Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1878 roku jako Agricultural and Mechanical College of the State of Mississippi, Mississippi State University nadal przoduje w swojej pierwotnej misji edukacji, badań i usług. Studium rolnictwa, które było podstawą tej instytucji, zostało sformalizowane w kolegium w 1903 roku.

Dzisiejsza College of Agriculture and Life Science (CALS) oferuje szeroki wachlarz możliwości studiowania życia, obejmujący 9 szkół i wydziałów. Razem oferują 17 kierunków i 45 koncentracji dla studentów i 17 kierunków i 38 koncentracji dla stopni magisterskich.

Kolegium szczyci się wyuczonym, doświadczonym wydziałem 218, którego wspólnym celem jest zapewnienie studentom jak najlepszej edukacji.

Wiele wydziałów posiada wyspecjalizowane ośrodki badawcze, które przyciągnęły duże federalne granty i fundusze korporacyjne. Uczelnia jest również ściśle związana z Mississippi Agricultural and Forestry Experiment Station (MAFES) oraz Mississippi State University Extension Service, które dzielą się wiedzą i rozwiązaniami z rolnikami, biznesmenami i agencjami rządowymi w całym stanie i poza nim.

Lokalizacje

Mississippi State

Address
M Bost Bldg Extension Dr,201
39762 Mississippi State, Missisipi, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium