Loyola University New Orleans Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Loyola University New Orleans to prywatny, koedukacyjny uniwersytet jezuicki z siedzibą w Nowym Orleanie w Luizjanie. Loyola College otworzył swoje podwoje w 1904 r. I został zarejestrowany jako uniwersytet w 1912 r. Opierając się na sztukach wyzwolonych i naukach ścisłych, Loyola oferuje innowacyjne programy studiów, które przygotowują studentów do prowadzenia sensownego życia z innymi i dla innych; dążyć do prawdy, mądrości i cnoty; i pracować na rzecz bardziej sprawiedliwego świata.

W Loyola to Ty określasz, kim chcesz być: wolnomyślicielem, przedsiębiorcą, ryzykantem, naukowcem, twórcą, a przede wszystkim tym, kim nie może być nikt inny - sobą. Ta edukacja pozwala ci zrobić coś więcej niż tylko przemienić siebie; pozwala ci przekształcić się w siebie.

Oprócz szerokiego wyboru innowacyjnych programów na terenie kampusu, Loyola oferuje teraz w 100% programy online, aby wyposażyć zapracowanych, pracujących profesjonalistów w umiejętności dostosowania się do szybko zmieniającego się rynku.

Ukończenie studiów z tytułem Loyola przygotuje Cię do sukcesu zawodowego i zapewni podstawy edukacyjne potrzebne do ulepszania świata i budowania satysfakcjonującej kariery.

Uznany za jeden z 10 najlepszych uniwersytetów regionalnych południa przez US News & World Report, Loyola University New Orleans oferuje kilka rygorystycznych programów akademickich w formacie online. Te oferty online mają na celu zapewnienie elastyczności umożliwiającej ukończenie studiów bez zakłócania obowiązków zawodowych lub rodzinnych. Przyspieszone formaty kursów, asynchroniczne zajęcia i brak obowiązkowych czasów logowania zapewniają, że możesz zdobyć taki sam szanowany stopień, jak nasi studenci w kampusie w dowolnym tempie, które Ci odpowiada.

100% online i na żądanie

Możesz realizować swoje cele akademickie i zawodowe dzięki jednemu z naszych popularnych programów online, z których wszystkie są w całości dostępne online.

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
Saint Charles Avenue,6363
70118 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium