Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Maxwell School of Citizenship and Public Affairs jest domem Syracuse University dla innowacyjnych, interdyscyplinarnych nauczania i badań w dziedzinie nauk społecznych, polityki publicznej, administracji publicznej i stosunków międzynarodowych. Obejmuje wiodącą amerykańską szkołę wyższą w dziedzinie public affairs, oferującą wysokie stopnie naukowe oraz wyższe stopnie naukowe w dziedzinie nauk społecznych; i jest domem dla programów studiów licencjackich w całym spektrum nauk społecznych.

Siła Maxwella wynika w dużej mierze z jego różnorodności - niezrównanej różnorodności misji edukacyjnych, które współistnieją i czasami mieszają się pod jej dachem. Na przykład dla absolwentów, Maxwell jest domem dla silnych studiów magisterskich w administracji publicznej i stosunkach międzynarodowych, w formatach konwencjonalnych i średnich rozmiarów. Pod tym samym dachem Maxwell oferuje programy studiów magisterskich i doktoranckich w dziedzinie nauk społecznych oraz innowacyjny program doktoranckiej nauki społecznej dla studentów o wyjątkowych, interdyscyplinarnych zainteresowaniach. Żadna z głównych szkół publicznych nie miesza tak różnorodnych elementów, jak Maxwell. (Nawiasem mówiąc, program Master of Public Administration jest regularnie zaliczany do najlepszych programów MPA w Stanach Zjednoczonych przez USNews

Studenci, którzy są głównymi lub nieletnimi w naukach społecznych, korzystają z tego samego wydziału, który zarabia Maxwell swoją wysoką pozycję w badaniach i kształceniu na studiach. Uczą programów studiów licencjackich w zakresie antropologii, ekonomii, geografii, historii, stosunków międzynarodowych, politologii i socjologii, a także w programie public affairs zorientowanym na politykę i umiejętności. Bogate, definiujące zainteresowanie naturą i mechaniką demokratycznego obywatelstwa Maxwell są obsługiwane przez nauczane przez zespół kursy MAX i przez nowy podpis szkoły w zakresie obywatelstwa i zaangażowania obywatelskiego. Razem rozwijają spuściznę interdyscyplinarnej edukacji obywatelskiej w Maxwell School, która ma teraz 90 lat.

Uczeni Maxwell i studenci prowadzą szeroko zakrojone badania w dziewięciu ośrodkach interdyscyplinarnych, z których każdy koncentruje się na aktualnym obszarze spraw publicznych, takim jak polityka społeczna i gospodarcza, konflikt i współpraca, zdrowie publiczne, starzenie się, energia i środowisko, bezpieczeństwo narodowe i studia regionalne , pośród innych.

Większość programów mieści się w dwóch połączonych strukturach, w tym w Hali im. Melvina A. Eggersa, otwartej w 1993 r., Oraz w Maxwell Hall, otwartej w 1937 r. I znacznie odnowionej w 1994 r. W skład kompleksu wchodzi kawiarnia, pakiet miejsc konferencyjnych i roboczych dla profesjonalistów. dla studentów studiów doktoranckich i "stopni gradowych" dla wszystkich doktorantów i wielu magistrantów.

Maxwell jest jedną z 12 szkół i uniwersytetów Syracuse University, dużego, wszechstronnego i wyróżniającego się prywatnego uniwersytetu znajdującego się w północnej części stanu Nowy Jork. Syracuse, Nowy Jork, to wygodne, średniej wielkości miasto z udogodnieniami centrum metropolitalnego, zaledwie kilka minut od ogromnej różnorodności wiejskich i przyrodniczych atrakcji.

Lokalizacje

Syrakuzy

Address
200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020
Syrakuzy, Nowy Jork, Stany Zjednoczone