Przeczytaj oficjalny opis

Marconi International University jest innowacyjnym Uniwersytet licencjonowany przez Florida Department of Komisji Edukacji Niezależnego Edukacja- CIE.

Misją Miu jest do zaspokojenia potrzeb krajowych i międzynarodowych studentów, oferując im różne możliwości studiowania na studiach licencjackich i podyplomowych, elastyczne planowanie, rejestrację ciągłą, lekcje online, wirtualne laboratoria i symulacje.

5k

Uniwersytet jest zaangażowany w znacznym zakresie badań i innowacji, zgodnie ze zmianami społecznymi i postępu, promowanie stosowania innowacyjnych metod uczenia się poprzez połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych z tradycyjnych działań, takich jak wykłady, warsztaty i seminaria. Zobowiązanie do doskonałości i jakości inspiruje nasze programy, które przygotowują uczniów do czoła globalnej zmiany i skutecznie wykorzystać swoją wiedzę akademicką na rzeczywistych sytuacjach.

Misją Marconiego jest dostarczanie innowacyjnych i niedrogich programów studiów wysokiej jakości oraz możliwości uczenia się zarówno dla studentów krajowych i międzynarodowych podobnie, wykorzystując najnowsze technologie i reagowania na potrzeby uczniów w ich dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistym, jak i zawodowym.

Dlaczego wybrać Marconi Polska

  • wysoko wykwalifikowanych międzynarodowych wykładowców - programy w języku angielskim i hiszpańskim - dostęp do usług wsparcia i kariery zorientowanych Orientacji - średnio 12 uczniów w klasie z zindywidualizowanej opieki i uwagi - wsparcie dydaktyczne w języku angielskim i hiszpańskim z dedykowanym wykładowców i pracowników - wielokulturowe środowisko uczenia się - dostęp do międzynarodowej sieci europejskich i międzynarodowych uniwersytetów

Jm Internship Program

Zarówno międzynarodowe i amerykańscy studenci mogą ubiegać się częścią programu MARCONI Praktyki w USA, Azji i Europie.

Możliwości takie jak cenną wiedzę zawodową w międzynarodowym środowisku, podróże i kultura w miastach takich jak Hongkong, Szanghaj, Singapur, Rzymie i największych miastach USA.

Praktyki są oferowane przez najlepszych firm związanych z kierunkiem studiów. Zainteresowani studenci muszą komunikować się w momencie włączenia do badania, jeśli są chętni do zastosowania, a kandydaci zostaną wybrani przez przedsiębiorstwa według kryteriów takich jak umiejętności językowe, pracy doświadczenia zawodowego i wyników naukowych.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Marconi International University - Miami

Program przywództwa i zarządzania Master in Education jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują ról jako liderzy w dziedzinie edukacji, wystawiając ich na innowac ... [+]

Program przywództwa i zarządzania Master in Education jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują ról jako liderzy w dziedzinie edukacji, wystawiając ich na innowacyjne badania i praktyki w zakresie przywództwa, zarządzania i administracji instytucji edukacyjnych. Nauczony przez doświadczonych praktyków i aktywnych badaczy w terenie, Mistrz integruje teorię i praktykę, aby umożliwić absolwentom zdobycie akademickich i praktycznych umiejętności w zakresie komunikacji ustnej, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i budowania zespołu.

Cel programu

Ten program magisterski jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać kompleksowe i współczesne zrozumienie w jednej z oferowanych specjalizacji lub w wielu dyscyplinach, które informują o teorii i praktyce edukacyjnej.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Marconi International University - Miami

Marconi International University
Address
111 NE 1st Street, 6th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 305-266-7678