Morehead State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Morehead State University (MSU) to kompleksowa uczelnia publiczna z solidnymi programami studiów licencjackich i magisterskich, nowymi programami doktoranckimi i naciskiem na zaangażowanie w regionie. MSU dąży do tego, aby stać się najlepszą publiczną uczelnią regionalną na Południu poprzez priorytetowe traktowanie sukcesu uczniów; wyniki; doskonałość akademicka; i rankingi, reputacja i regionalna zdolność reagowania.

MSU znajduje się u podnóża lasu państwowego Daniel Boone w hrabstwie Rowan w stanie Kentucky. Założona w 1887 r. Jako szkoła wyższa Morehead, była prywatną, wspieraną przez Kościół instytucją znaną jako "światło w górach". W 1926 r. Stała się częścią systemu wspieranego przez państwo i została przemianowana na Morehead State Normal School i Teacher's College. Wzrost liczby studentów i programów dyplomowych spowodował sukcesywną zmianę nazwy na Morehead State College (1948) i jej obecne oznaczenie jako Morehead State University (1966).

111356_pexels-photo-1462630.jpeg

Misja

Jako wspólnota uczących się przez całe życie, będziemy:

  • Kształcić uczniów do sukcesu w środowisku globalnym;
  • Zaangażuj się w stypendium;
  • Promowanie różnorodności ludzi i idei;
  • Wspieranie innowacji, współpracy i kreatywnego myślenia; i
  • Służcie naszym społecznościom, aby poprawić jakość życia.

Zarządzanie

MSU ma jedenastoosobową Radę Regentów, która służy statutem jako organ zarządzający Uniwersytetu. Zarząd poświęcony jest promocji misji i celów uniwersytetu. Rada jest również odpowiedzialna za tworzenie lub rozwiązywanie stopni po zatwierdzeniu przez Radę ds. Edukacji Postsecondary.

Naukowcy

MSU ma 144 studentów, 23 przeddyplomowych i 72 absolwentów studiów wyższych w czterech college'ach: Caudill College of Arts, Humanities and Social Sciences; Elmer R. Smith College of Business and Technology; Kolegium edukacji; i College of Science. MSU oferuje studia kooperacyjne, licencjackie, magisterskie, specjalistyczne i doktoranckie, a także licencjackie i magisterskie.

Zatrudnienie

Jesienią 2017 r. MSU zatrudniało 409 członków wydziału: 314 etatów (76,7% etatów lub etatów) i 95 pracowników na część etatu, a także 715 etatowych i 114 etatowych.

Finansowanie

Roczny budżet operacyjny MSU, zatwierdzony przez Radę Regentów w czerwcu, opiera się na przewidywanych funduszach z czesnego i opłat, środkach państwowych, sprzedaży i usługach edukacyjnych oraz pomocniczych dochodach przedsiębiorstw. Niezależni zewnętrzni audytorzy Uniwersytetu przeprowadzają coroczny audyt i ujawniają w razie potrzeby obawy i zalecenia dla zarządu. MSU nie otrzymało żadnych zastrzeżeń dotyczących audytu ani zaleceń w najnowszej historii.

111357_pexels-photo-1089549.jpeg

Sięgać dalej niż ktoś coś

MSU jest częścią publicznego publicznego systemu edukacji w Kentucky. Nasz region usług składa się z 22 hrabstw we wschodnim Kentucky; jednak nasze działania wykraczają daleko poza region usług. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Morehead w stanie Kentucky, w kampusach regionalnych w Ashland, Mt. Szterling i Prestonsburg.

Major w Tobie

Prawie 66 000 połączeń MSU ich alma mater. Odebrano im bezcenne wykształcenie, umiejętności i doświadczenie od MSU w USA i na całym świecie. Niektórzy przeszli na NFL Super Bowl MVP lub pierwszą rundę losowania NBA. Inni wywierają wpływ jako ustawodawcy stanowi, nadawcy lub nauczyciele roku. Gdziekolwiek pójdziemy, cele, osiągnięcia i postawy absolwentów Eagle nadal umieścić MSU na mapie.

Lokalizacje

Morehead

Address
50 University Blvd, Morehead, KY 40351, USA
40351 Morehead, Kentucky, Stany Zjednoczone