Marconi International University - Miami

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Marconi International University to innowacyjny uniwersytet posiadający licencję Komisji ds. Edukacji Niezależnej na Florydzie - CIE . Misją MIU jest zaspokajanie potrzeb studentów zagranicznych i krajowych, oferując im różne możliwości nauki na poziomie licencjackim i podyplomowym, elastyczny harmonogram, ciągłą rejestrację, zajęcia online, wirtualne laboratoria i symulacje.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

Uniwersytet prowadzi znaczące badania i innowacje zgodnie ze zmianami społecznymi i postępami, promując stosowanie innowacyjnych metodologii uczenia się, łącząc zaawansowane rozwiązania technologiczne z tradycyjnymi działaniami, takimi jak wykłady, warsztaty i seminaria. Dążenie do doskonałości i jakości inspiruje nasze programy, które przygotowują studentów do stawienia czoła globalnym zmianom i do skutecznego zastosowania ich wiedzy akademickiej w rzeczywistych sytuacjach. Misją Marconi jest dostarczanie innowacyjnych i niedrogich programów studiów o wysokiej jakości oraz możliwości uczenia się zarówno studentom krajowym, jak i międzynarodowym, wykorzystując najnowsze technologie i odpowiadając na potrzeby studentów w dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistej i zawodowej.

Dlaczego warto wybrać Marconi International?

- Wysoce wykwalifikowany wykładowca międzynarodowy - programy oferowane w języku angielskim i hiszpańskim - Dostęp do usług wsparcia i poradnictwa zawodowego - średnio 12 uczniów na klasę z indywidualną opieką i uwagą - Wsparcie dydaktyczne w języku angielskim i hiszpańskim od dedykowanych wykładowców i personelu - Wielokulturowe nauczanie środowisko - dostęp do międzynarodowej sieci uniwersytetów europejskich i międzynarodowych.

Lokalizacje

Miami

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 786-706-5695