Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania, Wyższa Szkoła Informatyki i Egnieering (CITE) została przeznaczona do dostarczania programów studiów licencjackich i magisterskich w dziedzinie zaawansowanych technologii, które optymalizują możliwości dla naszych studentów i które wspierają wzrost i reputację naszej uczelni, państwa i regionu. Jak opracowanie nowych i istniejących programów w zakresie inżynierii, informatyki i pokrewnych dziedzinach technologii, możemy przyjąć i uczcić długotrwałe tradycje Marszałkowskiego w edukacji podczas ruchu do przodu w tempie, które przygotowuje naszych absolwentów do wyzwań i ekscytujących możliwości, które stoją przed nami w nieustannie zmieniającym się otoczeniu globalnym technologii. Wierzymy, że infrastruktura, przemysł i innowacje są podstawą naszej gospodarki, a wszystko, co robimy na co dzień możemy wspierać te starania, aby.

Niezależnie od tego czy zwiedzania naszej stronie internetowej lub chodzenie po kampusie, znaki CITE'S wzrostu są oczywiste. Nasza uczelnia wzrosła do 500 uczniów, a nasz wykładowcy i pracownicy odpowiednio wzrosły. W 2008 roku byliśmy zaszczyt otworzyć Arthur Weisberg Family Engineering Laboratories na Huntington campus, Budynek state-of-the-art w którym mieści nowych biur, obiektów klasy i pracownie ważnych akredytacji programu i przyszłego wzrostu. Budowa trwa przez Arthur Weisberg Rodzina Stosowanej Inżynieria Complex, który pomieści całą szkołę, jak również inne programy.

Programów studiów

BS w dziedzinie informatyki BS w inżynierii (BSE) BS w Technologii Bezpieczeństwa Przeniesienie programu Inżynieria MS w Inżynierii MS w Environmental Science MS Informatyki MS w systemach informatycznych MS w zakresie bezpieczeństwa Technologia zarządzania MSin Pre-Computer Science Pre-Inżynieria

Lokalizacje

Huntingdon

Address
Marshall University,
One John Marshall Drive

WV 25755 Huntingdon, Anglia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium