Przeczytaj oficjalny opis

Moravian College znajduje się na styku historii i historii. Jako 6. najstarszy uniwersytet w Ameryce zasłużyliśmy sobie na reputację otwierającego oczy i zmieniającego świat miejsca do nauki i odkrywania. Ponadto jesteśmy zaliczani do „najlepszych uczelni w USA” i „najlepszych kampusów uniwersyteckich w PA”.

Doskonałość akademicka Morawian, najwyższy wykładowca oraz zaangażowanie w różnorodność i integrację są tym, co przyciąga studentów z całego stanu Pensylwania i nie tylko, aby studiować w naszej innowacyjnej instytucji.

Jako student morawskiego zdobędziesz klasyczne amerykańskie doświadczenie uniwersyteckie. I chcielibyśmy wiedzieć - robimy to od ponad 275 lat. Istnieją nieograniczone możliwości badań, greckie życie, najnowsze technologie, sport, kluby studenckie, a nawet studia za granicą. Nie planujemy stawiać żadnych ograniczeń edukacji. W rzeczywistości oczyścimy ścieżkę, aby podążać za swoimi pasjami.

Stwórzmy razem historię.

Licencjat naukowców

Moravian College oferuje programy studiów prowadzące do czterech stopni licencjackich - Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Music i Bachelor of Science in Nursing.

Dzięki ponad 55 kierunkom i programom studiów do wyboru możesz uczyć się wszystkiego, od rachunkowości po Studio Art. Podwójne lub potrójne major, jeśli chcesz. Lub stwórz własną specjalizację, dopasowaną do celów i pasji zawodowych. Cokolwiek zdecydujesz, masz nasze wsparcie.

Zobacz wszystkie programy licencjackie .

Dodatkowo możesz wziąć udział w naszym programie Honors, badaniach SOAR, lokalnych stażach, klubach studenckich, studiach za granicą i nie tylko.

Nasza średnia liczebność klasy wynosi 17 studentów, przy stosunku studentów 11: 1 do liczby wykładowców. Oznacza to, że profesorowie znają cię po imieniu i dbają o Twój sukces! Otrzymasz Macbooka Pro i iPada do użytku przez wszystkie cztery lata szkoły, a możesz je zachować nawet po ukończeniu szkoły.

Absolwenci akademiccy

Morawski Absolwent oferuje ponad 25 programów dla absolwentów i certyfikatów w dziedzinie biznesu, edukacji, pielęgniarstwa, nauk o rehabilitacji i sztuki.

Morawskie programy dla absolwentów i certyfikatów mają na celu przygotowanie najlepszych absolwentów do potrzeb rozwijających się gałęzi przemysłu - a także tak, aby pasowały do twojego życia, a nie go wyrywały. Dlatego kursy dla absolwentów są oferowane w tradycyjnych, przyspieszonych, mieszanych i online formatach. Będziesz miał również najlepsze zasoby Moravian College na wyciągnięcie ręki, a nasz wykładowca, personel i mentorzy doświadczenia studenckiego są zaangażowani w Twój sukces.

Zobacz wszystkie programy dla absolwentów .

Lokalizacja

Morawian, położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, nazywa się Betlejem w Pensylwanii. W tym tętniącym życiem małym miasteczku znajdziesz się w odległości krótkiej przejażdżki od głównych miast, takich jak Filadelfia, Nowy Jork i Waszyngton, DC. Wyobraź sobie wszystkie weekendowe wycieczki i nowe przygody! Ale nie martw się, w Lehigh Valley jest też wiele do zrobienia. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w jednym z najlepszych festiwali muzycznych w Ameryce Północnej (Musikfest), czy grasz w baseball na stadionie Coca Cola, nigdy nie będzie nudnej chwili w Betlejem w stanie Pensylwania.

Społeczność betlejemska jest zawsze bardzo przyjazna dla morawskich studentów i często współpracuje z Kolegium, oferując staże, możliwości nauki i bezpłatne wydarzenia.

Pogoda

Lehigh Valley w Pensylwanii przeżywa w pełni wszystkie cztery pory roku. Jesień przynosi rześką pogodę i kolorowe liście. Zima pokrywa nasz kampus śniegiem. Wiosna oferuje przelotne opady deszczu i kwitnące kwiaty. A lato jest słoneczne i ciepłe. Każda pora roku przynosi coś innego do Betlejem i uwielbiamy to!

Bezpieczeństwo

Tak! Bezpieczeństwo naszych studentów jest najwyższym priorytetem w Moravian College . Nasza policja na terenie kampusu pracuje nad utrzymaniem bezpiecznego środowiska dla wszystkich i zawsze służy pomocą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oferujemy również całodobową eskortę i codzienny transfer, a także telefony alarmowe z niebieskim światłem na terenie całego kampusu.

Życie studenckie

W Moravian College jest wiele do zrobienia, niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem, sztuką czy zaangażowaniem społeczności. Jako szkoła NCAA Division III, Moravian ma 20 drużyn sportowych na poziomie uniwerek, a także 10 drużyn stacjonarnych, jeśli tylko chcesz się dobrze bawić! Istnieje ponad 80 klubów studenckich, w tym zespoły muzyczne, samorządy studenckie, związki studenckie i wiele innych.

Koszt i pomoc

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele - a to obejmuje zapewnienie niedrogiego prywatnego wykształcenia.

Moravian College oferuje nagrodę International Student Merit Award opartą przede wszystkim na osiągnięciach akademickich: stopnie, moc twojego programu akademickiego, wyniki TOEFL lub IELTS i twoje wyniki SAT, jeśli zostały przesłane.
Skontaktuj się z dyrektorem wykonawczym ds. Rejestracji międzynarodowej, wypełniając formularz zapytania na tej stronie, aby uzyskać więcej informacji na temat nagrody International Student Merit Award.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Jackson Mlimuka | International Students at Moravian College

Corentin Bauchet '20 | International Students at Moravian College

Lina Fu | International Students at Moravian College

Address
1200 Main Street Bethlehem, PA 18018
18018 Bethlehem, Pennsylvania, Stany Zjednoczone