Przeczytaj oficjalny opis

Milwaukee School of Engineering to prywatna, niedochodowa uczelnia oferująca studia licencjackie i magisterskie z dziedziny inżynierii, biznesu, matematyki i pielęgniarstwa oraz intensywny program anglojęzyczny dla celów akademickich dla osób pragnących poprawić swoją znajomość języka angielskiego. W MSOE znajdziesz opiekuńczą społeczność studentów i wykładowców. Wspólnie dążymy do wspierania wyższego standardu programowania i badań naukowych oraz spersonalizowanej obsługi, instrukcji i wskazówek.

Dlaczego warto wybrać MSOE?

Studenci uzyskują rzeczywiste doświadczenie w programach najwyższej rangi, od wydziałów ekspertów. Na ukończeniu będziesz przygotowany do udziału w najbardziej pożądanych karierach. W rzeczywistości w latach 2014-15 96% naszych absolwentów dostało pracę lub wybraną przez siebie szkołę podyplomową. Jest wiele powodów, dla których MSOE wyróżnia się na tle innych wysoko notowanych uniwersytetów. Oto tylko kilka.

Ekspertowie profesorowie

Nauczanie jest najważniejsze w MSOE. Każda klasa (która średnio tylko 21 studentów) i laboratorium, które oferujemy, są nauczane przez doświadczonych wykładowców. Tutaj nie ma asystentów.

Doświadczenie w świecie rzeczywistym

Większość uniwersytetów mówi o oferowaniu pracy praktycznej, ale niewielu może równać się średnio 600 godzinom doświadczenia laboratoryjnego, które otrzymasz jako student w MSOE. W rzeczywistości mamy więcej laboratoriów na naszym kampusie niż w klasach - i wszystkie są dostępne dla studentów.

Najlepsze programy

Programy studiów licencjackich MSOE zajęły 10 miejsce w rankingu US News

Czteroletnia gwarancja ukończenia szkoły

MSOE to jedna z niewielu uczelni w całym kraju, która gwarantuje studentom uzyskanie klas, których potrzebują, by ukończyć studia w ciągu czterech lat.

Wskaźniki zatrudnienia

Niewiele uniwersytetów w kraju może pokonać naszą średnią stopę procentową w wysokości 96 procent - nie wspominając o przeciętnej początkowej pensji absolwenta w wysokości 56 522 USD.

Lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja

Życie i nauka w East Town - naszej tętniącej życiem dzielnicy śródmiejskiej i jednej z najbardziej ekscytujących i najbezpieczniejszych w Milwaukee - postawią Cię w krokach od możliwości zawodowych, akademickich, kulturalnych i rekreacyjnych. A my jesteśmy zaledwie blokami od jeziora Michigan!

Miejsce do dopasowania

Będziesz miał mnóstwo okazji, aby się dopasować, zaangażować lub po prostu zaprzyjaźnić się z podobnie myślącymi przyjaciółmi, którzy mają podobne zainteresowania. MSOE oferuje ponad 70 organizacji akademickich, zawodowych i społecznych oraz klubowych i międzyszkolnych.

Chodzi o to, skąd pochodzimy

Od czasu naszego założenia w 1903 roku, studenci, wykładowcy, programy nauczania i historia MSOE nadal ewoluowały. Liderzy biznesu i przemysłu współpracowali w rozwoju instytucji, a także nawiązano bliskie relacje, które trwały w historii MSOE.

Oświadczenie Wizji

MSOE zawsze będzie w czołówce edukacji zawodowej z naciskiem na teorię i technologię, w połączeniu z intensywnymi laboratoriami i praktyką zawodową.

Misja

MSOE zapewnia stały, interaktywny klimat edukacyjny dla studentów, aby stali się dobrze zaokrąglonymi, doświadczonymi technologicznie absolwentami oraz wysoce produktywnymi profesjonalistami i liderami.Filozofia operacyjna

Misja zostanie zrealizowana poprzez zorganizowane środowisko, w którym starannie dobrani studenci zostaną umieszczeni wśród wysoko wykwalifikowanych wykładowców, wyspecjalizowanych pracowników wsparcia i strategicznych partnerów w biznesie i przemyśle - wszyscy zobowiązani do osiągnięcia ostatecznego celu absolwenta w pełni przygotowanego do natychmiastowej wydajności i zaawansowanych badań. Taki synergizm obejmuje następujące elementy:

Wydział - kolektywnie posiadający koncepcję programu nauczania w swoich specjalizacjach; zobowiązali się do doskonałości w nauczaniu i pozostania obecnymi dzięki doświadczeniu w przemyśle / karierze, osiągnięciach naukowych, badaniach stosowanych, działalności profesjonalnego społeczeństwa i ustawicznej edukacji; nieustannie oceniane pod kątem sposobów włączenia najnowszych informacji technologicznych potrzebnych do przyszłej aplikacji.

Personel - zaangażowany w zapewnianie środowiska całkowitego wsparcia, w tym akademickiego, administracyjnego, finansowego i rozwojowego, aby pomóc studentom, a także, w stosownych przypadkach, wydziałowi w zdobywaniu wiedzy, gotowych doświadczeń i przywództwa. Pracuj także w połączeniu z wydziałem, aby zapewnić i wspierać działania, które pozwalają uczniom czerpać korzyści z doświadczeń związanych z biznesem, przemysłem / karierą i działaniami społeczności, wraz z bezpośrednim zaangażowaniem na wszystkich poziomach wstępowania praktyków do wyższej kadry kierowniczej korporacji.

Biznes i przemysł - zobowiązały się do wzajemnie korzystnego wsparcia uniwersytetu i jego absolwentów. W ramach wysiłków na rzecz ciągłej edukacji MSOE zapewni szerokie możliwości w zakresie działań zewnętrznych, w tym programów przyznawania dyplomów, kursów kredytowych i niekodowanych oraz dostosowanych ofert dla osób poszukujących osobistego i / lub zawodowego awansu.

Zasady instytucjonalne

Podstawowe założenia Milwaukee School of Engineering są następujące:

 • Nacisk kładziony jest na pojedynczego ucznia.
 • Uczenie się przez całe życie jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu.
 • Wyznaczona kadra z odpowiednim, aktualnym doświadczeniem jest sercem naszego procesu nauczania.
 • Konieczne są naukowe i matematyczne rozumowanie i procesy.
 • Badania stosowane oraz ewoluujące i interdyscyplinarne technologie mają zasadnicze znaczenie dla wykorzystania szans.
 • Rozwój umiejętności komunikacyjnych jest niezbędny do skutecznego funkcjonowania.
 • Doświadczenie studenta jest wzmacniane przez interakcje z biznesem, przemysłem i opieką zdrowotną.
 • Kluczowe znaczenie ma rozwój przywództwa i przedsiębiorczości.
 • Studenci, wykładowcy, pracownicy i wolontariusze dzielą obowiązek uczenia się.
 • Silne wartości osobiste są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.
 • Absolwenci wzmacniają instytucję poprzez swoją radę, zachętę i wsparcie.
 • Wolność z odpowiedzialnością jest podstawą wolnego przedsiębiorstwa.
 • W różnorodności jest siła.
 • Globalna świadomość musi znaleźć odzwierciedlenie we wszystkich działaniach.
 • Rozpoczęcie i akceptacja zmian są wymagane, aby przewidzieć i wykorzystać szanse.

Akredytacje


Jesteśmy w pełni akredytowanym uniwersytetem./>

Dwoma głównymi rodzajami agencji akredytacyjnych w Stanach Zjednoczonych są stowarzyszenia regionalne i stowarzyszenia zawodowe. Stowarzyszenia te są niezależne od rządu i składają się z szanowanych pedagogów i profesjonalistów. Zespoły specjalistów ze stowarzyszeń regularnie odwiedzają uczelnie i uniwersytety, aby oceniać i raportować ich jakość. Milwaukee School of Engineering jest akredytowana przez Komisję Higher Learning , (800) 621-7440, (www.ncahlc.org).

Następujące programy MSOE są akredytowane przez Inżynieryjną Komisję Akredytacyjną ABET , http://www.abet.org

 • Inżynieria architektoniczna (BS)
 • Inżynieria biomedyczna (BS)
 • Inżynieria BioMolekularna (BS)
 • Inżynieria komputerowa (BS)
 • Inżynieria elektryczna (BS)
 • Inżynieria (BSE)
 • Inżynieria przemysłowa (BS)
 • Inżynieria mechaniczna (BS)
 • Inżynieria oprogramowania (BS)

Program licencjacki w zakresie pielęgniarstwa jest akredytowany przez Komisję w Collegiate Nursing Education (CCNE) , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036; telefon (202) 887-6791 i ma pełną aprobatę Zarządu Wisconsin ds. Regulacji i Licencjonowania, 1400 E. Washington, Madison, WI, 53703.

Program licencjacki w zakresie zarządzania budową jest akredytowany przez Amerykańską Radę Edukacji Budowlanej (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570; telefon (210) 495-6161, fax (210) 495-6168, email acce@acce-hq.org

Master of Science in Perfusion jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Pokrewnych Programów Edukacji Zdrowotnej (CAAHEP) , 25400 US Highway 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; telefon (727) 210-235, faks (727) 210-2354

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Rozwiń swoją karierę z tytułem magistra inżyniera budownictwa. Nasze wygodne lekcje wieczorowe zapewniają elastyczność, której wymaga Twój harmonogram. ... [+]

Rozwiń swoją karierę z tytułem magistra inżyniera budownictwa. Nasze wygodne lekcje wieczorowe zapewniają elastyczność, której wymaga Twój harmonogram.

Program MSOE Master of Science in Civil Engineering (MSCVE) ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowaną wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu. Program MSCVE został zaprojektowany, aby sprostać nowym wymaganiom Body of Knowledge w zakresie inżynierii cywilnej dla programów studiów podyplomowych opracowanych przez American Society of Civil Engineers. Studenci będą mogli specjalizować się w jednym z następujących trzech obszarów: (1) zarządzanie budową, (2) inżynieria środowiska i zasobów wodnych oraz (3) inżynieria budowlana.... [-]

Stany Zjednoczone Milwaukee
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Osiągnij kolejny poziom wiedzy specjalistycznej dzięki tytułowi magistra inżyniera architektury. Będziesz mógł cieszyć się wygodnym harmonogramem i indywidualną interakcj ... [+]

Osiągnij kolejny poziom wiedzy specjalistycznej dzięki tytułowi magistra inżyniera architektury. Będziesz mógł cieszyć się wygodnym harmonogramem i indywidualną interakcją z wydziałem ekspertów, który wniesie do szkoły rzeczywiste doświadczenia.

Mgr MSOE w zakresie inżynierii architektonicznej (MSAE) oferuje nacisk zarówno na inżynierię strukturalną, jak i mechaniczno-elektryczno-hydrauliczną (MEP). Studenci wybierający opcję MEP mają możliwość wyboru przedmiotów do wyboru, aby skupić się na systemach mechanicznych, elektrycznych lub hydraulicznych. Zaspokaja potrzeby inżynierów architektury, cywilnych lub konstrukcyjnych, którzy pragną zdobyć większą wiedzę w zakresie projektowania systemów konstrukcyjnych, mechanicznych, elektrycznych lub hydraulicznych dla nowoczesnych budynków.... [-]

Stany Zjednoczone Milwaukee
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Często nazywany "Inżyniera MBA", tytuł magistra w dziedzinie zarządzania inżynierii łączy swoją wiedzę techniczną z podstawy programowej biznesu. Format dostawy mieszane- ... [+]

MS Inżynierii Zarządzania Często nazywany "Inżyniera MBA", tytuł magistra w dziedzinie zarządzania inżynierii łączy swoją wiedzę techniczną z podstawy programowej biznesu. Format dostawy mieszane-Internet zapewnia elastyczność.

Badania wykazały, że największe sukcesy firmy są zarządzane przez osoby z doświadczeniem w działalności podstawowej spółki. W przypadku firm opartych na technologii, oznacza to, inżynierów i innych osób zorientowanych technicznie. Zbyt często brak solidne doświadczenie w zarządzaniu zapobiegł wzrostowi inżynierów na stanowiskach decyzyjnych.

Mistrz MSOE of Science w Inżynierii Zarządzania (MSEM) absolwent programu opiera się na filozofii, że dla amerykańskich firm do rozwoju i konkurowania na arenie międzynarodowej, a ich personel techniczny musi mieć narzędzia do efektywnego zarządzania i udziału w procesie decyzyjnym. Program zarządzania inżynierii najlepiej można opisać jako tytuł magistra zarządzania ogólnego o orientacji technologicznej.... [-]

Stany Zjednoczone Milwaukee
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Rozwijać swoją karierę z tytułem magistra inżyniera. Nasze dogodne zajęcia wieczorne zapewnić elastyczność swoich żądań harmonogramu. ... [+]

Rozwijać swoją karierę z tytułem magistra inżyniera. Nasze dogodne zajęcia wieczorne zapewnić elastyczność swoich żądań harmonogramu.

Mistrz MSOE of Science w inżynierii programu (MSE) jest interdyscyplinarny program inżynierii z podstawowych akcentów w dziedzinie elektrotechniki (EE) i inżynierii mechanicznej (ME). Kluczowym elementem programu MSE jest szerokość inżynierii tle, które uczniowie zdobywają w zakresie inżynierii systemów, EE i ME. Dodatkowo, każdy student jest oferowana pewien stopień koncentracji poprzez wybór opcji inżynierii i obieralnych.

To interdyscyplinarne podejście jest wyróżnikiem programu MSOE i studenci są zachęcani do podjęcia kursów inżynierskich, zarówno wewnątrz, jak i poza ich dyscypliny. Kursy obejmują zagadnienia takie jak zaawansowane systemy elektroniczne symulacji i modelowania, badań operacyjnych, inżynierii jakości, zaawansowanej inżynierii, matematyki analizy elementów skończonych, zaawansowanej mechaniki płynów, systemów zasilania, transmisji danych, systemów sterowania i.... [-]

Stany Zjednoczone Milwaukee
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku