Mercyhurst University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Położony w Erie w Pensylwanii, na wzgórzu z widokiem na jezioro Erie, nasz 75-akrowy kampus jest znany jako jeden z najpiękniejszych w regionie. Elementy angielskiej architektury gotyckiej są przenoszone na naszą starą magistralę, budynki akademickie i sale studenckie.

Chwytaj dzień.

Opierając się na ideałach służby, gościnności i przedsiębiorczości, które zainspirowały naszych założycieli, edukacja Mercyhurst zachęca do rozwijania życiowych pasji i zaangażowania w szerszym świecie. Zainspirowani naszym mottem „Carpe Diem”, nasi wykładowcy i studenci korzystają z innowacji i przywództwa w służbie, ponieważ mają one wpływ na nasze bramy i na całym świecie.

Misja

Wiara i służba na Uniwersytecie Miłosierdzia

„Radość i nadzieja, smutek i udręka kobiet i mężczyzn naszych czasów, zwłaszcza tych, którzy są biedni lub w jakikolwiek sposób dotknięci, są radością i nadzieją, smutkiem i udręką naśladowców Chrystusa, jak również Nic naprawdę ludzkiego nie znajduje echa w ich sercach… Dlatego chrześcijanie cenią sobie głęboką solidarność z rasą ludzką i jej historią ”. (Gaudium et Spes, Przedmowa 1)

Takie sny i rzeczywistości angażują każdy uniwersytet katolicki. Zwracają się szczególnie do uniwersytetów miłosierdzia założonych przez Siostry Miłosierdzia, które poświęciły swoje życie i działają, aby służyć tym, którzy są biedni, chorzy i niewykształceni. Inspiracja wyrażona w Gaudium et Spes leży zatem u podstaw naszej tożsamości i misji. Edukacja Mercyhurst ma na celu zaangażowanie uczniów do życia i tworzenie liderów w dziedzinie sprawiedliwości i służby. W czasach wielu zmian i wyzwań społecznych ta inspiracja wyjaśnia naszą wizję specyficznego charakteru naszego Uniwersytetu Miłosierdzia Katolickiego.

Nasza inspiracja prowadzi nas do tematów badań i angażuje nasze perspektywy w uczenie się, badania i przedsięwzięcia naukowe. Taka inspiracja stanowi podstawę wymiaru społeczno-sprawiedliwości wielu naszych programów akademickich i usługowych. Rzeczywiście, taka inspiracja kieruje celami naszej uczelni. Pragniemy dzielić się tą inspiracją z tymi, którzy przychodzą przez nasze bramy, poszukując doskonałości akademickiej, fachowej wiedzy i przyszłości pełnej nadziei.

Nasza wizja

Mercyhurst University stara się być wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego, która integruje doskonałość w sztukach wyzwolonych, programach zawodowych i ścieżkach kariery oraz usług dla społeczności regionalnych i światowych.

Nasza misja

Zgodnie z katolicką tożsamością i dziedzictwem Miłosierdzia, Mercyhurst University kształci kobiety i mężczyzn w kulturze, w której wiara i rozum rozkwitają razem, gdzie piękno i moc sztuk wyzwolonych łączą się z uznaniem dla godności pracy i zaangażowania w służenie innym. Ufna w siłę swoich więzi studencko-wydziałowych społeczność uniwersytecka inspirowana jest wizerunkiem uczniów, których wybory w życiu i pracy pozwolą im realizować ludzkie i duchowe wartości osadzone w codziennych realiach i sprawować przywództwo w służbie wobec sprawiedliwy świat.

Nasze główne wartości

Jesteśmy:

 • Społecznie miłosierny, - Miłosierdzie przywraca ludzką godność, rozszerza nasze stosunki społeczne i upoważnia nas do współczucia innym.
 • Odpowiedzialność globalna, - Globalizacja zmusza nas do nauczenia się, jak mądrze gospodarować zasobami Ziemi i działać solidarnie z jej różnymi narodami.
 • Gościnnie gościnna, - Gościnna gościnność zaczyna się od samoakceptacji, wita ludy różnych wyznań, tradycji etnicznych i kulturowych, a tym samym buduje społeczności, które wykraczają poza zwykłą tolerancję.
 • Kreatywnie intelektualne, - Hojne, dociekliwe i krytyczne nawyki umysłu, które wspierają dążenia do doskonałości przejawiające się w środowisku akademickim, zachęcają nas w naszych życiowych poszukiwaniach tego, co prawdziwe, dobre i piękne.
 • Refleksyjnie świadome - Nasze środowisko chrześcijańskie zachęca do autorefleksji i kontemplacji ludzkich zachowań, promuje równowagę umysłu, ciała i ducha i ostatecznie daje możliwość rozwinięcia moralnego kompasu dla życia w uczciwości.
 • Ambasadorzy służby.

Kontakt

Biuro ds. Integracji Misji, utworzone w 2008 r., Pomaga prezydentowi Mercyhurst University w promowaniu i integracji misji edukacyjnej uniwersytetu oraz przekonań i wartości katolickiej tożsamości i dziedzictwa Sióstr Miłosierdzia, przedstawionych w misji i rdzeniu wartości instytucji. Praca urzędu ma wiele aspektów, ale zasadniczo ukierunkowana jest na edukację i zachęcanie wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej, od studentów po powierników, do realizacji misji Mercyhurst. Jako taki ma szczególną troskę o tradycje i służbę katolickich i sponsorujących Sióstr Miłosierdzia.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Szybkie fakty

 • Mercyhurst to czteroletni katolicki uniwersytet sztuk wyzwolonych, założony przez Siostry Miłosierdzia w 1926 roku
 • Mercyhurst otrzymał status uniwersytetu w 2012 roku
 • Na uniwersytecie dostępnych jest ponad 59 kierunków studiów licencjackich (z 67 koncentracjami), 10 stopni magisterskich i 12 certyfikatów absolwentów
 • Mercyhurst University oferuje 24 sporty na poziomie uniwerek, z drużynami Lakers w 12 sportach dla kobiet i 12 sportami męskimi. Dwa programy konkurują na poziomie I NCAA Division (hokej na lodzie mężczyzn i kobiet), a 21 drużyn bierze udział w etapie II ligi. Kręgle kobiet staną się 25. sportem uniwerek Mercyhurst w 2019-20
 • Główny kampus Mercyhurst o powierzchni 75 akrów mieści się w Erie w stanie Pensylwania, jedynym mieście portowym w stanie; kampus znajduje się około 100 mil od Cleveland, Ohio i Buffalo, Nowy Jork, i 130 km na północ od Pittsburgha, Pensylwania
 • Akredytacja: Departament Edukacji Pensylwanii; Rada ds. Edukacji w pracy socjalnej; Komisja Akredytacyjna ds. Programów w Administracji Gościnności; Krajowe Stowarzyszenie Szkół Tańca; Krajowe Stowarzyszenie Trenerów Sportowych; Amerykańskie Stowarzyszenie Terapii Fizycznej; Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych; oraz Międzynarodowe Zgromadzenie Nauczycieli Biznesu Kolegiatu
 • Studenci studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin: 300
 • Średnia wielkość klasy: 20; Wszystkie kursy są prowadzone przez wykładowców, a nie absolwentów lub asystentów

Profil licencjacki

 • 41% mężczyzn, 59% kobiet
 • Około 40% uczniów identyfikuje się jako katolicy; reprezentowane są różne inne tradycje wiary
 • Średnia GPA: 3,41
 • Średnie 50% SAT: 1170
 • Środkowy 50% ACT: 24
 • Dystrybucja geograficzna: Pensylwania, Nowy Jork, Ohio, 41 innych stanów i 46 krajów

Zabawne fakty

 • Kiedy matka Borgia Egan szukała sposobu na zbudowanie college'u, ojciec Garson doradził jej zbudowanie jej „na wzgórzu” i „w pobliżu wody”. Po zbudowaniu Mercyhurst siedział na szczycie największego wzgórza Erie, z widokiem na jezioro Erie. Nazwa „Hurst” na uniwersytecie składa hołd „zalesionej okolicy na wzgórzu”, gdzie Mercyhurst znalazł swój dom.
 • Grota została nazwana i wzorowana na Grotie na Uniwersytecie Notre Dame. Grota została zbudowana u szczytu Wielkiego Kryzysu, przez bezrobotnych robotników, którzy pracowali z ojcem Sullivanem, by zbudować Grotę dzięki dziękczynieniu za codzienną kuchnię zup, siostry pobiegły po biednych i bez pracy.
 • Lobby kaplicy otrzymało wielu sławnych gości, w tym rodzinę Von Trapp i Eleanor Roosevelt.
 • Pierwszym mężczyzną, który ukończył Mercyhurst College był Daniel Burke. Obecnie jest członkiem wydziału sztuki uniwersyteckiej.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Lokalizacje

Erie

Address
501 East 38th Street
16546 Erie, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium