Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Polityki Publicznej McCourta na Georgetown University jest najwyżej ocenianą szkołą polityki publicznej zlokalizowaną w centrum świata polityki w Waszyngtonie.

O szkole McCourta

Naszą misją jest nauczenie naszych uczniów, aby pomagali w projektowaniu, analizowaniu i wdrażaniu inteligentnych polityk i wprowadzaniu ich w życie w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit w USA i na całym świecie. Szkoła okrętowa McCourt School jest magistrem w dziedzinie polityki publicznej. McCourt oferuje również tytuł magistra w dziedzinie międzynarodowej polityki rozwoju, tytuł magistra nauk o danych dla polityki publicznej, tytuł magistra zarządzania strategicznego, tytuł magistra wykonawczego w zakresie przywództwa w polityce, a także inne programy podwójnego dyplomu i programy wykonawcze.


55929_Campus_Picture.JPG

Centrum świata polityki

Nasza lokalizacja w Waszyngtonie stawia naszych studentów w centrum świata polityki, dając im dostęp do największej koncentracji praktyk i miejsc pracy, a także pozwala nam przyciągnąć wiodących praktyków polityki zarówno jako nauczycieli, jak i prelegentów.

shutterstock_125858090.jpg

Ilościowy program nauczania

Surowy, skoncentrowany na ilościach program McCourt School pozwala naszym absolwentom odróżnić się od rówieśników pierwszego dnia. Charakteryzuje je poziom ich krytycznego myślenia, a także ich merytoryczna wiedza na temat kluczowych zagadnień i podejść do analizy polityki. Misją McCourt School jest dostarczenie uczniom rygorystycznych umiejętności ilościowych i analitycznych potrzebnych do projektowania, wdrażania i oceny inteligentnych polityk w USA i na całym świecie. Program odzwierciedla różnorodność ich celów i przygotowuje je zarówno na stanowiska publiczne wysokiego szczebla, jak i na potrzeby sektora non-profit lub biznesowego.

Dr. Holzer in the Classroom

Wiodący praktykujący

Uczniowie szkoły McCourt uczą się od aktywnej i zaangażowanej społeczności uczonych i praktyków. Nasz wydział wykonuje nowatorskie badania, aby zidentyfikować palące problemy i poleca skuteczne rozwiązania w dzisiejszych najważniejszych kwestiach, takich jak bezpieczeństwo ekonomiczne, energia i środowisko, edukacja, rozwój międzynarodowy, zdrowie i opieka zdrowotna. Są oni regularnie wzywani do doradzania rządowi w szerokim zakresie pilnych tematów politycznych.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Szkolenie przyszłych liderów

Nasi studenci są przeszkoleni i przygotowani do wdrożenia polityki w praktyce - w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, w USA i na całym świecie. Budując bogate i angażujące środowisko intelektualne, McCourt przyciąga i trenuje najlepszych studentów, którzy staną się przywódcami polityki jutra.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Lokalizacje

Waszyngton

Address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

20057 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone