Przeczytaj oficjalny opis

Mercy College jest dynamiczny, zróżnicowany New York City College, którego powierzchnia uczniowie są na osobistą misję: aby uzyskać jak najwięcej z życia przez uzyskanie jak najwięcej z ich wykształceniem.

Założona w 1950 roku, Mercy oferuje ponad 90 studiów licencjackich i Wyższe i certyfikatów programów w ciągu pięciu szkół: biznes, edukacja, zdrowie i Nauk Przyrodniczych, Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Behavioral Sciences. Mercy College kwestionuje jej wykładowców i pracowników do pracy w szkolnictwie wyższym dla każdego tyle głodny, aby zarobić na lepsze miejsce w życiu. Z kampusów w Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan i Yorktown Heights, vibrancy kultury College jest podtrzymywany przez zróżnicowaną studentów z całego regionu.

Mercy102

Przekształcające Doświadczenie edukacyjne


Miłosierdzie kwestionuje każdy z jej studentów i absolwentów, aby przekroczyć swoje osobiste i intelektualne oczekiwania. Absolwenci Miłosierdzia udowadniają sukces i zaufanie w całym spektrum profesjonalnych i zawodowych, a także wpływ mają w swoich społecznościach i na całym świecie jest dowodem na uprawniającej doświadczenie edukacyjne.

Aktywna społeczność akademicka Mercy umieszcza dużą wagę do nauki poza zajęciami z rzeczywistych doświadczeń. Takie podejście do stypendium zachęca studentów do zastosowania, czego uczą się w klasie z życia po ukończeniu studiów. światowej sławy pracy wydziału Mercy ściśle ze studentami na temat tych projektów.

Mercy_York

Miłosierdzie jest zobowiązana do łączenia uczniów ze światem. Kolegium ma bogatą tradycję pracy społecznej w ramach inicjatywy "Miłosierdzie Gives Back", który zachęca uczniów do udziału w, a szanse ołów, obsługa-learning. Jest to odzwierciedleniem historii Mercy i wartości zawarte w uszczelce Mercy College (Inserviendo Consumere, spożywane w eksploatacji).

Na terenie kampusu wydarzenia i doświadczenia międzynarodowe podróże pomóc uczniom odkryć i docenić kulturę daleko od domu. Nasi absolwenci są obywatelami zaręczeni.

Mercy101

Pakt Advantage


Zobowiązała się do wspierania studentów w całej swojej edukacji, Mercy College oferuje spersonalizowane doświadczenie edukacyjne, które zawiera spersonalizowane zamówienia programu Kolegium Achievement (pakt). PAKT jest uznanym w kraju program mentorski, który służy jako model do sukcesu ucznia. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Twój PAKT Mentor to osoba, punkt, który pomaga nawigować życia uczelni. Twój opiekun pomoże Ci zrozumieć i starać się o pomoc finansową, wybrać odpowiedni dur wybrać i zarejestrować się na zajęcia, śledzić swoje postępy w nauce, rozwijanie umiejętności przywódczych, wylądować staż i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.

Mercy_ny

Pożądanym Campus Środowisko


Zapierające dech w piersiach przyroda na rzece Hudson odróżnia sceniczną kampus Miłosierdzia w malowniczej miejscowości Dobbs Ferry. Główna ulica Dobbs Ferry, zaledwie kilka kroków od kampusu, oferuje urocze restauracje, butiki, sklepy, kawiarnie i tętniące życiem społeczności. Stacja kolejowa Metro-North, położony na terenie kampusu, sprawia, że ​​Nowy Jork dostępne. Dojedziemy w samym sercu Manhattanu, przy Grand Central Station, w czasie krótszym niż 30 minut. Zbadać sztukę w MoMA, doświadczenie Broadway, łyżwach w Bryant Park, odkryć operę w Met, złapać gry na Yankee Stadium lub Citi Field, odkrywania Central Park, Metropolitan Museum of Art i Ogrodu Botanicznego i zdobyć doświadczenie z niezliczonymi Staż i praca szans.

inne kampusy Miłosierdzia, który znajduje się na Manhattanie w Bronksie i Yorktown Heights, oferują elastyczność i wygodę.Przystępność
Miłosierdzie oferuje jedne z najniższych stawek czesne prywatnych w kraju, a najniższy w stanie Nowy Jork. Uczelnia zapewnia również hojne pakiety stypendium na wysokim osiągnięcia uczniów. Czy uczniowie są mieszkalnego lub dojazdy, będą one odkryć bogactwo możliwości i wzbogacającym doświadczeniem uczelni za ułamek kosztu średniego krajowego.

Misja

Mercy_DF1

Mercy College jest zobowiązana do przekazywania zmotywowanych studentów możliwość przekształcić swoje życie poprzez szkolnictwa wyższego poprzez oferowanie sztuk wyzwolonych i profesjonalne programy indywidualne i środowiskach o wysokiej jakości kształcenia, a tym samym przygotowanie studentów do podjęcia satysfakcjonującej kariery, aby kontynuować naukę przez całe życie i działać etycznie i odpowiedzialnie w zmieniającym się świecie.

MercyMission
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Mercy College

Z przemysł rozwija się szybciej niż jakikolwiek inny, nasz program pomoże chronić cyfrowy świat nasze życie zależy od bardzo. Ponieważ bohaterowie mogą mieć miejsca pracy ... [+]

Ponieważ bohaterowie mogą mieć miejsca pracy biurko

Z przemysł rozwija się szybciej niż jakikolwiek inny, nasz program pomoże chronić cyfrowy świat nasze życie zależy od bardzo.

W dzisiejszym świecie nie ma nic ważniejszego niż zdobywanie zaawansowaną edukację i umiejętności, aby chronić nasze prywatne dane. Firm, rządów, organów ścigania i jednostki wszystkim sprostać rosnącej złożoności w naszym coraz bardziej połączonym świecie i potrzebę zarówno danych ochronnych i przygotować się na najgorsze. Twoja praca w programie MS cyberbezpieczeństwa będzie przygotować się do kariery w agencji rządowej, organy ścigania, firm prywatnych, szpitali, organizacji opieki zdrowotnej i działów IT.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Mercy College

Dowiedz się, jak zarządzać i prowadzić z magister naszego 1-letnią pana, co to ma być liderem najnowocześniejszych w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu. ... [+]

Dowiedz się, jak zarządzać i prowadzić ze stopniem naszego 1-letnią magisterskiej

Master Co to ma być liderem najnowocześniejszych w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu.

Z Master of Science in Organizational Leadership (MSOL), będziesz gotowy na tym ciągle zmieniającym się świecie. Nasze cenionych instruktorów łączą doświadczenie z wiodącymi umiejętności i wiedzy, aby zapewnić studentom umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces i wyróżniają się w ich zawodzie.

Program MSOL zapewnia studentom możliwości wykazania inicjatywy i natychmiastowe zastosowanie ich uczenia się w sytuacjach dynamicznych, w czasie rzeczywistym, w ramach ich organizacji. Dla kohort korporacyjnych, program nauczania jest dodatkowo dostosowany do zapewnienia bezpośredniej korelacji między inicjatyw organizacyjnych i uczenia się uczniów. ... [-]

Stany Zjednoczone USA Online New York
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Mercy College

Magister zarządzania zasobami ludzkimi Dowiedz się, jak rozwijać i zarządzać zespołami biznesowych w for-profit i non-profit. ... [+]

MS Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Dowiedz się, jak rozwijać i zarządzać zespołami biznesowych w for-profit i non-profit.

Zostań profesjonalnym zasobem ludzkim. To właśnie Master of Science in Human Resource Management jest przeznaczony do zrobienia. Dowiesz się, jak zarządzać i rozwijać zespoły zasobami ludzkimi w biznesie, przemyśle i sektorze non-profit.

informacja o programie

Cel

Master of Science w zarządzaniu zasobami ludzkimi jest przygotowanie menedżerów do skutecznego uczestniczenia w zarządzaniu i rozwoju zasobów ludzkich w biznesie i przemyśle. Program zapewnia wskazówki na celu przygotowanie studentów do kariery specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi; oferuje teoretyczne, pojęcia i umiejętności do tych, które już w tej dziedzinie, dzięki czemu mogą one wzmocnić swoje stanowiska i ułatwią ich rozwój w zawodzie; i stanowi, ostrości rzeczywistym świecie aplikacji zorientowanych dla tych, którzy chcą budować wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania. Warunki przyjęcia Proszę odnieść się do ogólnych wymagań dotyczących dopuszczenia i immatrykulacji w punkcie przyjęć absolwentów tego katalogu. Oczekiwania Absolwent... [-]

Stany Zjednoczone USA Online New York Dobbs Ferry
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

We are Mercy College

Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, New York, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 877-637-2946
Address
66 West 35th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 New York, New York, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktown Heights, New York, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined
Address
USA Online, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined