NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NYU Steinhardt

Jedyna w swoim rodzaju integracja edukacji, zdrowia, sztuki i mediów z NYU Steinhardt stawia nas w centrum ruchu: edukacji na rzecz zmian społecznych.

Studenci Steinhardta są pasjonatami pomagania innym.

Naszą misją jest rozwijanie wiedzy, kreatywności i innowacji na styku kultury, edukacji i rozwoju człowieka. Przykładem jest zaangażowanie NYU w służbie publicznej.

Nasze programy akademickie należą do najlepszych w kraju.

Studia magisterskie Steinhardta w zakresie psychologii stosowanej, edukacji, zdrowia, mediów, muzyki i sztuk widowiskowych oraz zawodów artystycznych i artystycznych przyciągają absolwentów szkół wyższych, uznanych profesjonalistów poszukujących licencji lub certyfikatów oraz zmieniających karierę. Nasz program nauczania daje naszym studentom możliwość studiowania za granicą i praktycznego uczenia się.

Zaawansowane programy certyfikatów umożliwiają kontynuowanie nauki w specjalistycznych dziedzinach psychologii stosowanej, edukacji, muzyki i sztuk performatywnych oraz fizjoterapii.

Oferujemy również programy doktoranckie, które przygotowują absolwentów do kariery w badaniach naukowych i dydaktycznych, a także profesjonalne programy doktoranckie dla zaawansowanych praktyk w dziedzinie edukacji, sztuki, terapii zajęciowej i fizjoterapii.

Przedefiniowujemy holistyczną edukację.

Nasi uczniowie należą do silnej i wspierającej społeczności uczonych - ciepłego, pielęgnującego środowiska, które zachęca do eksploracji nowych pomysłów. Nasz wydział prowadzi w swoich dziedzinach zawodowych i współpracuje w różnych dyscyplinach akademickich: nauczycieli pracujących z psychologami i pracownikami służby zdrowia, muzyków z patologami mowy, pedagogami z artystami wizualnymi. Współpracują ze studentami w celu zbadania takich tematów, jak wpływ imigracji na uczenie się, żywienie dzieci i otyłość oraz jak media cyfrowe przekształcają stosunki społeczne. Nasze instytuty badawcze wpływają na stypendium i politykę na całym świecie.

W Steinhardt nauka odbywa się w klasie i poza nią.

Od ponad wieku budujemy partnerstwa w naszej społeczności: z lokalnymi szkołami, rodzinami, agencjami społecznymi, organizacjami artystycznymi, instytucjami kultury i placówkami opieki zdrowotnej. Edukacja Steinhardta polega na rygorystycznym studiowaniu w klasie, jak również na stażach w najlepszych firmach medialnych w Nowym Jorku, stażach klinicznych w renomowanych szpitalach lub nauczaniu studentów w jednym z najbardziej zróżnicowanych systemów szkolnych na świecie. Oznacza to niezrównane możliwości szkolenia zawodowego i awansu zawodowego.

Przygotowujemy Cię do prowadzenia w globalnym społeczeństwie.

Podobnie jak miasto, nazywamy dom, nasi wykładowcy, studenci i pracownicy reprezentują szeroki zakres środowisk, punktów widzenia i perspektyw. I choć nasze korzenie sięgają głęboko w Nowy Jork, nasza praca w domu wpływa na nasze kontakty zagraniczne i na nie wpływa. Każdego dnia absolwenci Steinhardt nadal zmieniają świat.

Międzynarodowe rankingi NYU

  • # 7 - Wiadomości z USA
  • # 27 - Times Higher Education World University Rankingi
  • # 29 - Academic Ranking of World Universities
  • # 52 - QS World University Rankings

Oś czasu szkolnego

NYU Steinhardt, założona w 1890 r. Jako Szkoła Pedagogiczna, była pierwszą profesjonalną szkołą poświęconą kształceniu nauczycieli na amerykańskim uniwersytecie. Pierwszą misją szkoły było kształcenie administratorów szkół i przygotowanie mężczyzn i kobiet do pracy w kolegiach kształcących nauczycieli. Do 1921 r. Szkoła kształciła nauczycieli na wszystkich poziomach i we wszystkich dziedzinach, w tym sztuki i zdrowia, oferując studia licencjackie na poziomie doktoranckim. Wraz z rozszerzaniem się pola edukacji, Szkoła poszerzyła swój zakres zainteresowania o włączenie nowej wiedzy i rozwoju naukowego oraz pojawiły się nowe programy.

Dziś NYU Steinhardt oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich za pośrednictwem 11 wydziałów akademickich. Studenci przygotowują się do kariery w edukacji, mediach, muzyce i sztukach scenicznych, żywieniu, terapii fizycznej i zajęciowej, psychologii, patologii mowy i sztukach wizualnych. W całej swojej historii Steinhardt był dynamiczną instytucją reagującą na zmiany społeczne.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
82 Washington Square East
10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone