Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Polityki Publicznej McCourta na Georgetown University jest najwyżej ocenianą szkołą polityki publicznej zlokalizowaną w centrum świata polityki w Waszyngtonie.

O szkole McCourta

Naszą misją jest nauczenie naszych uczniów, aby pomagali w projektowaniu, analizowaniu i wdrażaniu inteligentnych polityk i wprowadzaniu ich w życie w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit w USA i na całym świecie. Szkoła okrętowa McCourt School jest magistrem w dziedzinie polityki publicznej. McCourt oferuje również tytuł magistra w dziedzinie międzynarodowej polityki rozwoju, tytuł magistra nauk o danych dla polityki publicznej, tytuł magistra zarządzania strategicznego, tytuł magistra wykonawczego w zakresie przywództwa w polityce, a także inne programy podwójnego dyplomu i programy wykonawcze.


55929_Campus_Picture.JPG

Centrum świata polityki

Nasza lokalizacja w Waszyngtonie stawia naszych studentów w centrum świata polityki, dając im dostęp do największej koncentracji praktyk i miejsc pracy, a także pozwala nam przyciągnąć wiodących praktyków polityki zarówno jako nauczycieli, jak i prelegentów.

shutterstock_125858090.jpg

Ilościowy program nauczania

Surowy, skoncentrowany na ilościach program McCourt School pozwala naszym absolwentom odróżnić się od rówieśników pierwszego dnia. Charakteryzuje je poziom ich krytycznego myślenia, a także ich merytoryczna wiedza na temat kluczowych zagadnień i podejść do analizy polityki. Misją McCourt School jest dostarczenie uczniom rygorystycznych umiejętności ilościowych i analitycznych potrzebnych do projektowania, wdrażania i oceny inteligentnych polityk w USA i na całym świecie. Program odzwierciedla różnorodność ich celów i przygotowuje je zarówno na stanowiska publiczne wysokiego szczebla, jak i na potrzeby sektora non-profit lub biznesowego.

Dr. Holzer in the Classroom

Wiodący praktykujący

Uczniowie szkoły McCourt uczą się od aktywnej i zaangażowanej społeczności uczonych i praktyków. Nasz wydział wykonuje nowatorskie badania, aby zidentyfikować palące problemy i poleca skuteczne rozwiązania w dzisiejszych najważniejszych kwestiach, takich jak bezpieczeństwo ekonomiczne, energia i środowisko, edukacja, rozwój międzynarodowy, zdrowie i opieka zdrowotna. Są oni regularnie wzywani do doradzania rządowi w szerokim zakresie pilnych tematów politycznych.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Szkolenie przyszłych liderów

Nasi studenci są przeszkoleni i przygotowani do wdrożenia polityki w praktyce - w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, w USA i na całym świecie. Budując bogate i angażujące środowisko intelektualne, McCourt przyciąga i trenuje najlepszych studentów, którzy staną się przywódcami polityki jutra.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Mistrz Polityki Publicznej daje jutrzejszym liderom strategie umiejętności, których potrzebują do rozwiązania najbardziej złożonych wyzwań społeczeństwa. ... [+]

Zapewnienie jutrzejszej polityce lidera umiejętności potrzebnych do rozwiązania najbardziej złożonych wyzwań społeczeństwa.

Społeczeństwo stoi w obliczu złożonych i ugruntowanych wyzwań politycznych, takich jak zapewnienie niedrogiej opieki zdrowotnej, zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego, minimalizowanie wpływu na środowisko, łagodzenie globalnego ubóstwa, zmniejszenie bezrobocia i pobudzenie wzrostu zatrudnienia oraz poprawa wyników szkoły.

Kapitan Polityki Publicznej (MPP) zapewnia studentom zestaw podstawowych umiejętności w dziedzinie ekonomii, metod ilościowych, zarządzania i polityki pozwalającej ocenić i odpowiadać na te wyzwania.

Doświadczenie szkoły McCourt ... [-]
Stany Zjednoczone Washington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Master of Science w Data Science for Public Policy (MS-DSPP) jest wspólnym stopniem oferowanym przez Georgetown's McCourt School of Public Policy i Georgetown's Graduate ... [+]

Zaawansowany stopień dla ostatnich absolwentów szkół wyższych i specjalistów, którzy są zainteresowani rozwijaniem danych technicznych umiejętności w pracy w sektorze publicznym.

Z naszych smartphonów i naszych kart kredytowych; do naszych tweetów i samochodów - dane są wszędzie i we wszystkich. Nawet w liniach energetycznych, na lotniskach i drogach, na które jedziemy, dane istnieją w miejscach, o których nawet nie myśleliśmy. Inteligentne i celowe stosowanie tych danych może pozwolić nam lepiej podejmować decyzje w zakresie polityki publicznej, znajdować wzorce i skuteczniej realizować najważniejsze usługi, takie jak opieka zdrowotna, edukacja i bezpieczeństwo narodowe. W rządy na całym świecie oraz w sektorach non profit i prywatnym popyt na analityków danych, naukowców i menedżerów ds. Danych jest coraz szybszy. Master of Science w Data Science for Public Policy (MS-DSPP) jest wspólnym stopniem oferowanym przez Georgetown's McCourt School of Public Policy i Georgetown's Graduate Analytics program łączący historyczne mocne strony programu McCourt's Public Policy Curriculum z najnowocześniejszymi obliczeniowymi, matematycznymi , szkolenie metod statystycznych programu Georgetown Analytics. Ten innowacyjny, mieszany program nauczania pozwala absolwentom być bardzo cennym w różnych sektorach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Mistrz Międzynarodowej Polityki Rozwoju daje przyszłym pokoleniom międzynarodowych liderów rozwoju umiejętności niezbędne do zmiany świata. ... [+]

Mistrz Międzynarodowej Polityki Rozwoju daje przyszłym pokoleniom międzynarodowych liderów rozwoju umiejętności niezbędne do zmiany świata.

Master in International Development Policy (MIDP) zapewnia studentom podstawowe umiejętności techniczne i analityczne niezbędne do uzyskania pozytywnej różnicy w świecie, a jednocześnie zapewnia wiedzę z zakresu polityki, zarządzania i etyki rozwoju.

Nasi uczniowie zdają sobie sprawę z tego, że dobrze opracowana polityka rządowa i programy rozwoju mogą stanowić potężne instrumenty na rzecz poprawy dobrobytu społecznego, jednakże bez właściwego zrozumienia kontekstu gospodarczego i instytucjonalnego wysiłki mogą być błędnie kierowane, a nawet przymusowe.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Mistrz Zarządzania Polityką zapewnia obecnych i wschodzących liderów polityk z niezbędnym zarządzaniem i umiejętnościami analitycznymi, aby przyspieszyć karierę zawodową. ... [+]

Mistrz Zarządzania Polityką zapewnia obecnych i wschodzących liderów polityk z niezbędnym zarządzaniem i umiejętnościami analitycznymi, aby przyspieszyć karierę zawodową.

W obliczu zarządzania i wdrażania wielu najtrudniejszych obecnie polityk menedżerowie polityków potrzebują umiejętności dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które będą skuteczne pod względem politycznym i administracyjnym. Mistrz Zarządzania Polityką (MPM) trenuje obecnych i wschodzących liderów polityki w dziedzinie sztuki i nauki zarządzania polityką, przygotowując ich do prowadzenia dzisiejszego dynamicznego środowiska politycznego.

BILANSOWANY KLUCZ w zakresie analizy, zarządzania i substancji w wielu obszarach polityki.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Mistrz wykonawczy w dziedzinie przywództwa politycznego (EMPL) zapewnia studentom niezbędną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie prowadzić w dzisiejszym złożonym, dynami ... [+]

Przekształcanie liderów. Zmiana polityki. Mistrz wykonawczy w dziedzinie przywództwa politycznego (EMPL) zapewnia studentom niezbędną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie prowadzić w dzisiejszym złożonym, dynamicznym środowisku politycznym. INTERDYSCYPLINARNE CURRICULUM

EMPL to interdyscyplinarny program studiów, który łączy ekonomię i naukę polityczną z polityką publiczną i administracją. Głównym punktem każdego kursu jest dostosowanie do podstawowych kwalifikacji kadrowych (ECK) *, podkreślając strategiczne przywództwo, wyniki osiągnięć i budowanie koalicji.

ROZWÓJ DLA PROFESJONALNEGO PRACA

W ciągu 16 miesięcy uczniowie uczestniczą w dziesięciu kursach hybrydowych, każdy składa się z pięciodniowych, osobiście doświadczeń zintegrowanych z dwoma tygodniami interaktywnej nauki online.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Choose McCourt

Join us at the McCourt School of Public Policy

Q&A with McCourt School of Public Policy Students

Global Hoyas!

Meet the Spring 2019 GU Politics Fellows

Global Hoyas!

Georgetown University Campus Tour

MPP Student Profile: Jamie Obal

MIDP Student Profile: Ben Chun

MPM Student Profile: Alex Covington

McCourt in Costa Rica

McCourt Students in the Dominican Republic

Start Changing the World Today

McCourt Students @ Public Policy Challenge - Peace Clusters

Georgetown Faces

#HoyasInUK - Election Day

#HoyasInUK - featuring Patrick Spencer

Data for Social Good

Falling in Love with Georgetown

Expert Policy Training

Location address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

Washington, District of Columbia, 20057 US