Meridian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Meridian University jest zaangażowany w umożliwianie rozwoju człowieka poprzez mądry transformacyjny wpływ w wielu dziedzinach sektora publicznego i prywatnego o globalnym zasięgu i wartości lokalnej. Programy studiów podyplomowych Meridian w zakresie biznesu, psychologii, edukacji i transformacyjnego przywództwa umożliwiają studentom połączenie pasji z zawodem służącym większym celom społecznym, kulturalnym, ekologicznym i rozwojowym.

Każdy ze stopni Meridian zapewnia studentom zintegrowany zestaw umiejętności i zdolności, które są oparte na zasadach i praktykach transformatywnego uczenia się wraz z kolejnymi praktykami specyficznymi dla stopnia i koncentracji, wybranymi przez każdego studenta. Unikalny model uczenia się Meridian pozwala uczniom łączyć rezydencje na miejscu, asynchroniczne uczenie się online i angażowanie rozmów wideo w celu opracowania ścieżki edukacyjnej, która pasuje zarówno do ich życia, jak i wizji za pośrednictwem własnej zintegrowanej platformy technologicznej Meridian.

Meridian jest akredytowany przez WASC Senior College i University Commission oraz zatwierdzony przez Departament Edukacji USA do udziału w Federalnym programie pomocy studentom. WASC jest uznanym przez Departament Edukacji regionalnym akredytatorem dla takich szkół jak University of California w Berkeley, UCLA i Stanford University. Licencjonowane stopnie Meridian są uznawane przez Kalifornijską Radę Nauk Behawioralnych i Radę Psychologii od ponad 25 lat.

„ Meridian University oferuje programy o wyjątkowej zdolności do łączenia nauki poznawczej i empirycznej”.

- Jean Houston, kanclerz

Wizja i misja: edukacja, która się zmienia

Ewolucja ludzi wyraża najgłębszy potencjał Ziemi. Termin Meridian przywołuje i symbolizuje Ziemię zamieszkaną i wyobrażoną przez ludzi. Kultura, którą ludzie sobie wyobrażali, potrzebuje pilnej transformacji. Zawody z psychologii, biznesu i transformacyjnego przywództwa mogą wnieść istotny wkład we współczesne możliwości transformacji kultury. Program nauczania Meridian University przyjmuje zintegrowane podejście do transformacji osobistej i kulturowej w organizacjach, społecznościach i społeczeństwach.

Kierując się Integralną Wizją, Meridian University stara się edukować liderów posiadających zdolności, umiejętności i wiedzę niezbędną do przekształcania zawodów w dziedzinie psychologii, biznesu i transformacyjnego przywództwa. Zdolności przywódcze, takie jak odwaga, współczucie, jasność, sumienie i wcielona samoświadomość, razem stanowią mądrość i uczciwość niezbędną do przekształcenia zawodów i kultury. Transformacyjne uczenie się w Meridian katalizuje pojawienie się tych zdolności, które wraz z rozwijaniem kreatywnych umiejętności dochodzenia i zdobywania profesjonalnej wiedzy, aktualizują zaangażowanie Meridian w utrzymanie transformacji edukacyjnej.

Zaangażowanie Meridian w zaangażowanie publiczne i zawodowe jest rozwijane przez Centre for Transformative Learning.

Kiedy widzisz Ziemię z Księżyca, nie widzisz tam żadnych podziałów narodów ani stanów.

To może być symbol naprawdę nowej mitologii.

To kraj, który będziemy świętować.

I to są ludzie, z którymi jesteśmy jednością.- Joseph Campbell

Lokalizacje

Petaluma

Address
47 Sixth Street
94952 Petaluma, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium