Przeczytaj oficjalny opis

Minerva podtrzymuje krytyczną mądrość ze względu na świat.

Ponieważ nasza przyszłość zależy od lepszych liderów, mądrzejszych innowatorów i bardziej świadomych obywateli globalnych, przygotowujemy kolejne pokolenia wyjątkowych, uczących się przez całe życie osób do wspólnej pracy przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych wyzwań naszych czasów.

Minerva jest głęboko pryncypialna i oddana zwiększeniu twojego potencjału i umożliwieniu Twojego sukcesu.

Intensywnie koncentrujemy się na poprawie naszej wspólnej przyszłości poprzez rozwój indywidualny. Nasza organizacja jest określona przez siedem Zasad Przewodnich, które informują o każdej decyzji, jaką podejmujemy, począwszy od zasięgnięcia informacji i przyjęcia do pracowników akademickich, życia prywatnego i rozwoju zawodowego.

Minerva Schools at KGI zbudowane są na potężnym sojuszu.

Minerva oferuje swoje nadzwyczajne programy studiów we współpracy z jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji absolwentów na świecie: KGI (Keck Graduate Institute). KGI, lider w dziedzinie nauk stosowanych, jest najnowszym członkiem cenionego konsorcjum Claremont, często nazywanego "Ivies of the West".

WPROWADZENIE DO MINERVA

Ben Nelson, założyciel Minerwy i dr Stephen M. Kosslyn, założyciel dziekan Minerva Schools at KGI , stanowią wprowadzenie do wizji, pedagogiki i platformy edukacyjnej w sercu nowo odkrytego doświadczenia uniwersyteckiego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Minerva Schools at KGI

21-miesięczny, w niepełnym wymiarze czasu Master of Science w analizie decyzji (MDA) ma na celu przekazanie krytycznych umiejętności zawodowych, z naciskiem na badania, a ... [+]

W naszym coraz bardziej złożonym i zglobalizowanym świecie skuteczne podejmowanie decyzji wymaga wysokiego stopnia krytycznego myślenia oraz umiejętności gromadzenia, interpretowania i działania w oparciu o różne dane. Minerva opracowała pierwszy w swoim rodzaju program, którego celem jest przygotowanie przywódców XXI wieku do podejmowania decyzji. 21-miesięczny, w niepełnym wymiarze czasu Master of Science w analizie decyzji (MDA) ma na celu przekazanie krytycznych umiejętności zawodowych, z naciskiem na badania, analizy i praktyczne podejmowanie decyzji.

Master of Science w analizie decyzji uczy kluczowych umiejętności niezbędnych do podejmowania lepszych decyzji i wprowadzenia pozytywnych zmian.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone