Przeczytaj oficjalny opis

Jako najlepsza tajwańska międzynarodowa uczelnia, MCU przyjmuje studentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zdobyciem dyplomu z zakresu komunikacji, projektowania, zarządzania, technologii, języków, prawa lub turystyki, MCU oferuje wyjątkowe doświadczenie edukacyjne na światowym poziomie. Tutaj wierzymy w budowanie kreatywnych i innowacyjnych globalnych obywateli, którzy są gotowi stać się światowymi liderami jutra.

Misja MCU

Kontynuując misję "jednej kluczowej koncepcji wyrażonej na trzy sposoby", Ming Chuan University szczyci się zapewnieniem środowiska edukacyjnego, w którym uczęszczają wszyscy uczniowie z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem. Jako kompleksowa instytucja szkolnictwa wyższego, Ming Chuan University dąży do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się poprzez opartą na teorii, zorientowaną na zastosowania edukację, aby przygotować uczniów z profesjonalizmem, duchem zespołu i szerokim światopoglądem na rzecz internacjonalizacji.

Nauczanie oparte na teorii i stosowaniu

Nasza zasada edukacyjna kładzie nacisk na teorię, zorientowaną na zastosowania edukację, która koordynuje kursy zawodowe, kursy użyteczności (cztery lata kursów języka angielskiego i trzyletnie kursy informatyczne) oraz ogólne kształcenie, aby upewnić się, że wszyscy nasi absolwenci korzystają z teorii, edukacja zorientowana na zastosowania. Wdrażamy edukację holistyczną, aby pielęgnować bohaterów uczniów poprzez seminaria, pracę dyplomową, projekt ukończenia studiów, ścisłą dyscyplinę i rzetelne nauczanie. Nasi absolwenci dobrze konkurują ze swoimi rówieśnikami zarówno w zakresie dalszej edukacji, jak i wskaźnika zatrudnienia.

Doskonałe zdolności konkurencyjne

Ming Chuan University ma 11 szkół: zarządzanie, komunikacja, prawo, projektowanie, język używany, technologie informacyjne, turystyka, nauki społeczne, technologia zdrowotna, technologia finansowa i szkoła wyższa. W związku z szybkim rozwojem globalizacji i gospodarki opartej na wiedzy, nasze Szkoły nie tylko zatrudniają członków wydziału posiadających stopnie doktorskie, ale także ukierunkowują swoje nauczanie i badania na interdyscyplinarną integrację uniwersytetu, ciągły rozwój, konkurencyjność i popyt społeczny. Aby osiągnąć ten cel, każda szkoła i wydział absolwenta muszą promować własne cechy zawodowe i przewagę konkurencyjną, promować jakość nauczania, badań i usług oraz podnosić kompetencje uczniów poprzez ocenę członków wydziału i regularną punktację oceny nauczania.

Pełne środowisko e-learningowe

W tym wieku technologii informacyjnej XXI wieku uczniowie muszą dbać o możliwość wyszukiwania, analizowania, przetwarzania i integrowania informacji. Ze względu na zastosowanie technologii sieciowej w środowisku uczenia się, odpowiednia technologia dojrzewa. Wynik nauczania przez globalną sieć informacyjną jest doskonały i będzie kluczowym osiągnięciem uniwersytetu.

Aby zachęcić do wielowymiarowego nauczania i uczenia się, nasza uczelnia stworzyła kompletne środowisko e-learningu. Ekspansja w Network University umożliwia studentom naukę bez ograniczeń czasu i przestrzeni. Uczniowie mogą powtarzać materiały dydaktyczne online, aby promować swoje efekty uczenia się. Nauczanie w sieci umożliwia uczniom naukę bez konieczności czasochłonnej i ograniczonej przestrzeni interakcji między członkami wydziału a uczniami, co stanowi ogromne wyzwanie w tradycyjnym trybie nauczania.

Wspierając tworzenie sieci i nauczanie w wysokiej technologii, wyposażyliśmy wszystkie sale lekcyjne w obu kampusach w sale e-klas. Będziemy nadal rozwijać więcej kursów online dla studentów, aby promować jakość nauczania, badań, usług i konkurencyjności uczniów.

Filozofie edukacyjne

Ming Chuan University powstał na podstawie filozofii edukacyjnej założyciela Pao, w tym:

  1. Uczęszczanie do wszystkich uczniów z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem
  2. Surowa dyscyplina i skrupulatne nauczanie
  3. Zachęcanie do intensywnego wysiłku w nauczaniu
  4. Dopasowanie instrukcji w teorii do doświadczenia w aplikacji
  5. Podkreślanie humanistyki i technologii

Uczelnia dąży do realizacji praktycznej edukacji, zachęcając uczniów do włączenia praktyki i teorii, aby mogli wejść do pracy natychmiast po ukończeniu studiów. W związku z rosnącą globalizacją i globalną chińską gorączką uniwersytet stara się przygotować studentów do stawienia czoła globalnej konkurencji poprzez integrację teorii edukacyjnych w tej chińskiej instytucji i partnerskich uniwersytetach zamorskich. Oprócz uczenia się z udanego doświadczenia edukacyjnego, Ming Chuan stara się lepiej wychować swoich uczniów pod edukacyjną filozofią: lokalizacja globalnej wiedzy i wpajanie lokalnej wiedzy do świata.

Aby osiągnąć ostateczny cel przekształcenia się w wybitną międzynarodową uczelnię, uniwersytet dołoży wszelkich starań, aby kontynuować wysokiej jakości edukację i zaangażować się w międzynarodową doskonałość w nauczaniu i badaniach.

Cele edukacyjne

Umiędzynarodowienie

Stworzenie międzynarodowego środowiska uczenia się w celu poszerzenia światopoglądu wykładowców i studentów; promocja międzynarodowych certyfikatów; na bieżąco z edukacją na całym świecie.

Międzynarodowy Wydział Edukacji i Wymiany oraz Międzynarodowe Kolegium poczyniły postępy w kierunku osiągnięcia celu internacjonalizacji. Przy największej liczbie zagranicznych studentów uniwersytetów na Tajwanie, Uniwersytet wystarczająco demonstruje swoje wysiłki w promowaniu internacjonalizacji szkolnictwa wyższego i budowaniu angielskiego środowiska nauczania.

Profesjonalizm

Nacisk na współpracę między przemysłem a środowiskiem akademickim w celu wzmocnienia wiedzy teoretycznej i praktycznych kompetencji; skupić się na doświadczeniu zawodowym i akademickich staraniach, aby zapewnić wielopłaszczyznową edukację i możliwości uczenia się przez całe życie.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rozwój akademicki uczelnia poczyniła znaczne postępy w zakresie ułatwiania dzielenia się zasobami i systemu zarządzania talentami. Ostatnie osiągnięcia obejmują usługi e-klasowe i system e-portfolio dla studentów i wykładowców.

Doskonałość

Zdecydowane zastosowanie surowych zasad poradnictwa edukacyjnego, aby wychować uczniów z poczuciem odpowiedzialności i duchem zespołu; dążenie do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się, badaniach i usługach.

Ming Chuan University zyskał duże uznanie dzięki wysokiej jakości edukacji. W 2009 r. Uniwersytet uzyskał najwyższą rangę wśród szkół wyższych północnych Tajwanu i uniwersytetów w wydziałowych akredytacjach prowadzonych przez Radę ds. Oceny i Oceny Szkoleń Wyższych na Tajwanie (HEEACT). Ponadto uniwersytet otrzymał nagrodę MOE "Striving for Teaching Excellence" w kolejnych latach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ming Chuan University

W ostatnich latach pole TCS / FL (nauczanie chińskiego jako drugiego / obcego języka) szybko rozszerzyło się w każdym zakątku świata. Program magistra nauczania języka ch ... [+]

Dlaczego TCFL?

W ostatnich latach pole TCS / FL (nauczanie chińskiego jako drugiego / obcego języka) szybko rozszerzyło się w każdym zakątku świata. Program magistra nauczania języka chińskiego jako języka obcego został założony w celu wspierania wyjątkowych talentów w dziedzinie TCFL. Program magisterski kładzie duży nacisk na integrację teorii i praktyk w edukacji. Naszym celem jest przygotowanie studentów do obiecującej kariery w TCFL i dalszy wkład w chińską edukację językową.

Jedno czesne za dwa stopnie

Po ukończeniu 36 godzin kredytowych studenci otrzymają dwa dyplomy ukończenia studiów magisterskich, Master of Arts (MA) przez SVSU i Master of Arts (MA) przez MCU-MI. Podwójne stopnie wykazują międzynarodową, międzykulturową i interdyscyplinarną kompetencję absolwentów.... [-]

Stany Zjednoczone Saginaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Ming Chuan University

New Media and Communication Administration (NMCA) ma na celu kultywowanie nowych profesjonalistów w dziedzinie technologii medialnych i profesjonalistów, którzy posiadają ... [+]

Dlaczego warto studiować w New Media and Communication Administration Program (NMCA)?Jedna czesna za podwójny stopieńPięć obszarów zainteresowaniaObszar zainteresowania 1: komunikacja stosowana i marketing nowych mediów (oferowany przez MCU-MI)Obszar zainteresowania 2: Administracja komunikacji (wymagane 6 punktów, oferowane przez SVSU)Obszar zainteresowania 3: środowiska komunikacyjne (wymagane 6 punktów, oferowane przez SVSU)Obszar zainteresowania 4: komunikacja stosowana i marketing nowych mediów (oferowany przez MCU-MI)Obszar zainteresowania 5: Współczesne chińskie media i rynek (oferowane przez MCU-MI)Studenci MCU otrzymują rabat z tytułu kredytuPriorytety na Tajwanie skracają okres studiówInterakcja i wymiana z lokalnymi studentamiCiesz się zaawansowanymi udogodnieniami w SVSUMisja... [-]
Stany Zjednoczone Saginaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ming Chuan University

Program studiów magisterskich w zakresie spraw międzynarodowych pochodzi z programu Absolwent Szkoły Międzynarodowej (GSIA), Republiki Chińskiej (Tajwan), pierwszego i je ... [+]

The Graduate School of International Affairs (GSIA) był pierwszym programem na Tajwanie, przygotowującym studentów do udziału w elicie negocjacyjnej w globalnych sprawach politycznych i gospodarczych. W 2014 r. GSIA przekształciła się w program studiów magisterskich w zakresie spraw międzynarodowych, otwarty wyłącznie dla studentów zagranicznych.

Nasz program nauczania obejmuje dostosowane do indywidualnych potrzeb, zaawansowane kursy dotyczące globalnego zarządzania, globalnej strategii i operacji oraz międzynarodowych negocjacji i komunikacji. Wszystkie kursy prowadzone są głównie w języku angielskim, z dodatkowym wsparciem akademickim w języku chińskim.

Ukończenie studiów magisterskich w zakresie spraw międzynarodowych to doskonały początek dla studentów, którzy chcą osiągnąć doskonałość w globalnym zarządzaniu, globalnych działaniach biznesowych, międzynarodowych negocjacjach, dyplomacji publicznej i globalnej komunikacji, a wszystko to prowadzi do sukcesu.... [-]

Tajwan Tajpej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

2018 08 30 銘傳大學短版中音英字