Loyola University Maryland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Loyoli

Loyola University Maryland jest jezuickim katolickim uniwersytetem zaangażowanym w edukacyjne i duchowe tradycje Towarzystwa Jezusowego i rozwój całej osoby. W związku z tym Uniwersytet inspiruje studentów do uczenia się, przewodzenia i służenia w różnorodnym i zmieniającym się świecie.

W Loyola ideały, które kierowały jezuickimi uniwersytetami od prawie 500 lat - akademicką doskonałością, cura personalis , służbą, sprawiedliwością, różnorodnością i uczciwością - między innymi nadal kształtują akademickie, społeczne i duchowe doświadczenia, które oferujemy naszym studentom, programy, które realizujemy, i relacje, które budujemy ze społecznościami, które nas otaczają.128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Loyola Mission

Loyola stara się przygotować studentów zarówno na poziomie licencjackim i magisterskim do życia znaczącej profesjonalnej służby i przywództwa. W Loyola oznacza to, że program nauczania jest rygorystyczny, a wymagania w zakresie wykształcenia są wysokie. Uczniom stawia się wyzwanie zrozumienia etycznego wymiaru życia osobistego i zawodowego oraz zbadania własnych wartości, postaw i przekonań.

Poza akademickimi zajęciami, misja jezuitów jest wspierana przez różne programy i wydarzenia sponsorowane przez różne wydziały uniwersyteckie.

Oświadczenie Wizji

Edukacja mężczyzn i kobiet współczucia i kompetencji nasyconych pragnieniem szukania we wszystkich rzeczach większej chwały Bożej, reprezentuje trwałe dążenie Loyola University Maryland . Ten ideał, po raz pierwszy wyjaśniony przez św. Ignacego Loyolę, założyciela Towarzystwa Jezusowego i imiennika naszej uczelni, nadal prowadzi Loyolę, ponieważ stara się doprowadzić studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i przyjaciół do obietnicy badanej osoby. życie intelektualnego, społecznego i duchowego rozeznawania.

Realizując te cele, Loyola zapewnia odważną wizję, którą Uniwersytet uzyska dzięki zapewnieniu studentom studiów licencjackich liberalnego wykształcenia, które je przekształca, co zapewnia im najwyższą wartość w życiu intelektualnym, i które wpaja im zrozumienie, że przywództwo i służba światu jest ściśle związana. Podobnie Loyola będzie uznanym liderem w kształceniu absolwentów, oferując programy odpowiadające potrzebom społeczności zawodowych i akademickich, którym służy, inspirując swoich absolwentów do kierowania i wpajając im wiedzę, że usługi dla większego świata są zdefiniowanie miary ich obowiązków zawodowych w pełni zrozumiałej.

W tym wszystkim Loyola będzie zawsze pamiętać o jezuickim przykazaniu, że celem wszelkiej edukacji jest ostatecznie nobilitacja ludzkiego ducha.128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Lokalizacje

Baltimore

Address
4501 N. Charles Street
Baltimore, MD 21210

Baltimore, Maryland, Stany Zjednoczone