Moravian College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Moravian College znajduje się na styku historii i historii. Jako 6. najstarszy uniwersytet w Ameryce zasłużyliśmy sobie na reputację otwierającego oczy i zmieniającego świat miejsca do nauki i odkrywania. Ponadto jesteśmy zaliczani do „najlepszych uczelni w USA” i „najlepszych kampusów uniwersyteckich w PA”.

Doskonałość akademicka Morawian, najwyższy wykładowca oraz zaangażowanie w różnorodność i integrację są tym, co przyciąga studentów z całego stanu Pensylwania i nie tylko, aby studiować w naszej innowacyjnej instytucji.

Jako student morawskiego zdobędziesz klasyczne amerykańskie doświadczenie uniwersyteckie. I chcielibyśmy wiedzieć - robimy to od ponad 275 lat. Istnieją nieograniczone możliwości badań, greckie życie, najnowsze technologie, sport, kluby studenckie, a nawet studia za granicą. Nie planujemy stawiać żadnych ograniczeń edukacji. W rzeczywistości oczyścimy ścieżkę, aby podążać za swoimi pasjami.

Stwórzmy razem historię.

Licencjat naukowców

Moravian College oferuje programy studiów prowadzące do czterech stopni licencjackich - Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Music i Bachelor of Science in Nursing.

Dzięki ponad 55 kierunkom i programom studiów do wyboru możesz uczyć się wszystkiego, od rachunkowości po Studio Art. Podwójne lub potrójne major, jeśli chcesz. Lub stwórz własną specjalizację, dopasowaną do celów i pasji zawodowych. Cokolwiek zdecydujesz, masz nasze wsparcie.

Zobacz wszystkie programy licencjackie .

Dodatkowo możesz wziąć udział w naszym programie Honors, badaniach SOAR, lokalnych stażach, klubach studenckich, studiach za granicą i nie tylko.

Nasza średnia liczebność klasy wynosi 17 studentów, przy stosunku studentów 11: 1 do liczby wykładowców. Oznacza to, że profesorowie znają cię po imieniu i dbają o Twój sukces! Otrzymasz Macbooka Pro i iPada do użytku przez wszystkie cztery lata szkoły, a możesz je zachować nawet po ukończeniu szkoły.

Absolwenci akademiccy

Morawski Absolwent oferuje ponad 25 programów dla absolwentów i certyfikatów w dziedzinie biznesu, edukacji, pielęgniarstwa, nauk o rehabilitacji i sztuki.

Morawskie programy dla absolwentów i certyfikatów mają na celu przygotowanie najlepszych absolwentów do potrzeb rozwijających się gałęzi przemysłu - a także tak, aby pasowały do twojego życia, a nie go wyrywały. Dlatego kursy dla absolwentów są oferowane w tradycyjnych, przyspieszonych, mieszanych i online formatach. Będziesz miał również najlepsze zasoby Moravian College na wyciągnięcie ręki, a nasz wykładowca, personel i mentorzy doświadczenia studenckiego są zaangażowani w Twój sukces.

Zobacz wszystkie programy dla absolwentów .

Lokalizacja

Morawian, położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, nazywa się Betlejem w Pensylwanii. W tym tętniącym życiem małym miasteczku znajdziesz się w odległości krótkiej przejażdżki od głównych miast, takich jak Filadelfia, Nowy Jork i Waszyngton, DC. Wyobraź sobie wszystkie weekendowe wycieczki i nowe przygody! Ale nie martw się, w Lehigh Valley jest też wiele do zrobienia. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w jednym z najlepszych festiwali muzycznych w Ameryce Północnej (Musikfest), czy grasz w baseball na stadionie Coca Cola, nigdy nie będzie nudnej chwili w Betlejem w stanie Pensylwania.

Społeczność betlejemska jest zawsze bardzo przyjazna dla morawskich studentów i często współpracuje z Kolegium, oferując staże, możliwości nauki i bezpłatne wydarzenia.

Pogoda

Lehigh Valley w Pensylwanii przeżywa w pełni wszystkie cztery pory roku. Jesień przynosi rześką pogodę i kolorowe liście. Zima pokrywa nasz kampus śniegiem. Wiosna oferuje przelotne opady deszczu i kwitnące kwiaty. A lato jest słoneczne i ciepłe. Każda pora roku przynosi coś innego do Betlejem i uwielbiamy to!

Bezpieczeństwo

Tak! Bezpieczeństwo naszych studentów jest najwyższym priorytetem w Moravian College . Nasza policja na terenie kampusu pracuje nad utrzymaniem bezpiecznego środowiska dla wszystkich i zawsze służy pomocą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oferujemy również całodobową eskortę i codzienny transfer, a także telefony alarmowe z niebieskim światłem na terenie całego kampusu.

Życie studenckie

W Moravian College jest wiele do zrobienia, niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem, sztuką czy zaangażowaniem społeczności. Jako szkoła NCAA Division III, Moravian ma 20 drużyn sportowych na poziomie uniwerek, a także 10 drużyn stacjonarnych, jeśli tylko chcesz się dobrze bawić! Istnieje ponad 80 klubów studenckich, w tym zespoły muzyczne, samorządy studenckie, związki studenckie i wiele innych.

Koszt i pomoc

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele - a to obejmuje zapewnienie niedrogiego prywatnego wykształcenia.

Moravian College oferuje nagrodę International Student Merit Award opartą przede wszystkim na osiągnięciach akademickich: stopnie, moc twojego programu akademickiego, wyniki TOEFL lub IELTS i twoje wyniki SAT, jeśli zostały przesłane.
Skontaktuj się z dyrektorem wykonawczym ds. Rejestracji międzynarodowej, wypełniając formularz zapytania na tej stronie, aby uzyskać więcej informacji na temat nagrody International Student Merit Award.

Lokalizacje

Betlejem

Address
1200 Main Street
Bethlehem, PA 18018

18018 Betlejem, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: