Marshall University - College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Wydział Graduate School of Management składa się z osób o wykształceniu i doświadczeniu w funkcjonalnych obszarach administracji, księgowości, finansów, zarządzania, marketingu, ekonomii, zasobów ludzkich, ochrony zdrowia, komunikacji, organizacji i prawa. Wydział, w połączeniu z innymi wydziałami Graduate College oferuje wiele absolwentów szans edukacyjnych kobiet i mężczyzn przygotowujących się do kariery w biznesie, administracji, przemysłu, pracy, szpitali, rządu i organizacji non-profit.

Akredytacja

Wyższa Szkoła Biznesu posiada akredytację AACSB: Międzynarodowe Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej (amerykański Zgromadzenia Collegiate Schools of Business) i Komisją w sprawie Szkół Wyższych Głównego Stowarzyszenia Północnej Colleges and Schools.

Programy certyfikatów

Certyfikat programów obecnie oferowane obejmują Graduate Certificate w fundacjach zarządzania przedsiębiorstwem.

Programów studiów

Obecnie programy studiów oferowane zaliczyć: Master of Business Administration (MBA), Executive MBA (MBA), Master of Science w Ochronie Zdrowia Administracji (MS) i Master of Science w zarządzaniu zasobami ludzkimi (MS). Najnowszym dodatkiem jest doktor Praktyki Zarządzania w Nurse znieczulenia być oferowane do wybranej grupie w najbliższej przyszłości.

Wymagania wstępne

Osoby pragnące realizować stopni MS w zarządzaniu zasobami ludzkimi lub MS w Health Care Administracji musi przestrzegać procedur i spełniają warunki Marshall University Graduate College określone w dalszej części katalogu. Osoby pragnące realizować stopień MBA i Executive MBA musi postępować zgodnie z procedurami opisanymi w wyspecjalizowane w następujących sekcjach.

Rezygnacja z egzaminu Przyjęć

Wnioskodawca do programu MBA lub obu programów MS z osiągniętego stopnia doktorskiego z akredytowanej instytucji nie jest zobowiązany do podjęcia GRE lub GMAT. Kandydat z tytułem magistra jest zobowiązana do podjęcia GRE lub GMAT.

Plan studiów

Uczeń i jego / jej doradca przygotuje plan studiów, które muszą być zatwierdzone w semestrze, w którym student początkowo rejestruje. Plan powinien być dostosowane do potrzeb ucznia w jego / jej wybranej dziedzinie. Powinien on zawierać określone kursy oczekiwane jest studentem do ukończenia; oraz listę wszystkich innych wymogów określonych w programie lub w szkole. Kursy wymienione na planie studiów są osoby za stosowne przez wydział. Kolejne wnioski o zmiany w planie muszą być formalnie zatwierdzone przez dyrektora MBA lub Doradcy Akademickiego. Wszelkie odchylenia od ostatecznego planu studiów i / lub rozbieżności między nim a oficjalny zapis studenta opóźni ukończeniu. Każdy plan studiów, który został zatwierdzony mogą stracić ważność, jeśli uczeń jest nieaktywne przez okres jednego roku (chyba, że ​​na oficjalnej urlopie).

Średnią ocen Wymagania

Student musi mieć 3,0 ogólnej GPA we wszystkich programów zajęć, z nie więcej niż dwóch C-tych w swoim programie, oprócz student musi utrzymywać 3,0 GPA w Graduate College. Standard ten musi być spełniony dla studentów na studia. Jeśli student spada poniżej tych norm, a następnie, że uczeń powinien być umieszczony na stażu naukowym lub będzie podlegać zwolnieniu z programu.

Kompleksowa ocena

Kandydaci stopnia są zobowiązani do ukończenia kompleksowej oceny przed otrzymaniem magistra. Czas i forma kompleksowej oceny ucznia powinny być zatwierdzone przez Dyrektora Graduate School of Management. Kompleksowa ocena jest zwykle wymagana pisemna praca semestralna w ostatecznej, zintegrowany oczywiście zwieńczeniem, MGT 699 "Polityki i Strategii Biznesu" lub MGT 696 "Polityki i Strategii administracyjnego."

Zasad rejestracji przedmiotu

Aby wziąć dowolnego kursu na poziomie 600 w Graduate School of Management (GSM), student musi być przyjęty do programu GSM. Na zasadzie wyjątku, student nie uczestniczących w WZA może podjąć tylko jedną 600-poziom kursu GSM za pisemną zgodą GSM Akademickiego Advisor lub Dyrektora GSM MBA. Programy współpracy z innymi działami muszą być zatwierdzone przez dyrektora GSM. Jest obowiązkiem studenta do uzyskania tej zgody przed przystąpieniem do rejestracji. Dodatkowo, uczeń musi spełnić specyficzne wymagania wstępne kursu. Uczniowie, którzy naruszają te zasady zostaną administracyjnie wycofane.

Lokalizacje

Huntington

Address
John Marshall Drive,1
25755 Huntington, Wirginia Zachodnia, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited

Programy

Ta szkoła oferuje również: