Manchester University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manchester University zapewnia innowacyjną i bogatą, praktyczną edukację w celu poszerzenia wiedzy studentów, rozwoju osobistego i rozwoju wszechstronnych liderów. Nasze programy, konkurencyjne programy nauczania i akceptacja środowiska to tylko niektóre ze sposobów, w jakie kontynuujemy tradycję sukcesu. Staramy się oferować szerokie spektrum ekscytujących programów we wszystkich dziedzinach studiów, aby umożliwić studentom osiągnięcie ich celów zawodowych i osobistych. Manchester zapewnia również bogate, wciągające doświadczenia, które dają uczniom rzeczywiste możliwości zdobycia konkurencyjnych umiejętności przywódczych. Niezależnie od tego, czy w klasie, czy poza nią, nasi wykwalifikowani wykładowcy i pracownicy są pasjonatami nauczania, mentoringu i wspierania sukcesu uczniów.

Misja i wartości Manchester University są zakorzenione w szacunku dla wszystkich osób i wspieraniu holistycznego uczenia się, które inspiruje produktywność i współczucie. Każdy program akademicki jest zaprojektowany wokół naszych strategicznych priorytetów, aby wspierać sukces uczniów, maksymalizować nasz wpływ na świecie i ułatwiać cenne zasoby akademickie.

Bogata historia Manchesteru umożliwiła przez wiele dziesięcioleci głęboki rozwój oparty na misjach, a nasi obecni liderzy są dumni z utrzymywania tego tradycyjnego sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne zasoby, aby zaspokoić potrzeby studentów i inspirować rozwój, w tym silną społeczność wyznaniową, wydarzenia kampusowe, zajęcia studenckie oraz dostęp do naszej sieci biur i usług wsparcia.

Lokalizacje

North Manchester

Address
East College Avenue,604
46962 North Manchester, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium