NYU | Tisch

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Żadna inna szkoła nie istnieje na świecie, jak Tisch School of the Arts.

Kiedy School of the Arts został założony na NYU w 1965 roku, był zwiastunem śmiałej przygody - być szkołą niepodobną do żadnej innej. Sprostaliśmy temu wyzwaniu, a to, co pojawiło się w ciągu ostatnich 50 lat, jest najważniejszym ośrodkiem w kraju zajmującym się sztukami performatywnymi, kinematograficznymi i wyłaniającymi się mediami.

Szkoła

Nasza doskonałość w działach jest wyjątkowa i znana na całym świecie. Możesz zdobyć BA, BFA, MA, MFA, MPS lub PhD w szerokim zakresie dyscyplin, które są wyjątkowo zintegrowane w ramach jednej szkoły. Artyści i naukowcy pochodzą z całego świata, aby studiować aktorstwo, taniec, projektowanie, performance, film, animację, pisanie na potrzeby teatru muzycznego, sceny, ekranu

Uczniowie

Szukamy i uczczymy wszystkie wyjątkowe głosy pochodzące z 48 państw i 39 krajów. Nasi studenci przechodzą najbardziej rygorystyczny proces rekrutacji w każdej szkole na NYU. Poświęcamy dużo czasu, aby zdecydować, kogo zaprosimy do szkoły. Nasz wydział wylewa się z historii akademickich, esejów, portfeli, pisania próbek, obrazów i przedstawień, aby zidentyfikować najbardziej intrygujących ludzi, którzy mają chęć tworzenia, wymyślania, eksperymentowania, produkcji, pisania, kodowania, filmowania, analizować, wykonywać i ROBIĆ

Kiedy już tu będziesz, spotkasz innych ludzi takich jak ty - ludzi, którzy mają głęboką ciekawość siebie i otaczającego ich świata. Staną się twoimi przyjaciółmi i współpracownikami na całe życie. Zamierzasz wniknąć głęboko w swoją dyscyplinę, ale zyskasz także szeroki zakres liberalnej edukacji artystycznej na wielkim światowym uniwersytecie badawczym. To przygotuje cię na wszystko, co chcesz zrobić w swojej podróży do końca życia. Będziesz tworzyć, TY.

Wydział

Naszymi wykładowcami są uznani profesjonalni artyści i uczeni, którzy zobowiązali się do prowadzenia praktycznych szkoleń. To gwarantuje, że twoja edukacja zawsze będzie pasować do twojej dziedziny. Przekonasz się, że rozumieją to, co musisz wiedzieć, ponieważ robią to sami. Dzielą się twoją pasją i będą cię kierować, aby stać się mistrzami swojej dyscypliny. Będą również podążać za karierą i będą Twoimi zasobami w sieci Tisch na całym świecie przez wiele lat.

Nowy Jork

Nasza baza domowa to Nowy Jork i to wspaniałe miasto! Miasto stanie się zestawem pierwszego filmu lub fotografii. Trenujesz w jednym z profesjonalnych studiów aktorskich w mieście. Dźwięki z ulic zainspirują Twoją muzykę. Przenosisz się przez most, aby wziąć udział w zajęciach w Game Center na Brooklynie. Możesz pracować w najlepszych organizacjach w kraju. A niezrównane życie kulturalne Nowego Jorku uzupełni wasze wykształcenie w sposób niemożliwy do przyjęcia. Z ulic do parków, do światowej klasy instytucji, całe to wspaniałe miasto to kampus uniwersytecki.

Washington Square

Mamy wyraźny przywilej bycia częścią NYU - tego zróżnicowanego, globalnego uniwersytetu, który rozwija się w wielkich miastach. Możesz dołączyć do klubów, być sportowcem i brać udział w zajęciach, które uzupełniają i poszerzają twoje zainteresowania.

Możesz także dowiedzieć się o kulturach wokół globalnej uczelni sieciowej. Powinieneś uczyć się w innych kampusach NYU w Abu Zabi, Szanghaju lub w innych globalnych ośrodkach akademickich w Akrze, Berlinie, Buenos Aires, Florencji, Londynie, Madrycie, Paryżu, Pradze, Sydney, Tel Awiwie i Waszyngtonie


Nasi absolwenci

Jest jeszcze jedna sieć, w której staniesz się częścią naszej sieci absolwentów Tisch. Staną się ważną częścią twojego życia zawodowego. Wspaniałą wiadomością jest to, że są wszędzie i robią wszystko. Ponad 25 000 innych absolwentów Tisch pracuje pilnie w zawodach związanych ze sztuką i pokrewnymi. Na tak wiele sposobów wpływają na otaczający ich świat. Nie jest tajemnicą, że niektórzy zdobyli wielką sławę i są niezliczone historie sukcesu w zakresie sposobów, w jakie nasi absolwenci ożywiają i zmieniają społeczności na całym świecie.

W ciągu następnych 50 lat absolwenci i wydział Tisch pozostaną wiodącymi twórcami innowacji. W świecie, który potrzebuje mniej zniszczenia i więcej stworzenia, Tisch jest tam, gdzie zaczyna się świetlana przyszłość. Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!


Strona wstępu absolwenta Tisch

Lokalizacje

Nowy Jork

NYU | Tisch