Mount St. Mary's University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Życie dzisiejszego studenta znacznie różni się od życia młodych mężczyzn, którzy przybyli do Emmitsburga ponad 200 lat temu.

Wczesne życie studenckie obracało się wokół środowiska akademickiego i rozwoju religijnego, z kilkoma organizacjami studenckimi. Obecnie Mount oferuje ponad 70 klubów i stowarzyszeń honorowych, a także części programu nauczania mające na celu umożliwienie uczniom oddania swojej uczelni i społeczności.

Wczesne studia ograniczały rekreację dla studentów do środy i soboty po południu i zezwalały tylko na spacery po terenie. Dziś uczelnia uczestniczy w I Wydziale NCAA. Studenci grają w 24 drużynach uniwersyteckich mężczyzn i kobiet, a także w najważniejszych sportach męskiego rugby i e-sportu, a także w 30 zespołach stacjonarnych i klubowych.

Ponad 200 lat temu sześciu profesorów uczyło podstawy programowej, która trwała siedem lat i nie oferowała żadnej specjalizacji. Obecnie uczelnia zatrudnia 114 pełnoetatowych członków wydziału do nauczania naszej zintegrowanej i sekwencyjnej podstawy programowej na 49 kierunkach.

Lokalizacje

Emmitsburg

Address
Old Emmitsburg Road,16300
21727 Emmitsburg, Maryland, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium