Przeczytaj oficjalny opis

Morehead State University (MSU) to kompleksowa uczelnia publiczna z solidnymi programami studiów licencjackich i magisterskich, nowymi programami doktoranckimi i naciskiem na zaangażowanie w regionie. MSU dąży do tego, aby stać się najlepszą publiczną uczelnią regionalną na Południu poprzez priorytetowe traktowanie sukcesu uczniów; wyniki; doskonałość akademicka; i rankingi, reputacja i regionalna zdolność reagowania.

MSU znajduje się u podnóża lasu państwowego Daniel Boone w hrabstwie Rowan w stanie Kentucky. Założona w 1887 r. Jako szkoła wyższa Morehead, była prywatną, wspieraną przez Kościół instytucją znaną jako "światło w górach". W 1926 r. Stała się częścią systemu wspieranego przez państwo i została przemianowana na Morehead State Normal School i Teacher's College. Wzrost liczby studentów i programów dyplomowych spowodował sukcesywną zmianę nazwy na Morehead State College (1948) i jej obecne oznaczenie jako Morehead State University (1966).

111356_pexels-photo-1462630.jpeg

Misja

Jako wspólnota uczących się przez całe życie, będziemy:

  • Kształcić uczniów do sukcesu w środowisku globalnym;
  • Zaangażuj się w stypendium;
  • Promowanie różnorodności ludzi i idei;
  • Wspieranie innowacji, współpracy i kreatywnego myślenia; i
  • Służcie naszym społecznościom, aby poprawić jakość życia.

Zarządzanie

MSU ma jedenastoosobową Radę Regentów, która służy statutem jako organ zarządzający Uniwersytetu. Zarząd poświęcony jest promocji misji i celów uniwersytetu. Rada jest również odpowiedzialna za tworzenie lub rozwiązywanie stopni po zatwierdzeniu przez Radę ds. Edukacji Postsecondary.

Naukowcy

MSU ma 144 studentów, 23 przeddyplomowych i 72 absolwentów studiów wyższych w czterech college'ach: Caudill College of Arts, Humanities and Social Sciences; Elmer R. Smith College of Business and Technology; Kolegium edukacji; i College of Science. MSU oferuje studia kooperacyjne, licencjackie, magisterskie, specjalistyczne i doktoranckie, a także licencjackie i magisterskie.

Zatrudnienie

Jesienią 2017 r. MSU zatrudniało 409 członków wydziału: 314 etatów (76,7% etatów lub etatów) i 95 pracowników na część etatu, a także 715 etatowych i 114 etatowych.

Finansowanie

Roczny budżet operacyjny MSU, zatwierdzony przez Radę Regentów w czerwcu, opiera się na przewidywanych funduszach z czesnego i opłat, środkach państwowych, sprzedaży i usługach edukacyjnych oraz pomocniczych dochodach przedsiębiorstw. Niezależni zewnętrzni audytorzy Uniwersytetu przeprowadzają coroczny audyt i ujawniają w razie potrzeby obawy i zalecenia dla zarządu. MSU nie otrzymało żadnych zastrzeżeń dotyczących audytu ani zaleceń w najnowszej historii.

111357_pexels-photo-1089549.jpeg

Sięgać dalej niż ktoś coś

MSU jest częścią publicznego publicznego systemu edukacji w Kentucky. Nasz region usług składa się z 22 hrabstw we wschodnim Kentucky; jednak nasze działania wykraczają daleko poza region usług. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Morehead w stanie Kentucky, w kampusach regionalnych w Ashland, Mt. Szterling i Prestonsburg.

Major w Tobie

Prawie 66 000 połączeń MSU ich alma mater. Odebrano im bezcenne wykształcenie, umiejętności i doświadczenie od MSU w USA i na całym świecie. Niektórzy przeszli na NFL Super Bowl MVP lub pierwszą rundę losowania NBA. Inni wywierają wpływ jako ustawodawcy stanowi, nadawcy lub nauczyciele roku. Gdziekolwiek pójdziemy, cele, osiągnięcia i postawy absolwentów Eagle nadal umieścić MSU na mapie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Morehead State University

MSU's Master of Arts (MA) w dziedzinie sztuki narazi Cię na różnorodność mediów artystycznych, dyscyplin, technik i technologii, gdy będziesz realizować swoje zainteresow ... [+]

MSU's Master of Arts (MA) w dziedzinie sztuki narazi Cię na różnorodność mediów artystycznych, dyscyplin, technik i technologii, gdy będziesz realizować swoje zainteresowania. Ten 30-godzinny stopień umożliwia wybór spośród trzech koncentracji: edukacji artystycznej, projektowania graficznego i sztuki studyjnej.

Lokalizacja

Ten program jest dostępny na kampusie Morehead.

Opcje

Możesz wybrać jedną z następujących trzech koncentracji:

Edukacja plastycznaProjekt graficznyStudio ArtystyczneEdukacja plastyczna

Koncentracja w edukacji artystycznej oferuje spersonalizowany program, który ma na celu dalsze rozwijanie swojego środowiska studenckiego, intelektualnego i zawodowego, umożliwiając rozwój jako artysty, nauczyciela i lidera. Kursy zajmują się historycznymi i współczesnymi problemami teorii sztuki, sztuki studyjnej i edukacji artystycznej, łącząc związek pomiędzy indywidualnym procesem artystycznym a kreatywnym rozwojem twoich uczniów poprzez udoskonalone praktyki pedagogiczne.... [-]

Stany Zjednoczone Morehead
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Morehead State University

Master of Science in Engineering and Technology Management (MSETM) jest przeznaczony przede wszystkim dla osób posiadających tytuł licencjata w zakresie technologii przem ... [+]

Master of Science in Engineering and Technology Management (MSETM) jest przeznaczony przede wszystkim dla osób posiadających tytuł licencjata w zakresie technologii przemysłowej, inżynierii, technologii inżynierii, stosowanych nauk, biznesu, informatyki, systemów informatycznych, inżynierii produkcji, projektowania mechanicznego lub innych powiązanych technicznych profesjonalne programy. To wyposaża cię w wiedzę i umiejętności, aby objąć stanowiska kierownicze i kierownicze w inżynierii, produkcji, przemyśle i innych. Studenci mogą wybrać specjalizacje (ścieżki) w Inżynierii i Zarządzaniu Technologią oraz Komputerowych Systemach Informatycznych i Analitykach.

Warunki przyjęćOgólne przyjęcie na studia podyplomowe.* Minimalny wynik egzaminu Graduate Record Examination (GRE) 286 (ustny i ilościowy).* Zwolnienie GRE... [-]
Stany Zjednoczone Morehead
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Major in You at Morehead State

Eagles Take Flight- First Day of Class at Morehead State