Mercy College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mercy College jest dynamiczny, zróżnicowany New York City College, którego powierzchnia uczniowie są na osobistą misję: aby uzyskać jak najwięcej z życia przez uzyskanie jak najwięcej z ich wykształceniem.

Założona w 1950 roku, Mercy oferuje ponad 90 studiów licencjackich i Wyższe i certyfikatów programów w ciągu pięciu szkół: biznes, edukacja, zdrowie i Nauk Przyrodniczych, Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Behavioral Sciences. Mercy College kwestionuje jej wykładowców i pracowników do pracy w szkolnictwie wyższym dla każdego tyle głodny, aby zarobić na lepsze miejsce w życiu. Z kampusów w Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan i Yorktown Heights, vibrancy kultury College jest podtrzymywany przez zróżnicowaną studentów z całego regionu.

Mercy102

Przekształcające Doświadczenie edukacyjne


Miłosierdzie kwestionuje każdy z jej studentów i absolwentów, aby przekroczyć swoje osobiste i intelektualne oczekiwania. Absolwenci Miłosierdzia udowadniają sukces i zaufanie w całym spektrum profesjonalnych i zawodowych, a także wpływ mają w swoich społecznościach i na całym świecie jest dowodem na uprawniającej doświadczenie edukacyjne.

Aktywna społeczność akademicka Mercy umieszcza dużą wagę do nauki poza zajęciami z rzeczywistych doświadczeń. Takie podejście do stypendium zachęca studentów do zastosowania, czego uczą się w klasie z życia po ukończeniu studiów. światowej sławy pracy wydziału Mercy ściśle ze studentami na temat tych projektów.

Mercy_York

Miłosierdzie jest zobowiązana do łączenia uczniów ze światem. Kolegium ma bogatą tradycję pracy społecznej w ramach inicjatywy "Miłosierdzie Gives Back", który zachęca uczniów do udziału w, a szanse ołów, obsługa-learning. Jest to odzwierciedleniem historii Mercy i wartości zawarte w uszczelce Mercy College (Inserviendo Consumere, spożywane w eksploatacji).

Na terenie kampusu wydarzenia i doświadczenia międzynarodowe podróże pomóc uczniom odkryć i docenić kulturę daleko od domu. Nasi absolwenci są obywatelami zaręczeni.

Mercy101

Pakt Advantage


Zobowiązała się do wspierania studentów w całej swojej edukacji, Mercy College oferuje spersonalizowane doświadczenie edukacyjne, które zawiera spersonalizowane zamówienia programu Kolegium Achievement (pakt). PAKT jest uznanym w kraju program mentorski, który służy jako model do sukcesu ucznia. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Twój PAKT Mentor to osoba, punkt, który pomaga nawigować życia uczelni. Twój opiekun pomoże Ci zrozumieć i starać się o pomoc finansową, wybrać odpowiedni dur wybrać i zarejestrować się na zajęcia, śledzić swoje postępy w nauce, rozwijanie umiejętności przywódczych, wylądować staż i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.

Mercy_ny

Pożądanym Campus Środowisko


Zapierające dech w piersiach przyroda na rzece Hudson odróżnia sceniczną kampus Miłosierdzia w malowniczej miejscowości Dobbs Ferry. Główna ulica Dobbs Ferry, zaledwie kilka kroków od kampusu, oferuje urocze restauracje, butiki, sklepy, kawiarnie i tętniące życiem społeczności. Stacja kolejowa Metro-North, położony na terenie kampusu, sprawia, że ​​Nowy Jork dostępne. Dojedziemy w samym sercu Manhattanu, przy Grand Central Station, w czasie krótszym niż 30 minut. Zbadać sztukę w MoMA, doświadczenie Broadway, łyżwach w Bryant Park, odkryć operę w Met, złapać gry na Yankee Stadium lub Citi Field, odkrywania Central Park, Metropolitan Museum of Art i Ogrodu Botanicznego i zdobyć doświadczenie z niezliczonymi Staż i praca szans.

inne kampusy Miłosierdzia, który znajduje się na Manhattanie w Bronksie i Yorktown Heights, oferują elastyczność i wygodę.Przystępność
Miłosierdzie oferuje jedne z najniższych stawek czesne prywatnych w kraju, a najniższy w stanie Nowy Jork. Uczelnia zapewnia również hojne pakiety stypendium na wysokim osiągnięcia uczniów. Czy uczniowie są mieszkalnego lub dojazdy, będą one odkryć bogactwo możliwości i wzbogacającym doświadczeniem uczelni za ułamek kosztu średniego krajowego.

Misja

Mercy_DF1

Mercy College jest zobowiązana do przekazywania zmotywowanych studentów możliwość przekształcić swoje życie poprzez szkolnictwa wyższego poprzez oferowanie sztuk wyzwolonych i profesjonalne programy indywidualne i środowiskach o wysokiej jakości kształcenia, a tym samym przygotowanie studentów do podjęcia satysfakcjonującej kariery, aby kontynuować naukę przez całe życie i działać etycznie i odpowiedzialnie w zmieniającym się świecie.

MercyMission

Lokalizacje

Prom Dobbs

Mercy College

Address
Mercy College
555 Broadway

10522 Prom Dobbs, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 877-637-2946

Nowy Jork

Address
47 West 34th Street (Herald Square)
10001 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Nowy Jork

Address
1200 Waters Place
10461 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Yorktown Heights

Address
2651 Strang Boulevard
Yorktown Heights

10598 Yorktown Heights, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone