Manchester Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Powitanie

To jest moje wyraźne zaszczyt zaprosić Państwa do Manchester Community College.

MCC jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości doświadczeń w uczeniu się przez całe życie, które stanowią podstawę dla Cokolwiek zdecydujesz się zrobić w przyszłości, czy to jest wspierając edukację, biorąc na nowej pracy lub podniesienia swoich szans społecznych i kulturowych.

Wielu naszych studentów przejść do przeniesienia na regionalnych i krajowych czteroletnich szkół i uczelni, takich jak uniwersytety, Connecticut State University of Connecticut, University of Massachusetts, Trinity College i Howard University. Inni studenci wybierają się zapisać w wyspecjalizowanych programów przygotować się do kariery w szereg organizacji i przedsiębiorstw.

Nasze działania współpracy programów nauczania, które obejmują nasze kluby i organizacje, programy fitness i możliwości uczenia się obsługi, zapewni Państwu bogaty całościowego środowiska, w którym do realizacji swoich celów.

W naszym ciągle zmieniającym się gospodarki opartej na wiedzy, pracodawców miejsca pracy z nami, aby dostosować szkolenia i programy edukacyjne do aktualizacji umiejętności zasiedziałego pracownika.

Mamy profesjonalne kursy rozwoju i wzbogacania wolne kredytowe dla dorosłych i specjalnych programów procentowych dla dzieci i młodzieży, takich jak Junior Culinary Camp Inżynier That! i Dziewczyny przejęcie.

Niektórzy mieszkańcy okolicy przychodzą do MCK wyłącznie do korzystania z naszych sztukę, muzykę i inne imprezy kulturalne. I, w ramach naszych zrównoważonego rozwoju działań, mamy nawet targowiskach dla lokalnych producentów i kupców, które przyciąga setki osób każdego tygodnia.

Uczenie się jest podróż, która ma potencjał, aby zaspokoić swoją ciekawość intelektualną i zapewnić Państwu nowe sposoby myślenia o otaczającym nas świecie - może spełniać swoje marzenia. To podróż, która nie ma końca, chociaż na pewno zarobić nagrody z certyfikatem lub stopniu, czy to jest twój cel.

To jest twoja uczelnia. Jest to miejsce, gdzie można tworzyć trwałe relacje z urozmaiconym i dedykowanej grupy osób, którzy mają swoje zainteresowanie nauką. Wydział, personel i administratorom na uczelni są zawsze dostępne, aby pomóc Wam na drodze do swoich celów. Naszym głównym celem jest, aby pomóc osiągnąć swój najwyższy potencjał.

Wszystkiego najlepszego,

Gena Glickman, Ph.D. Prezydent

Lokalizacje

Manchester

Address
Manchester Community College, Great Path
CT 06040 Manchester, Connecticut, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium