Ming Chuan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako najlepsza tajwańska międzynarodowa uczelnia, MCU przyjmuje studentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zdobyciem dyplomu z zakresu komunikacji, projektowania, zarządzania, technologii, języków, prawa lub turystyki, MCU oferuje wyjątkowe doświadczenie edukacyjne na światowym poziomie. Tutaj wierzymy w budowanie kreatywnych i innowacyjnych globalnych obywateli, którzy są gotowi stać się światowymi liderami jutra.

Misja MCU

Kontynuując misję "jednej kluczowej koncepcji wyrażonej na trzy sposoby", Ming Chuan University szczyci się zapewnieniem środowiska edukacyjnego, w którym uczęszczają wszyscy uczniowie z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem. Jako kompleksowa instytucja szkolnictwa wyższego, Ming Chuan University dąży do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się poprzez opartą na teorii, zorientowaną na zastosowania edukację, aby przygotować uczniów z profesjonalizmem, duchem zespołu i szerokim światopoglądem na rzecz internacjonalizacji.

Nauczanie oparte na teorii i stosowaniu

Nasza zasada edukacyjna kładzie nacisk na teorię, zorientowaną na zastosowania edukację, która koordynuje kursy zawodowe, kursy użyteczności (cztery lata kursów języka angielskiego i trzyletnie kursy informatyczne) oraz ogólne kształcenie, aby upewnić się, że wszyscy nasi absolwenci korzystają z teorii, edukacja zorientowana na zastosowania. Wdrażamy edukację holistyczną, aby pielęgnować bohaterów uczniów poprzez seminaria, pracę dyplomową, projekt ukończenia studiów, ścisłą dyscyplinę i rzetelne nauczanie. Nasi absolwenci dobrze konkurują ze swoimi rówieśnikami zarówno w zakresie dalszej edukacji, jak i wskaźnika zatrudnienia.

Doskonałe zdolności konkurencyjne

Ming Chuan University ma 11 szkół: zarządzanie, komunikacja, prawo, projektowanie, język używany, technologie informacyjne, turystyka, nauki społeczne, technologia zdrowotna, technologia finansowa i szkoła wyższa. W związku z szybkim rozwojem globalizacji i gospodarki opartej na wiedzy, nasze Szkoły nie tylko zatrudniają członków wydziału posiadających stopnie doktorskie, ale także ukierunkowują swoje nauczanie i badania na interdyscyplinarną integrację uniwersytetu, ciągły rozwój, konkurencyjność i popyt społeczny. Aby osiągnąć ten cel, każda szkoła i wydział absolwenta muszą promować własne cechy zawodowe i przewagę konkurencyjną, promować jakość nauczania, badań i usług oraz podnosić kompetencje uczniów poprzez ocenę członków wydziału i regularną punktację oceny nauczania.

Pełne środowisko e-learningowe

W tym wieku technologii informacyjnej XXI wieku uczniowie muszą dbać o możliwość wyszukiwania, analizowania, przetwarzania i integrowania informacji. Ze względu na zastosowanie technologii sieciowej w środowisku uczenia się, odpowiednia technologia dojrzewa. Wynik nauczania przez globalną sieć informacyjną jest doskonały i będzie kluczowym osiągnięciem uniwersytetu.

Aby zachęcić do wielowymiarowego nauczania i uczenia się, nasza uczelnia stworzyła kompletne środowisko e-learningu. Ekspansja w Network University umożliwia studentom naukę bez ograniczeń czasu i przestrzeni. Uczniowie mogą powtarzać materiały dydaktyczne online, aby promować swoje efekty uczenia się. Nauczanie w sieci umożliwia uczniom naukę bez konieczności czasochłonnej i ograniczonej przestrzeni interakcji między członkami wydziału a uczniami, co stanowi ogromne wyzwanie w tradycyjnym trybie nauczania.

Wspierając tworzenie sieci i nauczanie w wysokiej technologii, wyposażyliśmy wszystkie sale lekcyjne w obu kampusach w sale e-klas. Będziemy nadal rozwijać więcej kursów online dla studentów, aby promować jakość nauczania, badań, usług i konkurencyjności uczniów.

Filozofie edukacyjne

Ming Chuan University powstał na podstawie filozofii edukacyjnej założyciela Pao, w tym:

  1. Uczęszczanie do wszystkich uczniów z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem
  2. Surowa dyscyplina i skrupulatne nauczanie
  3. Zachęcanie do intensywnego wysiłku w nauczaniu
  4. Dopasowanie instrukcji w teorii do doświadczenia w aplikacji
  5. Podkreślanie humanistyki i technologii

Uczelnia dąży do realizacji praktycznej edukacji, zachęcając uczniów do włączenia praktyki i teorii, aby mogli wejść do pracy natychmiast po ukończeniu studiów. W związku z rosnącą globalizacją i globalną chińską gorączką uniwersytet stara się przygotować studentów do stawienia czoła globalnej konkurencji poprzez integrację teorii edukacyjnych w tej chińskiej instytucji i partnerskich uniwersytetach zamorskich. Oprócz uczenia się z udanego doświadczenia edukacyjnego, Ming Chuan stara się lepiej wychować swoich uczniów pod edukacyjną filozofią: lokalizacja globalnej wiedzy i wpajanie lokalnej wiedzy do świata.

Aby osiągnąć ostateczny cel przekształcenia się w wybitną międzynarodową uczelnię, uniwersytet dołoży wszelkich starań, aby kontynuować wysokiej jakości edukację i zaangażować się w międzynarodową doskonałość w nauczaniu i badaniach.

Cele edukacyjne

Umiędzynarodowienie

Stworzenie międzynarodowego środowiska uczenia się w celu poszerzenia światopoglądu wykładowców i studentów; promocja międzynarodowych certyfikatów; na bieżąco z edukacją na całym świecie.

Międzynarodowy Wydział Edukacji i Wymiany oraz Międzynarodowe Kolegium poczyniły postępy w kierunku osiągnięcia celu internacjonalizacji. Przy największej liczbie zagranicznych studentów uniwersytetów na Tajwanie, Uniwersytet wystarczająco demonstruje swoje wysiłki w promowaniu internacjonalizacji szkolnictwa wyższego i budowaniu angielskiego środowiska nauczania.

Profesjonalizm

Nacisk na współpracę między przemysłem a środowiskiem akademickim w celu wzmocnienia wiedzy teoretycznej i praktycznych kompetencji; skupić się na doświadczeniu zawodowym i akademickich staraniach, aby zapewnić wielopłaszczyznową edukację i możliwości uczenia się przez całe życie.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rozwój akademicki uczelnia poczyniła znaczne postępy w zakresie ułatwiania dzielenia się zasobami i systemu zarządzania talentami. Ostatnie osiągnięcia obejmują usługi e-klasowe i system e-portfolio dla studentów i wykładowców.

Doskonałość

Zdecydowane zastosowanie surowych zasad poradnictwa edukacyjnego, aby wychować uczniów z poczuciem odpowiedzialności i duchem zespołu; dążenie do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się, badaniach i usługach.

Ming Chuan University zyskał duże uznanie dzięki wysokiej jakości edukacji. W 2009 r. Uniwersytet uzyskał najwyższą rangę wśród szkół wyższych północnych Tajwanu i uniwersytetów w wydziałowych akredytacjach prowadzonych przez Radę ds. Oceny i Oceny Szkoleń Wyższych na Tajwanie (HEEACT). Ponadto uniwersytet otrzymał nagrodę MOE "Striving for Teaching Excellence" w kolejnych latach.

Lokalizacje

Saginaw

Address
Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw
MI 48710 Saginaw, Michigan, Stany Zjednoczone

Tajpej

Address
250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5
111 Tajpej, Tajwan

Taoyuan

Address
5 De Ming Rd., Gui Shan District
333 Taoyuan, Taoyuan City, Tajwan

Tajpej

Address
3F-8F, No.130, Jihe Rd.
111 Tajpej, Tajwan

Jinsha Township

Address
105 De Ming Rd
890 Jinsha Township, Tajwan