Marconi International University - Miami

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Marconi International University jest innowacyjnym Uniwersytet licencjonowany przez Florida Department of Komisji Edukacji Niezależnego Edukacja- CIE.

Misją Miu jest do zaspokojenia potrzeb krajowych i międzynarodowych studentów, oferując im różne możliwości studiowania na studiach licencjackich i podyplomowych, elastyczne planowanie, rejestrację ciągłą, lekcje online, wirtualne laboratoria i symulacje.

5k

Uniwersytet jest zaangażowany w znacznym zakresie badań i innowacji, zgodnie ze zmianami społecznymi i postępu, promowanie stosowania innowacyjnych metod uczenia się poprzez połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych z tradycyjnych działań, takich jak wykłady, warsztaty i seminaria. Zobowiązanie do doskonałości i jakości inspiruje nasze programy, które przygotowują uczniów do czoła globalnej zmiany i skutecznie wykorzystać swoją wiedzę akademicką na rzeczywistych sytuacjach.

Misją Marconiego jest dostarczanie innowacyjnych i niedrogich programów studiów wysokiej jakości oraz możliwości uczenia się zarówno dla studentów krajowych i międzynarodowych podobnie, wykorzystując najnowsze technologie i reagowania na potrzeby uczniów w ich dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistym, jak i zawodowym.

Dlaczego wybrać Marconi Polska

  • wysoko wykwalifikowanych międzynarodowych wykładowców - programy w języku angielskim i hiszpańskim - dostęp do usług wsparcia i kariery zorientowanych Orientacji - średnio 12 uczniów w klasie z zindywidualizowanej opieki i uwagi - wsparcie dydaktyczne w języku angielskim i hiszpańskim z dedykowanym wykładowców i pracowników - wielokulturowe środowisko uczenia się - dostęp do międzynarodowej sieci europejskich i międzynarodowych uniwersytetów

Jm Internship Program

Zarówno międzynarodowe i amerykańscy studenci mogą ubiegać się częścią programu MARCONI Praktyki w USA, Azji i Europie.

Możliwości takie jak cenną wiedzę zawodową w międzynarodowym środowisku, podróże i kultura w miastach takich jak Hongkong, Szanghaj, Singapur, Rzymie i największych miastach USA.

Praktyki są oferowane przez najlepszych firm związanych z kierunkiem studiów. Zainteresowani studenci muszą komunikować się w momencie włączenia do badania, jeśli są chętni do zastosowania, a kandydaci zostaną wybrani przez przedsiębiorstwa według kryteriów takich jak umiejętności językowe, pracy doświadczenia zawodowego i wyników naukowych.

Lokalizacje

Miami

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 305-266-7678