Przeczytaj oficjalny opis

O

Położony w Erie w Pensylwanii, na wzgórzu z widokiem na jezioro Erie, nasz 75-akrowy kampus jest znany jako jeden z najpiękniejszych w regionie. Elementy angielskiej architektury gotyckiej są przenoszone na naszą starą magistralę, budynki akademickie i sale studenckie.

Chwytaj dzień.

Opierając się na ideałach służby, gościnności i przedsiębiorczości, które zainspirowały naszych założycieli, edukacja Mercyhurst zachęca do rozwijania życiowych pasji i zaangażowania w szerszym świecie. Zainspirowani naszym mottem „Carpe Diem”, nasi wykładowcy i studenci korzystają z innowacji i przywództwa w służbie, ponieważ mają one wpływ na nasze bramy i na całym świecie.

Misja

Wiara i służba na Uniwersytecie Miłosierdzia

„Radość i nadzieja, smutek i udręka kobiet i mężczyzn naszych czasów, zwłaszcza tych, którzy są biedni lub w jakikolwiek sposób dotknięci, są radością i nadzieją, smutkiem i udręką naśladowców Chrystusa, jak również Nic naprawdę ludzkiego nie znajduje echa w ich sercach… Dlatego chrześcijanie cenią sobie głęboką solidarność z rasą ludzką i jej historią ”. (Gaudium et Spes, Przedmowa 1)

Takie sny i rzeczywistości angażują każdy uniwersytet katolicki. Zwracają się szczególnie do uniwersytetów miłosierdzia założonych przez Siostry Miłosierdzia, które poświęciły swoje życie i działają, aby służyć tym, którzy są biedni, chorzy i niewykształceni. Inspiracja wyrażona w Gaudium et Spes leży zatem u podstaw naszej tożsamości i misji. Edukacja Mercyhurst ma na celu zaangażowanie uczniów do życia i tworzenie liderów w dziedzinie sprawiedliwości i służby. W czasach wielu zmian i wyzwań społecznych ta inspiracja wyjaśnia naszą wizję specyficznego charakteru naszego Uniwersytetu Miłosierdzia Katolickiego.

Nasza inspiracja prowadzi nas do tematów badań i angażuje nasze perspektywy w uczenie się, badania i przedsięwzięcia naukowe. Taka inspiracja stanowi podstawę wymiaru społeczno-sprawiedliwości wielu naszych programów akademickich i usługowych. Rzeczywiście, taka inspiracja kieruje celami naszej uczelni. Pragniemy dzielić się tą inspiracją z tymi, którzy przychodzą przez nasze bramy, poszukując doskonałości akademickiej, fachowej wiedzy i przyszłości pełnej nadziei.

Nasza wizja

Mercyhurst University stara się być wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego, która integruje doskonałość w sztukach wyzwolonych, programach zawodowych i ścieżkach kariery oraz usług dla społeczności regionalnych i światowych.

Nasza misja

Zgodnie z katolicką tożsamością i dziedzictwem Miłosierdzia, Mercyhurst University kształci kobiety i mężczyzn w kulturze, w której wiara i rozum rozkwitają razem, gdzie piękno i moc sztuk wyzwolonych łączą się z uznaniem dla godności pracy i zaangażowania w służenie innym. Ufna w siłę swoich więzi studencko-wydziałowych społeczność uniwersytecka inspirowana jest wizerunkiem uczniów, których wybory w życiu i pracy pozwolą im realizować ludzkie i duchowe wartości osadzone w codziennych realiach i sprawować przywództwo w służbie wobec sprawiedliwy świat.

Nasze główne wartości

Jesteśmy:

 • Społecznie miłosierny, - Miłosierdzie przywraca ludzką godność, rozszerza nasze stosunki społeczne i upoważnia nas do współczucia innym.
 • Odpowiedzialność globalna, - Globalizacja zmusza nas do nauczenia się, jak mądrze gospodarować zasobami Ziemi i działać solidarnie z jej różnymi narodami.
 • Gościnnie gościnna, - Gościnna gościnność zaczyna się od samoakceptacji, wita ludy różnych wyznań, tradycji etnicznych i kulturowych, a tym samym buduje społeczności, które wykraczają poza zwykłą tolerancję.
 • Kreatywnie intelektualne, - Hojne, dociekliwe i krytyczne nawyki umysłu, które wspierają dążenia do doskonałości przejawiające się w środowisku akademickim, zachęcają nas w naszych życiowych poszukiwaniach tego, co prawdziwe, dobre i piękne.
 • Refleksyjnie świadome - Nasze środowisko chrześcijańskie zachęca do autorefleksji i kontemplacji ludzkich zachowań, promuje równowagę umysłu, ciała i ducha i ostatecznie daje możliwość rozwinięcia moralnego kompasu dla życia w uczciwości.
 • Ambasadorzy służby.

Kontakt

Biuro ds. Integracji Misji, utworzone w 2008 r., Pomaga prezydentowi Mercyhurst University w promowaniu i integracji misji edukacyjnej uniwersytetu oraz przekonań i wartości katolickiej tożsamości i dziedzictwa Sióstr Miłosierdzia, przedstawionych w misji i rdzeniu wartości instytucji. Praca urzędu ma wiele aspektów, ale zasadniczo ukierunkowana jest na edukację i zachęcanie wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej, od studentów po powierników, do realizacji misji Mercyhurst. Jako taki ma szczególną troskę o tradycje i służbę katolickich i sponsorujących Sióstr Miłosierdzia.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Szybkie fakty

 • Mercyhurst to czteroletni katolicki uniwersytet sztuk wyzwolonych, założony przez Siostry Miłosierdzia w 1926 roku
 • Mercyhurst otrzymał status uniwersytetu w 2012 roku
 • Na uniwersytecie dostępnych jest ponad 59 kierunków studiów licencjackich (z 67 koncentracjami), 10 stopni magisterskich i 12 certyfikatów absolwentów
 • Mercyhurst University oferuje 24 sporty na poziomie uniwerek, z drużynami Lakers w 12 sportach dla kobiet i 12 sportami męskimi. Dwa programy konkurują na poziomie I NCAA Division (hokej na lodzie mężczyzn i kobiet), a 21 drużyn bierze udział w etapie II ligi. Kręgle kobiet staną się 25. sportem uniwerek Mercyhurst w 2019-20
 • Główny kampus Mercyhurst o powierzchni 75 akrów mieści się w Erie w stanie Pensylwania, jedynym mieście portowym w stanie; kampus znajduje się około 100 mil od Cleveland, Ohio i Buffalo, Nowy Jork, i 130 km na północ od Pittsburgha, Pensylwania
 • Akredytacja: Departament Edukacji Pensylwanii; Rada ds. Edukacji w pracy socjalnej; Komisja Akredytacyjna ds. Programów w Administracji Gościnności; Krajowe Stowarzyszenie Szkół Tańca; Krajowe Stowarzyszenie Trenerów Sportowych; Amerykańskie Stowarzyszenie Terapii Fizycznej; Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych; oraz Międzynarodowe Zgromadzenie Nauczycieli Biznesu Kolegiatu
 • Studenci studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin: 300
 • Średnia wielkość klasy: 20; Wszystkie kursy są prowadzone przez wykładowców, a nie absolwentów lub asystentów

Profil licencjacki

 • 41% mężczyzn, 59% kobiet
 • Około 40% uczniów identyfikuje się jako katolicy; reprezentowane są różne inne tradycje wiary
 • Średnia GPA: 3,41
 • Średnie 50% SAT: 1170
 • Środkowy 50% ACT: 24
 • Dystrybucja geograficzna: Pensylwania, Nowy Jork, Ohio, 41 innych stanów i 46 krajów

Zabawne fakty

 • Kiedy matka Borgia Egan szukała sposobu na zbudowanie college'u, ojciec Garson doradził jej zbudowanie jej „na wzgórzu” i „w pobliżu wody”. Po zbudowaniu Mercyhurst siedział na szczycie największego wzgórza Erie, z widokiem na jezioro Erie. Nazwa „Hurst” na uniwersytecie składa hołd „zalesionej okolicy na wzgórzu”, gdzie Mercyhurst znalazł swój dom.
 • Grota została nazwana i wzorowana na Grotie na Uniwersytecie Notre Dame. Grota została zbudowana u szczytu Wielkiego Kryzysu, przez bezrobotnych robotników, którzy pracowali z ojcem Sullivanem, by zbudować Grotę dzięki dziękczynieniu za codzienną kuchnię zup, siostry pobiegły po biednych i bez pracy.
 • Lobby kaplicy otrzymało wielu sławnych gości, w tym rodzinę Von Trapp i Eleanor Roosevelt.
 • Pierwszym mężczyzną, który ukończył Mercyhurst College był Daniel Burke. Obecnie jest członkiem wydziału sztuki uniwersyteckiej.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Mercyhurst University

Stopień ten zapewnia studentom podstawy edukacyjne niezbędne do osiągnięcia sukcesu jako analitycy wywiadu w federalnych agencjach bezpieczeństwa narodowego, prywatnych w ... [+]

Master of Science in Applied Intelligence

Stopień ten zapewnia studentom podstawy edukacyjne niezbędne do osiągnięcia sukcesu jako analitycy wywiadu w federalnych agencjach bezpieczeństwa narodowego, prywatnych wykonawcach obrony, organach ścigania, przedsiębiorstwach i organizacjach pozarządowych. Ten program dla absolwentów jest porównywalny z magisterskim w programach studiów bezpieczeństwa na innych uniwersytetach.

Program studiów magisterskich na terenie kampusu ma priorytetowy termin przyjmowania zgłoszeń do 15 maja . Dostępna jest ograniczona liczba miejsc, więc należy złożyć wniosek i dodatkowe przedmioty tak szybko, jak to możliwe.

Tysiące analityków wywiadowczych pracuje w Stanach Zjednoczonych i za granicą zarówno w agencjach rządowych, jak iw przedsiębiorstwach prywatnych, przy stałym wzroście popytu na wykwalifikowanych pracowników. Stopień magistra inteligencji zapewnia studentowi narzędzia potrzebne do biegłości w tych pracach.... [-]

Stany Zjednoczone Erie
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mercyhurst University

Program studiów magisterskich z zakresu nauk o danych kształci studentów w zakresie gromadzenia, analizowania, wizualizacji i przekazywania praktycznych informacji na pot ... [+]

Master of Science in Data Science

Program studiów magisterskich z zakresu nauk o danych kształci studentów w zakresie gromadzenia, analizowania, wizualizacji i przekazywania praktycznych informacji na potrzeby decyzji biznesowych opartych na danych. Magister w dziedzinie nauk o danych może być cennym atutem w zdobywaniu zatrudnienia w wielu rodzajach firm, od ubezpieczeń po firmy ochrony.

Złóż wniosek online o MS w Data Science już dziś bezpłatnie. Wnioski są obecnie przyjmowane do wejścia do kohorty jesienią 2019 r., Począwszy od sierpnia 2019 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 marca 2019 r. Wnioski będą przyjmowane po tej dacie tylko w miarę dostępności miejsca.... [-]

Stany Zjednoczone Erie
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Mercyhurst University - Welcome to Mercyhurst!

Carpe Diem at Mercyhurst

Address
501 East 38th Street
16546 Erie, Pennsylvania, Stany Zjednoczone