Minerva Schools at KGI

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Minerva podtrzymuje krytyczną mądrość ze względu na świat.

Ponieważ nasza przyszłość zależy od lepszych liderów, mądrzejszych innowatorów i bardziej świadomych obywateli globalnych, przygotowujemy kolejne pokolenia wyjątkowych, uczących się przez całe życie osób do wspólnej pracy przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych wyzwań naszych czasów.

Minerva jest głęboko pryncypialna i oddana zwiększeniu twojego potencjału i umożliwieniu Twojego sukcesu.

Intensywnie koncentrujemy się na poprawie naszej wspólnej przyszłości poprzez rozwój indywidualny. Nasza organizacja jest określona przez siedem Zasad Przewodnich, które informują o każdej decyzji, jaką podejmujemy, począwszy od zasięgnięcia informacji i przyjęcia do pracowników akademickich, życia prywatnego i rozwoju zawodowego.

Minerva Schools at KGI zbudowane są na potężnym sojuszu.

Minerva oferuje swoje nadzwyczajne programy studiów we współpracy z jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji absolwentów na świecie: KGI (Keck Graduate Institute). KGI, lider w dziedzinie nauk stosowanych, jest najnowszym członkiem cenionego konsorcjum Claremont, często nazywanego "Ivies of the West".

WPROWADZENIE DO MINERVA

Ben Nelson, założyciel Minerwy i dr Stephen M. Kosslyn, założyciel dziekan Minerva Schools at KGI , stanowią wprowadzenie do wizji, pedagogiki i platformy edukacyjnej w sercu nowo odkrytego doświadczenia uniwersyteckiego.

Lokalizacje

San Francisco

Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone