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Henniker USA Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New England College

Umieć wykorzystywać informacje finansowe i księgowe do wspierania taktycznych i strategicznych decyzji. Zapoznaj się z umiejętnościami menedżerskimi potrzebnymi do zarząd ... [+]

Umieć wykorzystywać informacje finansowe i księgowe do wspierania taktycznych i strategicznych decyzji. Zapoznaj się z umiejętnościami menedżerskimi potrzebnymi do zarządzania złożonymi projektami i pomyślnymi wnioskami. [-]
Stany Zjednoczone Henniker USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New England College

Master of Science w Computer Information Systems jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą połączyć rozwój kompetencji technicznych w systemach informatycznych z zdoby ... [+]

Master of Science w Computer Information Systems jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą połączyć rozwój kompetencji technicznych w systemach informatycznych z zdobyciem wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania i organizacji. Absolwenci tego programu będą mogli pracować w różnych dziedzinach, aby zmaksymalizować nowoczesne narzędzia i techniki systemu informatycznego w celu promowania sukcesu organizacji.

Specjalizacje / Koncentracje

Masters of Science w Computer Information Systems (CIS) wymaga, aby uczniowie ukończyli podstawowy program studiów, który zapewnia szeroki przegląd tematów związanych z technologią informacyjną i informatyką. Poza tym głównym torem, program oferuje specjalistyczne stężenia, które pozwalają uczniom poznać szczegółowe i dogłębne aspekty jednego ogólnego obszaru technologii komputerowej.... [-]

Stany Zjednoczone Henniker USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
603.428.2000
Address
USA Online, Stany Zjednoczone