Przeczytaj oficjalny opis

Mississippi College, związany z Konwencji Baptystów Missisipi, jest prywatny, koedukacyjny, chrześcijański uniwersytet nauk i sztuk wyzwolonych. W najstarszej instytucji szkolnictwa wyższego w Mississippi, MC ma długą historię dążenie do doskonałości akademickiej i przyczyny Chrystusa.

Nasza wizja

Naszą wizją jest być znany jako uczelni wyższej, uznawanej do doskonałości akademickiej i zaangażowanie w sprawy Chrystusa.

Nasza historia

Mississippi Szkoła została założona w 1826 roku i jest najstarszą uczelnią w stanie Mississippi.

Dlaczego MC?

Money Magazine niedawno rankingu MC # 12 na ich liście "20 najlepszych prywatnych uczelni Zasłużony pomoc" Mississippi College jest państwowa największym prywatnym uniwersytetem z ponad 5000 studentów. W 1831 roku został pierwszym MC koedukacyjnych uczelni w USA do przyznania stopnia do kobiety. Mississippi College jest bardziej przystępne niż myślisz o naszej dolnej czesnego i hojnego programu stypendialnego. Nagrody MC około $ 53 mln na stypendia i pomoc finansową każdego roku. MC oferuje ponad 80 opcji licencjackich, ponad 15 programów Wyższe, ustawa szkoły pierwszej klasy, program lekarz asystent i więcej. 16: 1 stosunek studenta wydziału. Przekonasz się, że stopień z Mississippi College posiada masę z pracodawcami i może skocznia do gdziekolwiek chcesz iść. Studenci MC uzyskania akceptacji do szkoły medycznej na poziomie ponad dwukrotnie średnią krajową. Prawie 100% Pielęgniarstwa absolwenci znajdują zatrudnienie w ciągu trzech miesięcy od ukończenia szkoły. Międzynarodowa Misja Zarząd zajmuje MC jako top 10 szkół, z których misjonarze są w ramach studiów magisterskich i powołania. Studenci MC ochotnika ponad 30.000 godzin rocznie.

Z naszej masy ciała ucznia, niskie koszty uczestnictwa i silnej reputacji akademickiej, MC jest rzadkim znaleziskiem w dziedzinie chrześcijańskiej szkolnictwa wyższego. Naszym celem jest, aby tchnąć Chrystusa do każdego aspektu naszej kultury - w klasie, przez całe życie w kampusie, a w sercach naszych uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Mississippi College

Departament Komunikacji oferuje Master of Science w komunikacji (MSC) stopnia. Program ten stopień przeznaczony jest dla studentów, którzy szukają kursów komunikacji w Mi ... [+]

Zarabiaj komunikację Stopień

Departament Komunikacji oferuje Master of Science w komunikacji (MSC) stopnia. Program ten stopień przeznaczony jest dla studentów, którzy szukają kursów komunikacji w Missisipi; interesuje prowadzi studia podyplomowe w komunikacji; i chciałbym poprawić swoją rynkową lub przygotować się do rejestracji doktorskiej.

Dzięki opcji fakultatywnych klasy, uczniowie mogą dostosować swój stopień w kierunku teatru, mediów, czy komunikacji interpersonalnej koncentracji / public. Wybór ten musi być wykonane w porozumieniu z ich absolwentów doradca przy planowaniu proponowanego studiów.

MC Doświadczenie

Dział oferuje Master of Science (MS) w komunikacie Stosowanej stopnia absolwent. Studenci mogą wybrać jedną z tych studia online:... [-]

Stany Zjednoczone Jackson
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Mississippi College

Mississippi College zapewnia wyjątkową edukacji przywództwa, które stawia większy nacisk na nauczanie i uczenie się. Nasz unikalny program studiów magisterskich w Educati ... [+]

Zarobić swój stopień w Leadership Edukacyjnych

Mississippi College zapewnia wyjątkową edukacji przywództwa, które stawia większy nacisk na nauczanie i uczenie się. Nasz unikalny program studiów magisterskich w Educational Leadership starannie dobiera przygotowania członków kohortowych każdej wiosny, aby rozpocząć 15-miesięcznego programu modułowy składający się z 39 godzin semestr, które rozpoczynają się w semestrze letnim. Wydział oferuje doświadczonych i innowacyjnych perspektywy i zapewnia szereg modułów, koncentrując się na sześciu wymiarów przywództwa, w tym:

Prywatny / interpretacyjnych Instrukcyjny Organizacyjna Ratunek Polityczny Informacyjna ... [-]
Stany Zjednoczone Jackson
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku