Midway University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Midway University , z siedzibą w Midway, Kentucky, jest prywatnym non-profit college'em sztuk wyzwolonych, założonym w 1847 roku przez dr Lewisa L. Pinkertona, jako pierwsza szkoła w Stanach Zjednoczonych, która służy osieroconym i defaworyzowanym kobietom. Przez lata szkoła ewoluowała i przekształciła się w Pinkerton High School, Midway Junior College, Midway College, a 1 lipca 2015 roku w Midway University .

Dziś Midway University jest liderem w zapewnianiu możliwości edukacyjnych mężczyznom i kobietom, którzy chcą kontynuować naukę. Główny kampus zapewnia wyjątkową okazję do nauki i życia studentom poszukującym dyplomów licencjackich. Midway oferuje również programy licencjackie i magisterskie w przyspieszonym formacie, w których studenci uczęszczają na zajęcia wieczorem lub przez Internet.

Midway University od dawna jest znany ze swojej doskonałości w całym stanie Kentucky i poza nią w obszarach biznesowych, studiów koni, pielęgniarstwa / opieki zdrowotnej i edukacji nauczycieli. Dzięki ponad 30 głównym kierunkom i obszarom koncentracji nasze programy są dostosowane do potrzeb siły roboczej w regionie i mają zastosowanie do wielu segmentów biznesowych.

Uniwersytet jest zatwierdzony do przyznawania tytułów stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich.

Jesteśmy prywatną, liberalną instytucją opartą na sztuce, specjalizującą się w karierze. Oferujemy tradycyjne semestralne programy licencjackie, a także przyspieszone formaty wieczorowe i internetowe programy licencjackie i magisterskie. Nasi studenci pochodzą z całych Stanów Zjednoczonych i wielu krajów międzynarodowych. Nasza historia jest wyjątkowa i zrodziła się z pomysłu na edukację osieroconych kobiet.

Nasz piękny kampus znajduje się na 200 akrach w Midway, Kentucky w hrabstwie Woodford i jest działającą farmą koni. Zaledwie piętnaście minut od Lexington, nasz kampus znajduje się w centrum znanego na całym świecie kraju końskiego w Kentucky i jest otoczony przez niektóre z najlepszych hodowli koni pełnej krwi na świecie.

W połowie drogi Kentucky to urocze, historyczne miasto, które zostało założone przez przedsiębiorstwo kolejowe w latach 30. XIX wieku. Pociągi nadal kursują przez miasto, a nasz kampus codziennie. Śródmieście Midway jest znane jako regionalny lokal gastronomiczny i jego unikalne butiki, które codziennie przyciągają turystów.

Midway University organizuje wydarzenia w kampusie w każdym semestrze dla naszych studentów, a wiele z nich jest otwartych dla społeczności Midway. Każdego lata Midway University i Renaissance Midway, organizacja non-profit, organizuje Francisco Arts Farm Festival, który jest festiwalem sztuki jurorskiej. Ponad dwa tysiące odwiedzających rocznie odwiedza kampus podczas dwudniowego festiwalu.

Misja

Midway University angażuje i zachęca studentów do osiągnięcia indywidualnego wzrostu, odpowiedzialnego obywatelstwa i znaczących karier poprzez spersonalizowane doświadczenia edukacyjne. (Przyjęte 8 listopada 2018 r.)

Oświadczenie Wizji

Midway University to tętniąca życiem i różnorodna instytucja zajmująca się doskonałością akademicką i indywidualnym rozwojem.

Wartości

Midway University wspiera podstawowe wartości wyznawane przez Kościół chrześcijański (Disciples of Christ) i odzwierciedla przekonania naszego założyciela, dr LL Pinkertona. Wartości te obejmują:

  • Docenianie godności wszystkich ludzi
  • Działać uczciwie i odpowiedzialnie
  • Oglądanie siebie jako części społeczności
  • Życie w kontekście globalnym
  • Świadczenie usług na rzecz osób trzecich
  • Kontynuacja nauki przez całe życie

Akredytacja

Midway University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania tytułów stowarzyszonych, maturalnych i magisterskich. Skontaktuj się z Komisją ds. Szkół wyższych w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404.679.4500, aby uzyskać pytania dotyczące akredytacji Midway University . (Zmieniony lutego 2013 r.)

Akredytacja programu wygląda następująco:

Programy pielęgniarskie

Programy pielęgniarskie ADN, BSN i MSN są akredytowane przez Komisję Akredytacyjną ds. Edukacji w Pielęgniarstwie, Inc. (ACEN), 3343 Peachtree Road NE, Suite 850, Atlanta, GA 30326, telefon 404.975.5000, faks 404.975.5020 (www. acenursing.org)
Program ADN Midway University został zatwierdzony przez Kentucky Board of Nursing (KBN), 312 Whittington Parkway, Louisville, KY 40222, tel. 800.305.2042, faks 502.696.5762 (www.kbn.ky.gov)

Programy edukacyjne

Kentucky Educational and Professional Standards Board (EPSB), 100 Airport Road, 3rd Floor, Frankfort, KY 40601, Phone 502.564.4606, Fax 502.564.7080 (www.kyepsb.net).

Życie w kampusie

Studenci w Midway mają okazję przeżyć wyjątkowe doświadczenie w college'u. Mieszkając w kampusie, a nawet dojeżdżając do pracy, nasi studenci mają dostęp do małych klas i wspaniałych naukowców, ale zyskują także sieć przyjaciół i prawdziwe poczucie społeczności. Bliskość, której doświadczają nasi studenci, staje się fundamentem trwałych przyjaźni, a także więzi, które tworzą z wykładowcami i pracownikami.

Życie w rezydencji

Departament życia rezydencji Midway koncentruje się na tworzeniu silnej i zaangażowanej społeczności uczniów. Mieszkając w kampusie, mamy szczerą nadzieję, że w pełni wykorzystasz swój rozwój w klasie i poza nią. Życie we wspólnocie może wiązać się z wyjątkowymi wyzwaniami, ale niesamowitymi nagrodami za przyjaźń, rozwój i więź. Podczas waszych lat życia z nami będziemy dążyć do wspierania was pod względem akademickim, społecznym, osobistym i duchowym.

Studenci mają do dyspozycji trzy sale mieszkalne na kampusie - Buster Hall, Belle Wisdom i Pinkerton Hall. Aby Cię wesprzeć, mamy Resident Assistants, którzy mieszkają na każdym piętrze. Ci liderzy studiów licencjackich Midway są zaangażowani w łączenie cię z innymi mieszkańcami i kampusem poprzez angażujące i kreatywne działania. Profesjonalny Rezydent Dyrektor mieszka również w każdym budynku i stara się poznać każdego ucznia poprzez wydarzenia związane z budową i indywidualne rozmowy. Twój asystent rezydenta i dyrektor rezydenta są tu dla ciebie.

Lokalizacje

W połowie drogi

Address
Midway University,
512 E. Stephens St.

KY 40347 W połowie drogi, Kentucky, Stany Zjednoczone