Mountbatten Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pracownicy i sponsorzy korporacyjni Mountbatten Instytutu, we współpracy z Graduate School of Management i Nauk Społecznych Uniwersytetu St Mary w Twickenham w Londynie, jest zobowiązana do wspierania międzynarodowej perspektywy i perspektywy następnego pokolenia. Jako pionier w dziedzinie pracy i nauki programów za granicą, Instytut zapewnia absolwentów i młodych profesjonalistów z wyboru dwóch unikalnych możliwości. Ułatwiamy 12- i 16-miesięcznych programów do życia, pracy i nauki w Londynie, Nowym Jorku i Bangkoku. Absolwenci Mountbatten rozwijać swoją karierę z:

• MBA lub Podyplomowe Certificate in International Business Practice
• rok odpowiedniego doświadczenia zawodowego w finansowej stolicy świata
• międzynarodowa sieć przyjaciół, kolegów i menedżerów.


Na żywo, Work & Study


Mountbatten zapewnia warunki życia w Londynie i Nowym Jorku, stażu pracy, miesięczne stypendium, zakwaterowania, ubezpieczenia, pomoc i wsparcie w całym wizowych, aby uczestnicy mogli skupić się na najbardziej z Londynu i Nowego Jorku. Dla tych, którzy ukończenia MBA w Bangkoku, Mountbatten oferuje zakwaterowanie i wsparcie.

Opcje


Czy kandydaci wybrać MBA lub PGC, program zaczyna się od roku w Londynie czy Nowym Jorku, o stażu pracy w pełnym wymiarze godzin wieczornych i weekendowych zajęć. Studentów MBA zakończyć ich stopnia z ekscytujące doświadczenie terenowe w Bangkoku.

Centra regionalne


• Biuro Regionalne w Ameryce Północnej, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
• Europejski Urząd Wojewódzki, Londyn, Wielka Brytania
• Asia / Pacific Regional Office, Bangkok, Tajlandia


Nasza historia


Założona w Nowym Jorku w 1984 roku organizacja została nazwana na cześć zmarłego Earl Mountbatten Birmy, starszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Po dobrej kariery w służbie publicznej Lord Mountbatten stał się głęboko zaangażowany w edukację, w szczególności międzynarodowej wymiany studentów i międzynarodowych badań. Jego starsza córka, Lady Patricia, hrabina Mountbatten Birmy, jest naszym patronem. Mimo, że nie jest zaangażowany w dnia na dzień sprawy Instytutu, ona ma pożyczyć znaczne wsparcie i zachętę dla naszych wysiłków.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: