Przeczytaj oficjalny opis

Marconi International University jest innowacyjnym Uniwersytet licencjonowany przez Florida Department of Komisji Edukacji Niezależnego Edukacja- CIE.

Misją Miu jest do zaspokojenia potrzeb krajowych i międzynarodowych studentów, oferując im różne możliwości studiowania na studiach licencjackich i podyplomowych, elastyczne planowanie, rejestrację ciągłą, lekcje online, wirtualne laboratoria i symulacje.

5k

Uniwersytet jest zaangażowany w znacznym zakresie badań i innowacji, zgodnie ze zmianami społecznymi i postępu, promowanie stosowania innowacyjnych metod uczenia się poprzez połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych z tradycyjnych działań, takich jak wykłady, warsztaty i seminaria. Zobowiązanie do doskonałości i jakości inspiruje nasze programy, które przygotowują uczniów do czoła globalnej zmiany i skutecznie wykorzystać swoją wiedzę akademicką na rzeczywistych sytuacjach.

Misją Marconiego jest dostarczanie innowacyjnych i niedrogich programów studiów wysokiej jakości oraz możliwości uczenia się zarówno dla studentów krajowych i międzynarodowych podobnie, wykorzystując najnowsze technologie i reagowania na potrzeby uczniów w ich dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistym, jak i zawodowym.

Dlaczego wybrać Marconi Polska

  • wysoko wykwalifikowanych międzynarodowych wykładowców - programy w języku angielskim i hiszpańskim - dostęp do usług wsparcia i kariery zorientowanych Orientacji - średnio 12 uczniów w klasie z zindywidualizowanej opieki i uwagi - wsparcie dydaktyczne w języku angielskim i hiszpańskim z dedykowanym wykładowców i pracowników - wielokulturowe środowisko uczenia się - dostęp do międzynarodowej sieci europejskich i międzynarodowych uniwersytetów

Jm Internship Program

Zarówno międzynarodowe i amerykańscy studenci mogą ubiegać się częścią programu MARCONI Praktyki w USA, Azji i Europie.

Możliwości takie jak cenną wiedzę zawodową w międzynarodowym środowisku, podróże i kultura w miastach takich jak Hongkong, Szanghaj, Singapur, Rzymie i największych miastach USA.

Praktyki są oferowane przez najlepszych firm związanych z kierunkiem studiów. Zainteresowani studenci muszą komunikować się w momencie włączenia do badania, jeśli są chętni do zastosowania, a kandydaci zostaną wybrani przez przedsiębiorstwa według kryteriów takich jak umiejętności językowe, pracy doświadczenia zawodowego i wyników naukowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Marconi International University - Miami

Program przywództwa i zarządzania Master in Education jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują ról jako liderzy w dziedzinie edukacji, wystawiając ich na innowac ... [+]

Program przywództwa i zarządzania Master in Education jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują ról jako liderzy w dziedzinie edukacji, wystawiając ich na innowacyjne badania i praktyki w zakresie przywództwa, zarządzania i administracji instytucji edukacyjnych. Nauczony przez doświadczonych praktyków i aktywnych badaczy w terenie, Mistrz integruje teorię i praktykę, aby umożliwić absolwentom zdobycie akademickich i praktycznych umiejętności w zakresie komunikacji ustnej, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i budowania zespołu.

Cel programu

Ten program magisterski jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać kompleksowe i współczesne zrozumienie w jednej z oferowanych specjalizacji lub w wielu dyscyplinach, które informują o teorii i praktyce edukacyjnej.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Marconi International University
Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 305-266-7678