NYU Tandon Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wynalazek, innowacyjność i przedsiębiorczość

Jest New York University School of Tandon zasadniczy sposób Engineering zbliżających akademickich i badawczych poprzez uzbrajanie wykładowców i studentów z narzędzi i zasobów, aby włączyć ich inspiracji do aplikacji, produktów i usług, które mają lot w kierunku rynku.

Online - Dowiedz się zawsze i wszędzie

NYU Tandon School of Engineering jest jednym z najbardziej cenionych szkół narodu inżynierii, nauk stosowanych, zarządzania i technologii. Teraz NYU Tandon Online (dawniej NYU-ePoly) oferuje możliwość zarabiania zaawansowanego stopnia absolwent lub certyfikat w pełni on-line.

Dostęp do Internetu nigdy nie było łatwiejsze, szybsze i bardziej ekonomiczne, umożliwiające udział w zajęciach dla absolwentów NYU Tandon Szkoły Inżynierskiej gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz - w pracy, w domu, z 35.000 stóp, jak latać spotkać klienta lub powrót z ciężko zarobione wakacje.

Jeśli uważasz, że twój plan jest zbyt zajęty dla klasy, to jeszcze raz. Jeśli twoja praca lub tempo codziennego życia uniemożliwia udział klasy w kampusie, można teraz z ufnością zwracamy się do NYU Tandon online, aby zdobyć certyfikat absolwent lub stopień magistra w kilkunastu programów internetowych.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone