Mayland Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mayland Community College ( MCC ) znajduje się w Appalachach w zachodniej Karolinie Północnej. Mayland Community College promuje rozwój indywidualny, społeczny i gospodarczy, zapewniając niedrogie, wysokiej jakości i łatwo dostępne kształcenie przez całe życie.

Mayland oferuje różne programy nauczania, w tym liczne opcje transferu do uczelni i edukację dorosłych, kształcenie na odległość i podwójne zapisy dla uczniów szkół średnich. Polityka przyjęć otwartych przyjmuje uczniów w wieku 14 lat, uczących się w Early College High School i osób w wieku ośmioletnim, w ramach programu kształcenia ustawicznego.

Aby wesprzeć lokalną siłę roboczą, Mayland Community College zapewnia setki kursów rozwoju siły roboczej i kształcenia ustawicznego, które bezpośrednio służą potrzebom lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw i przemysłu oraz interesom obywatelskim i kulturalnym społeczności. Niedawna rewitalizacja uczelni wiąże się z silnym zaangażowaniem w rozwój gospodarczy w trzech okręgach, którym służy.

Nasze sukcesy i osiągnięcia konsekwentnie plasują się w ogólnopolskich rankingach.

Dyskryminacja i nękanie są sprzeczne z wartościami i standardami społeczności Mayland Community College ; są niezgodne z bezpiecznym, zdrowym środowiskiem, którego społeczność uczelni oczekuje i na którą zasługuje i nie będzie tolerowana. Mayland Community College zobowiązuje się do zapewniania programów, zajęć oraz środowiska edukacyjnego i pracy wolnego od dyskryminacji i nękania.

Lokalizacje

Spruce Pine

Address
Mayland Drive,200
28777 Spruce Pine, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Burnsville

Address
Wheeler Hills Road,107
28714 Burnsville, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Newland

Address
Cranberry Street,785
28657 Newland, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: