Metropolitan State University Saint Paul

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia i misja Metropolitan State

Od 1971 roku Metropolitan State University angażuje się w spełnianie potrzeb szkolnictwa wyższego mieszkańców Minneapolis – Saint Paul. Jesteśmy w pełni akredytowaną, wszechstronną uczelnią i członkiem systemu szkolnictwa wyższego stanu Minnesota.

Deklaracja misji uniwersytetu

Metropolitan State University to wszechstronny uniwersytet miejski, który ma na celu zaspokojenie potrzeb szkolnictwa wyższego miast bliźniaczych i większej populacji metropolitalnej.

Uczelnia zapewni dostępną, wysokiej jakości edukację w zakresie sztuk wyzwolonych, profesjonalną i podyplomową obywatelom i społecznościom obszaru metropolitalnego, z ciągłym naciskiem na grupy niedocenione, w tym osoby dorosłe i społeczności kolorowe.

W kontekście uczenia się przez całe życie uniwersytet będzie budował swoją reputację w kraju dzięki innowacyjnym programom ukierunkowanym na studentów, które umożliwią studentom z różnych środowisk osiągnięcie ich celów edukacyjnych.

Uniwersytet jest zaangażowany w doskonałość akademicką i partnerstwa społeczne poprzez program nauczania, nauczanie, stypendia i usługi mające na celu wspieranie misji miejskiej.

Oświadczenie o wizji uniwersytetu

Metropolitan State University, członek Minnesota State College and University System, będzie najważniejszym miejskim, publicznym, wszechstronnym uniwersytetem w obszarze metropolitalnym Twin Cities i zapewni wysokiej jakości, niedrogie programy edukacyjne i usługi w środowisku skoncentrowanym na studentach .

Wykładowcy, pracownicy i studenci Metropolitan State będą odzwierciedlać bogatą różnorodność tego obszaru, budować kulturowo kompetentną i antyrasistowską społeczność edukacyjną oraz wykazywać niezachwiane zaangażowanie w zaangażowanie obywatelskie.

Wartości uniwersyteckie

Doskonałość

Twoja edukacja musi być najlepsza. Ponieważ nie tylko inwestujesz pieniądze, inwestujesz czas i pasję. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie innowacyjnych, wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych od instruktorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nie tylko pomagamy Ci zdobyć stopień naukowy. Pomożemy Ci przygotować się na Twoją przyszłość.

Zaręczynowy

Jesteśmy podłączeni do naszej społeczności i bierzemy aktywny udział w jej sukcesie. Współpracujemy z lokalnymi firmami i organizacjami, aby zapewnić naszym studentom rzeczywiste doświadczenia edukacyjne. Oferujemy siebie jako źródło informacji dla lokalnych grup, które pracują nad poprawą naszej lokalnej społeczności.

Różnorodność i integracja

Świętujemy i uwzględniamy wszystkie głosy w naszym dążeniu do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego. Cenimy wszelkie formy różnorodności, bez względu na pochodzenie etniczne, preferencje religijne lub seksualne, poziom dochodów, styl uczenia się czy obszar akademicki. Wszyscy są mile widziani. Wszystkie są cenione.

Otwarty, pełen szacunku klimat

Uczniowie uczą się lepiej w bezpiecznym, otwartym i pełnym szacunku środowisku. Znajdziesz go tutaj. Zachęcamy studentów i wykładowców do angażowania się w znaczące rozmowy, które obejmują różne punkty widzenia i perspektywy. Zapewniają one bogate doświadczenia i zdrowy model komunikacji, który studenci mogą wykorzystać w swojej karierze.

Integralność

Uczciwość nie jest ulicą jednokierunkową. O ile więc oczekujemy od naszych uczniów uczciwego i etycznego postępowania, wymagamy tego samego również od siebie. Działamy w sposób przejrzysty. Dbamy o to, aby wszystkie głosy zostały usłyszane. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Nie zasługujesz na mniej.

Lokalizacje

Święty Paweł

Address
East 7th Street,700
55106 Święty Paweł, Minnesota, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium