Przeczytaj oficjalny opis

Gdzie przywództwo jest zdobyte ™

Jedna z największych i najwybitniejszych szkół biznesowych w kraju, McCombs School of Business na Uniwersytecie Teksańskim w Austin, jest poświęcona kształceniu liderów biznesu jutra przy tworzeniu wiedzy dla przemysłu i społeczeństwa. Rankingi mówią tylko część historii o tym, co czyni McCombsa tak wspaniałym, ale to dobry początek. Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w kraju, która otrzymała najwyższe oceny w prawie wszystkich specjalnościach biznesowych rankingowanych corocznie przez US News

McCombs kształci ponad 6000 studiów licencjackich, MBA, MPA i Ph.D. studentów każdego roku, tworząc jeden z największych łącznych wpływów każdej szkoły biznesu na świecie. Około 2000 profesjonalistów uczestniczy również każdego roku w niestandardowych programach przeznaczonych dla kadry kierowniczej i ich firm. Programy te odbywają się w naszym AT pierwszej klasy

Szkoła Biznesu McCombs jest dostosowana do inicjatywy uniwersytetu, aby realizować nową wizję szkolnictwa wyższego, jednocześnie kształcąc liderów, którzy będą tworzyć wartość dla społeczeństwa. Naszą wizją jest stać się jedną z najbardziej znanych szkół biznesu na świecie; w nadchodzących latach nasz plan strategiczny skoncentruje się na siedmiu inicjatywach, aby osiągnąć nasz cel.

Doskonałość nauczania

Zapytaj uczniów McCombs o ich ulubione aspekty w szkole, a oni niezmiennie powołują się na jakość i dostępność wydziału. Ta dynamiczna grupa liderów wiedzy znana jest z generowania odpowiednich badań biznesowych (jesteśmy jednymi z najbardziej produktywnych szkół badawczych w kraju) z nauczaniem, które stawia wyzwania i podnosi. Pracownicy wydziału McCombs nie tylko zajmują się standardowymi sprawami biznesowymi, ale także tworzą wiedzę biznesową.

Centrum Doskonałości Nauczania

Jedną z inicjatyw szkoły jest zwiększenie wsparcia dla doskonałości nauczania poprzez stworzenie jednostki instytucjonalnej wspierającej wysiłki wydziałów na rzecz poprawy efektywności nauczania. Centrum Doskonałości Nauczania ułatwi współpracę wydziałów poprzez formalne programy mentoringu, komunikację peer-to-peer, odwiedzanie możliwości wykładowców i inne inicjatywy.

McCombs Teaching Fellows

Wyróżnienie McCombs Teaching Fellows zostanie stworzone w celu uhonorowania najlepszych nauczycieli wśród wykładowców. Obecnie ośmiu wykładowców należy do Akademii Wyróżnionych Nauczycieli Uniwersytetu. McCombs był także liderem w dostarczaniu empirycznych możliwości edukacyjnych, w tym 366P Practicum Courses i Leadership Programme na poziomie studiów licencjackich, Funduszu Inwestycyjnego oraz programów marketingowych i Venture Fellows na poziomie MBA i praktyce podatkowej MPA.

Wyzwania społeczne

Największe na świecie szkoły biznesu stają przed ważnymi ludzkimi wyzwaniami, a wiedza specjalistyczna jest zbierana w celu tworzenia badań i programowania współczesnego znaczenia społecznego. The McCombs School of Business ma wyjątkową pozycję, aby przyczynić się do dialogu wokół dwóch najbardziej irytujących problemów na świecie, wystarczalności energii i zrównoważonego rozwoju oraz innowacji i kreatywności.

Miasta, w których prowadzone są akademickie programy McCombsa mają znaczące zalety w tradycyjnej i alternatywnej produkcji i wytwarzaniu energii. Texas jest krajowym liderem w produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego, a także energetyki wiatrowej, a Austin jest rozwijającym się centrum technologicznym dla innowacyjnych form zaopatrzenia w energię i ochrony.

Społeczność

Cele McCombs School of Business można osiągnąć tylko w pełni zaangażowanej i celowej społeczności. W przypadku McCombs ta społeczność obejmuje wydziały, personel, studentów, dobroczyńców i absolwentów.

Ten kampus i ludzie, którzy uczą i studiują tutaj, zadziwią cię. Nasi uczniowie dzielą się salą lekcyjną z utalentowanymi i zróżnicowanymi osobami z każdej części świata w koleżeńskim środowisku edukacyjnym, które został zidentyfikowany przez jednego ucznia jako "konkurencja kooperacyjna". Nauka rozpoczyna się w klasie, ale kontynuowana jest w szkolnych studenckich ośrodkach badawczych, w całej Europie. piękny kampus Uniwersytetu Teksańskiego w Austin, w całym mieście i poprzez praktyczne projekty dla firm w Teksasie i na całym świecie. Prawdopodobnie w żadnym innym momencie swojego życia nie doświadczysz takiego całkowitego zanurzenia w środowisku doskonałości, uczenia się i rozwoju życia.

Nasze miasto

Austin był przyjemną niespodzianką dla studentów biznesu i gości spoza stanu, ale wspaniała pogoda, przyjazna atmosfera i kwitnąca gospodarka nie są już tajemnicą. W maju 2010 r. Kiplinger nazywa się Austin

Demografowie nazywają Austin "Miastem Idei", jednym z niewielu amerykańskich regionów, w których nowa kreatywna klasa przedsiębiorców, liderów biznesu, artystów i wizjonerów zmienia model amerykańskiego dobrobytu.

Dobrze wykształcona siła robocza, światowej klasy uniwersytet badawczy, sprzyjający klimat biznesowy, rozsądna struktura podatkowa i wyjątkowa jakość życia to pięć najważniejszych powodów, dla których firmy wybierają Austin. Ponad 800 firm półprzewodników, energetyki, komputerów i oprogramowania dzwoni do domu Austin. Inne branże, takie jak biotechnologie, multimedia, film, muzyka i logistyka oraz dystrybucja są dobrze reprezentowane i rosną.

Odwiedź naszą stronę tutaj .

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

McCombs School of Business

Texas Master of Science w zakresie technologii informatycznych i zarządzania odpowiada na zapotrzebowanie na talent z 10-miesięcznym wyznaczonym przez STEM stopniem, któr ... [+]

Technologia informacyjna nieustannie zmienia wrażenia z interakcji biznesowych, społecznych, a nawet fizycznych na całym świecie. Big Data i Internet przedmiotów nie są już zwrotami, ale rzeczywistymi trendami, które mają wpływ na wielkilionowe transakcje. Rynek pracy odzwierciedla pilną potrzebę dostosowywania umiejętności wymaganych do reagowania na zmiany w technologii informacyjnej. Stopa bezrobocia w branży IT jest na historycznie niskim poziomie, a ponad połowa z 25 najlepiej płatnych miejsc pracy znajduje się w sektorze technologii informatycznych.

Texas Master of Science w zakresie technologii informatycznych i zarządzania odpowiada na zapotrzebowanie na talent z 10-miesięcznym wyznaczonym przez STEM stopniem, który tworzy liderów biznesu przygotowanych do przełomowych innowacji z powodu pojawiających się technologii, takich jak kognitywne komputery i Internet przedmiotów. Program MSITM oferuje:... [-]

Stany Zjednoczone Austin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku