Marian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na czym polega Marian University ?

Założony jako Marian College w 1936 r. Przez Zgromadzenie Sióstr św. Agnieszki, Marian University jest koedukacyjnym uniwersytetem katolickim, który inspiruje osobisty i zawodowy sukces poprzez angażującą edukację opartą na wartościach. Przy średniej wielkości 15 uczniów i stosunku liczby studentów do wydziału 12: 1, studenci na Marian University biorą udział w wielu wspólnych doświadczeniach praktycznych, które pozwalają na zintegrowaną teorię w klasie i praktyczne doświadczenie zawodowe. Studenci Marian University dobrze przygotowani do rozpoczęcia ekscytujących karier w swoich dziedzinach lub do przyjęcia na rygorystyczne studia magisterskie i zawodowe w całym kraju.116043_pexels-photo-864994.jpeg

Dlaczego Marian

Zainspirowany, aby pomóc Ci odnieść sukces, Marian University szczyci się dostarczaniem stosowanej, opartej na wartościach edukacji, która zaspokaja potrzeby wszystkich uczniów. Zapewniając osobiste, praktyczne wykształcenie, Marian University zapewnia wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne, zwłaszcza w porównaniu z podobnymi prywatnymi uczelniami i uniwersytetami w okolicy.

Marian University uplasował się na 12 miejscu jako „High Lifetime Return on Investment (ROI) College” wśród wszystkich publicznych i prywatnych uczelni i uniwersytetów w Wisconsin przez Affordable Colleges Online (ACO). Absolwenci Marian University należą do najwyżej ocenianych szkół w Wisconsin, którzy cieszą się największym wzrostem zarobków między nimi a posiadaczami bez dyplomu w okresie trzydziestu lat.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Akredytacja i zatwierdzenia

Higher Learning Commission

Marian jest akredytowany przez Higher Learning Commission (HLC), regionalną agencję akredytacyjną dla instytucji szkolnictwa wyższego z regionu północno-centralnego Stanów Zjednoczonych. Marian został po raz pierwszy akredytowany w 1960 r. I został ponownie zatwierdzony w 2016 r. Reakredytacja Mariana potwierdza i ocenia nasze oferty akademickie, zarządzanie i administrację, misję, finanse i zasoby.

Wraz z akredytacją instytucjonalną Marian ma kilka akredytowanych programów:

 • Biznes ma kilka programów akredytowanych przez Międzynarodowe Zgromadzenie dla Collegiate Business Education (IACBE).
 • Program maturalny w zakresie pielęgniarstwa i studiów magisterskich w dziedzinie pielęgniarstwa na Marian University jest akredytowany przez Komisję ds. Collegiate Nursing Education.
 • Program pracy socjalnej jest akredytowany przez Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej (CSWE).
 • Kształcenie nauczycieli posiada kilka programów licencjackich i magisterskich akredytowanych przez Krajową Radę ds. Akredytacji Kształcenia Nauczycieli (NCATE).

Zatwierdzenia

Marian ma kilka zgód, aby wykazać, że uczniowie otrzymują wysokiej jakości wykształcenie. Zezwolenia te pokazują, że przestrzegamy standardów programowych i operacyjnych. Marian posiada również członkostwo w kilku stowarzyszeniach edukacyjnych, aby zapewnić studentom wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne.

Krajowa Rada ds. Porozumień o Wzajemnej Autoryzacji Państwa (NC-SARA)

Marian oferuje kilka programów internetowych zaprojektowanych z myślą o nietradycyjnym uczniu. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze wszystkich kursów online, czy łączysz formaty online i twarzą w twarz, otrzymujesz to samo doświadczenie na Marian University .

Marian jest członkiem NC-SARA (Krajowej Rady ds. Porozumień o Wzajemnej Autoryzacji Państwa). SARA to porozumienie „pomiędzy państwami członkowskimi i terytoriami USA, które ustanawia porównywalne normy krajowe dla międzypaństwowych ofert kursów i programów kształcenia na odległość po studiach. Ma on na celu ułatwienie uczniom podjęcia kursów online oferowanych przez instytucje policealne z innego stanu ”(NC-SARA).

Do państw, które obecnie nie uczestniczą w porozumieniu National Council for State Authorization Reciprocity, należą Kalifornia, Massachusetts i Puerto Rico.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Misja i wartości

Nasza misja i wartości

Kierując się naszą misją i podstawowymi wartościami, Marian University dąży do poszerzenia twojej edukacji poza granice klasy i ma na celu wywarcie wpływu na twoje serce i umysł w sposób wyraźny i znaczący dla ciebie. Nasi wykładowcy, pracownicy i studenci - tradycyjni lub nietradycyjni, studenci, absolwenci lub profesjonaliści - przyjeżdżają do Marian University aby dołączyć do społeczności uczących się przez całe życie, którzy skupiają się na wspieraniu doskonałości w edukacji i służbie społeczności.

Misja

Marian University jest katolicką wspólnotą sztuk wyzwolonych, która przyjmuje różne tradycje duchowe. Sponsorowany przez Zgromadzenie Sióstr św. Agnieszki Marian University angażuje studentów w edukację całej osoby. Przyjmujemy sprawiedliwość i współczucie i przekształcamy życie dla profesjonalnej służby i przywództwa w globalnej społeczności.

Oświadczenie Wizji

Rozwijanie potencjału i wzbogacanie życia poprzez nauczanie i uczenie się - zjednoczone w służbie dla sprawiedliwego i humanitarnego świata.

Oświadczenie „Wizja w działaniu”:

 • Marian University , katolicki uniwersytet sztuk wyzwolonych oparty na charyzmacie Zgromadzenia Sióstr św. Agnieszki, jest prężną i skoncentrowaną na wartościach społecznością nauczania i uczenia się.
 • Zapewniając wyższe wykształcenie studentom studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych, Marian University rozwija zdolność do rozwoju we wszystkich dziedzinach życia: duchowości, edukacji, kariery i służby innym.
 • Marian University wspiera studentów, którzy angażują się w rygorystyczną edukację, która wspiera badania i stypendia na rzecz nauki i rozwoju kariery.
 • Marian University zachowuje bezpieczeństwo finansowe oparte na misji, jednocześnie wzmacniając reputację zapewniającą przystępną edukację, nawet dla osób o skromnych środkach.
 • Ta praca odbywa się w salach lekcyjnych, w trybie online oraz w nieznanych jeszcze miejscach i miejscach.

Podstawowe wartości

Nasze pięć podstawowych wartości inspiruje wszystko, co robimy w Marian University - w klasie, w działaniach na rzecz innych iw naszych relacjach ze sobą.

Społeczność

 • Szanując naszą różnorodność jako jednostki, zachęcamy, stawiamy czoła i pielęgnujemy się nawzajem, łącząc się, aby zrealizować naszą wspólną misję i wizję.

Uczenie się

 • Angażujemy się we wspólny, trwający całe życie proces poszukiwania prawdy i przywłaszczania sobie wiedzy i wartości, aby przekształcić jednostkę, nasze społeczności i świat.

Usługa

 • Poprzez aktywną służbę i służbę wspieramy się wzajemnie i staramy się zaspokoić potrzeby większej społeczności.

Sprawiedliwość społeczna

 • Pracujemy nad stworzeniem indywidualnej i społecznej zmiany, która wspiera wartość, godność i możliwości każdej osoby.

Tradycje duchowe

 • Doceniając katolickie dziedzictwo religijne Mariana, szanujemy wolność każdego człowieka do odkrywania różnorodności przekonań duchowych.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Lokalizacje

Fond du Lac

Address
45 S. National Ave
54935-4699 Fond du Lac, Wisconsin, Stany Zjednoczone