Przeczytaj oficjalny opis

Maitripy College jest pierwszą College buddyjski w Pacific Northwest, był gospodarzem szczytu Dalajlamy Środowiska w maju 2013 r. Maitripy College opiera się na przekonaniu, że buddyjskiej myśli i praktyki mają znaczący wkład wnieść w amerykańskim społeczeństwie i kulturze. Kierowana przez Geshe Lharampa, Yangsi Rinpocze, model edukacyjny Maitripy opiera się na trzech filarach, Medytacja, stypendium i usług, zapewniając kontemplacyjne i transformacyjny doświadczenie edukacyjne. Stypendia i wyświęceni stypendia Sangha elastyczny harmonogram, i atrakcji Portland, Oregon, połóż niedrogie wyższe wykształcenie lub kształcenia w zasięgu ręki. Maitripy to zarówno uczelni i medytacji buddyjskiej Center.

Maitripy College

Nasza filozofia edukacji: Trzy filary

Wierzymy w siłę edukacji pielęgnować nasz potencjał, aby stworzyć sensowne życie. U podstaw edukacji Maitripy College to trzy filary Stypendialnego, medytacji i usługi.

Trzy filary edukacji na Maitripy College

Dla obu Magister studiów buddyjskich i Master of Divinity stopni, trzy filary Stypendialnego, medytacja, i obsługa są fundamentalne. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z tych trzech filarów jest dostępny w wielu różnych sposobów życia w naszych szkoleniach, uważność, ośrodków Dharmy szkół i organizacji non-profit są wszędzie. Dopiero na Maitripy College są łączone w celu utworzenia transformacyjny i zintegrowanego kształcenia, który jest zakorzeniony w tradycji.

Unikalne Maitripy College jest fakt, że nasze medytacji i filozofii kursy są prowadzone zarówno przez przeszkolonych zachodnich uczonych i tradycyjnie wyszkolonych mistrzów tybetańskich, w tym rdzeniu naszego wydziału w chwili obecnej, Geshe Lharampa Yangsi Rinpocze, który mówi biegle po angielsku i daje instrukcje w sposób że jest spokojny, kochający, i bezpośrednio z własnego doświadczenia.

Stypendium

Poprzez rygorystyczne badania naukowe, w tym kursów na lamrim, madhjamaki zaangażowany Buddyzm, historia buddyjskiej filozofii, teorii i metod, i nie tylko, mamy dostęp zarówno do szerokości stypendium dostępnych w zachodniej akademii i głębokości wiedzy i mądrości transmitowanego przez tradycję gelug buddyzmu tybetańskiego. Poprzez zajęcia otwartego dialogu i seminarium stylu, nasz wykładowców i studentów sprawiają buddyjska Stypendium ożywają.

Medytacja

W przeciwieństwie do wielu miejsc, gdzie można praktykować uważność lub medytują dzisiaj, nasze kursy medytacyjne są połączone z badania i oferują jasną i bezpośrednią drogę do zapoznania się z czyjegoś umysłu. Poprzez początkowej ekspozycji na drodze przez literatury klasycznej i współczesnej, a następnie od razu siedząc praktyki na tym samym tworzymy mapę dla zrozumienia nasze doświadczenia w medytacji. W wyniku filaru medytacji uczymy odtrutki do niepokoju lub tępy umysł zarówno w teorii i praktyce. Nasze zajęcia są jednocześnie nowoczesne, koncentruje się na wspólnych problemów i nieporozumień współczesnej praktyce, a stare, sięganie do metod tradycyjnych i wypróbowanych przez zaznajomienia się z umysłem.

Serwis

Filar usługa jest gdzie "gumy spełnia drogowego" w ramach edukacji Maitripy College. Zbadanie relacji poza terenu College studenci są sparowane z partnerem społeczności, z którymi są w stanie poświęcić swój czas i wysiłek w trakcie eksploatacji. Praca w hospicjum, w więzieniach, w szkołach, z bezdomnymi społeczności, w środowiskach ekumenicznych lub w dowolnej liczbie innych pojemnościach wolontariuszy w okolicach Portland, studenci kierują się rozwijać osobistą formację duchową jako podstawa z którego można wziąć ich analizę i praktykować wyłączyć poduszkę i na świat, aby pomagać innym.

W pierwszym semestrze nauki usługi Learning uczniowie koncentrują się na badaniu potrzeb-analizy grup docelowych usług społecznych w Portland. W kolejnych semestrach studenci trenować i ostatecznie służyć z wybranymi organizacjami partnerskimi, a także uczestniczyć w regularnych sesjach strukturze refleksji i analiz w małych grupach z Yangsi Rinpocze i innych pracowników Maitripy. Jednocześnie studenci korzystają z doświadczeń wielu prelegentów z lokalnych organizacji usługowych, którzy wejdą do klasy, aby dzielić się swoją wiedzą i inspiracji.

Program Serwis Nauka kulminuje w końcu dwa lata z prezentacji ustnych i pisemnych, które mają na celu integrację wewnętrznych i zewnętrznych doświadczeń uczniów w eksploatacji, a także contextualize swoim doświadczeniem serwisowym w większej paradygmatu edukacji w Maitripy.Nie wystarczy, by stać się pasją. Musisz działać. Istnieją dwa aspekty działania. Jednym z nich jest przezwyciężenie zakłóceń i cierpienia własnego umysłu, to znaczy w zakresie uspokojenia i ostatecznie rozwiać gniew. Jest to działanie ze współczucia. Drugi jest bardziej społeczna, bardziej publiczne. Kiedy coś do zrobienia w świecie w celu naprawienia krzywd, jeśli ktoś jest naprawdę dotyczy przynoszenia pożytku innym, jeden musi być włączony, zaangażowany. His Świątobliwości Dalajlamy

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Maitripa College

MA w buddyjskiej Studies Program jest 44-kredytowej studiów ukończył pod kierunkiem Yangsi Rinpocze. Stopień MA skupia się na łączeniu rygorystyczny studiów akademickich ... [+]

MA w buddyjskiej Studies Program jest 44-kredytowej studiów ukończył pod kierunkiem Yangsi Rinpocze. Stopień MA skupia się na łączeniu rygorystyczny studiów akademickich z wymogami medytacji i pracy społecznej zaoferować najwyższą, zintegrowaną edukację w Studium buddyjskich, i jest przeznaczony dla studentów poszukujących dogłębnej i krytyczne rozumienie buddyjskiej myśli w kontekście zarówno tradycyjne i akademickie stypendium. Dla par stopnia medytacyjne doświadczenie ścieżki i szkolenia integracja zasad buddyjskich do czynnej służby we współpracy z podstawy programowej filozoficznego przeznaczonego do masy studenta w buddyjskich zasad, logiki argumentów filozoficznych oraz technik medytacyjnych. Integracja stypendium, medytacji i służby podkreślają, z dodatkowym wymaganym zajęć w metodach badawczych, historii i co najmniej dwóch kategoriach klasycznego języka tybetańskiego. Kompleksowe egzaminy lub w wyjątkowych przypadkach, teza, jest wymóg stopień zwieńczeniem.... [-]

Stany Zjednoczone Portland
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Maitripa College

Maitripy College oferuje solidną, minimum kredytowej 72, od trzech do czterech lat Master of Divinity (MDiv) stopnia pod kierunkiem Yangsi Rinpocze. MDiv jest zawodowy ko ... [+]

Maitripy College oferuje solidną, minimum kredytowej 72, od trzech do czterech lat Master of Divinity (MDiv) stopnia pod kierunkiem Yangsi Rinpocze. MDiv jest zawodowy koncentruje się na buddyjskiego podejścia do uprawy intelektualne, duchowe i zawodowe umiejętności, aby pracować jako agent pozytywnych zmian w świecie. Trening Scholastic i kontemplacyjne tworzy stabilny fundament umiejętnie uchwalając odpowiednie kulturowo mądrości i współczucia. Kandydaci są przygotowane do życia w służbie i przywództwa w sektorze non-profit i tradycyjnych ról w ramach duszpasterstwa buddyjskich, międzywyznaniowego lub świeckich instytucji i społeczności.

U podstaw programu nauczania studiów są trzy filary szkolnictwa wyższego w Maitripy - Stypendium, medytacji i Community Service. Master of Divinity stopnia jest przeznaczony dla studentów poszukujących praktycznego, dogłębne i krytyczne rozumienie buddyjskiej myśli, z silnym naciskiem na zastosowanie rzeczywistych, zarówno wewnętrznie, jak i w służbie społeczności. Program dla par medytacyjna szkolenia oraz aktywna obsługa w partnerstwach społecznych z podstawy programowej filozoficznego przeznaczonego do masy studenta w buddyjskich zasad, logiki argumentów filozoficznych, technik medytacyjnych i metodologii badania naukowego religii. Syntezę tego szkolenia i badania informuje osobistych i zawodowych zastosowań orientacjach buddyjskich do koncepcji siebie i innych, chęć złagodzenia cierpienia i współzależności na poziomie lokalnym i globalnym.... [-]

Stany Zjednoczone Portland
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku