Missouri Baptist University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MBU stawia uczniom na drodze do sukcesu, podkreślając znaczenie badań i usług. Każdy student idzie na kampusie z potencjałem. Pomagamy im wziąć to, co leży w zasięgu i przekształcenie go w świetlaną przyszłość. MBU jest więcej niż kwitnące sztuk wyzwolonych uniwersytetu. Jest to miejsce, gdzie uczniowie świecić dalej.

ZOBOWIĄZANIA Missouri Baptist University różnorodności

Uniwersytet Chrzciciela Missouri jest zobowiązana do utrzymania społeczności, które uznaje i docenia wewnętrznej wartości i godności każdej osoby. Uniwersytet Chrzciciela Missouri potwierdza, że ​​ważnym elementem integracji wiary i nauki jest uznanie, że wszyscy ludzie są stworzeni na obraz Boga i godne szacunku i godności. Pragniemy zapewnić, że wszyscy uczniowie mają pełny dostęp do edukacyjnych, społecznych i duchowych możliwości rozwoju, że Uczelnia zapewnia, aby zapewnić uczniom zrozumieć i docenić jedną z kluczowych wartości Uczelni, która jest "zmiana społeczna poprzez służbę i przywództwa." Poprzez swoje programy i klasie doświadczenia, uniwersytet stara się rozwijać i pielęgnować różnorodność, ponieważ wzmacnia organizację, promuje twórcze rozwiązywanie problemów, i wzbogaca nas wszystkich.

Celem jest przedstawienie materiałów i działań, które są w poszanowaniu różnych grup, w tym, ale nie ograniczone do, rasę, płeć, kolor skóry, pochodzenie narodowe lub etniczne, wiek, niepełnosprawność, kwalifikowaną służby wojskowej, nauki różnic, lub status społeczno-ekonomiczny.

Lokalizacje

St. Louis

Address
Missouri Baptist University
One College Park Dr.

63141-8698 St. Louis, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium