Loyola Marymount University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Loyola Marymount University oferuje rygorystyczne licencjackich, magisterskich i zawodowych programów do naukowo ambitnych studentów oddani życiu sens i cel. Możemy skorzystać z naszej lokalizacji w Los Angeles, miasta dynamicznego, które przynosi do ostrość problemów naszych czasów i zapewnia idealne warunki do nauki, badań, pracy twórczej i aktywnego zaangażowania. Przez zamiaru i filozofii, zapraszamy kobiety i mężczyzn w różnych talentów, zainteresowań i kulturowych, aby wzbogacić naszą społeczność edukacyjną i rozwijać naszą misję:

  • Zachęcanie do nauki
  • Edukacja całego człowieka
  • Służba wierze i promocja sprawiedliwości

Akademia jest instytucjonalnie zaangażowana na katolicyzm i bierze swoją podstawową inspirację z połączonego dziedzictwa jezuitów, w Marymount Sióstr i Sióstr Świętego Józefa w Orange. Ta tożsamość katolicka i dziedzictwo religijne odróżnić LMU z innych uczelni i zapewnić podwaliny dla zrozumienia naszej misji trojaki

Zachęcanie do uczenia się

Na LMU, zachęcanie do nauki odbywa się w kontekście tradycji intelektualnych:

  • Domaga się krytycznego myślenia i rozwoju wyobraźni i ekspresji artystycznej
  • Bierze filozoficzne i teologiczne poważnie Dyscypliny
  • Angażuje się w dyskursie etycznym i obejmuje poszukiwanie wartości
  • Poszanowaniem integralności osoby, podczas gdy w tym samym czasie dążenia do dobra wspólnego
  • Postrzega świat jako sakramentalny i stara się znaleźć Boga we wszystkim
  • Zachęca do integracji wiedzy, w której "wiara i rozum dawać świadectwo jedności całej prawdy" (Ex Corde Ecclesiae, 1990, nr 17)

Jako podstawa do dochodzenia i nauki, staramy się stworzyć wspólnotę międzykulturowe oraz promowanie dialogu ekumenicznego i międzyreligijnego. Oznacza to, że na LMU zachęcanie do uczenia się jest radykalne zaangażowanie do swobodnego i uczciwego dochodzenia-ale zawsze z szacunkiem wobec tajemnicy wszechświata i otwartości do rzeczywistości transcendentnej.

Edukacja całej osoby

Z korzeniami w duchowej humanizmu z pierwszych kolegiów jezuickich, tradycja pedagogiczna LMU ma trwałą troskę o wychowanie całej osoby. Dziś rozumiemy to jako jednoczesnego procesu informacyjnego, tworzenia i transformacji. Edukacja całego człowieka obejmuje zatem te punkty: Zachęca prywatnego integracji myślenia studenta, czując, wybierając, rozwija siebie. Czyni to poprzez wspieranie nie tylko rozwój naukowy i zawodowy, ale również fizycznego wzrostu, społeczne, psychologiczne, moralne, kulturowe i religijne / duchowe.

Sprzyja tworzeniu się charakteru i wartości, znaczenia i celu. Jak studenci uczą się "czytać", co się dzieje w ich własnym życiu oraz w szerszym świecie, zachęca do wzrastania w umiejętności umiejętności osobistych i społecznych potrzebnych do odpowiedzialnego obywatelstwa.

To ma na celu opracowanie mężczyzn i kobiety dla innych. LMU zachęca studentów, wykładowców i pracowników do identyfikowania się z tych, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, tak że zapytanie intelektualnej i moralnej refleksji endemicznych do życia uniwersyteckiego doprowadzi do znaczącej pracy dla transformującej zmiany społecznej.

Obsługa Wiary i promowania sprawiedliwości

Traktujemy poważnie obie części tego zdania. Usługa wiary obejmuje wszystkie te sposoby, w których Uniwersytet prowadzi swą katolicką dziedzictwa intelektualnego, kulturalnego i religijnego. Te sposoby obejmują specjalne kursy i programy akademickie, jak i szanse dla kultu, formacji wiary i duchowego rozwoju.

Usługa wiary honoruje również rzeczywistość pluralizmu religijnego w naszym kampusie i obejmuje dialogu między wiarą w sytuacjach formalnych i nieformalnych. Pożądane wyniki takich spotkań przenosi nas poza tolerancją na wzajemnym szacunku i zrozumieniu, pogłębia uznanie własnej wiary, i stwarza możliwości do angażowania innych, którzy podzielają tęsknotę za sensowne życie.

Wreszcie, w LMU nalegać, że usługa wiary jest niekompletna bez promowania sprawiedliwości. Wraz z sponsorujących zakonów Uczelni i posoborowym Kościele, jesteśmy przekonani, że udział w walce o sprawiedliwość w sposób właściwy dla naszej społeczności akademickiej jest wymóg-nie tylko opcja-wiary biblijnej. W tej walce LMU sprawia solidarnosci ze wszystkimi, którzy podzielają zobowiązanie do sprawiedliwości lokalnej i globalnej, czy są one motywowane wiarą i innych szlachetnych ideałów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Sztuk Pięknych W Produkcji Filmowej I Telewizyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Los Angeles jest w domu z branży filmowej i telewizyjnej, a LMU jest w centrum tego wszystkiego. Nasi uczniowie budować relacje z profesjonalistów Hollywood i nauczyć się sztuki i nauki przemysłu obok tych, którzy robią to teraz. Bliskość oznacza dostęp, a wszystkie główne studio to w ciągu pół godziny od kampusu. Dodatkowo, całe miasto jest zaangażowane w taki czy inny sposób. [+]

Test LMU Szkoła Filmu i Telewizji jest wiodącym do głównego centrum wizualnego opowiadania uziemionym w humanizm, innowacyjności i różnorodności. Stopień MFA opierają się na profesjonalnej programu akademickiego i zaprojektowany w celu wspierania oryginalne i twórcze prace w produkcji i piśmie filmowej i telewizyjnej. Nacisk, programów opartych na portfolio trzyletnich jest na zrozumienie i opanowanie opowiadanie wizualną w atmosferze, która pozwala uczniom odkrywać i wyrażać swoje pomysły z coraz większych umiejętności twórczych i technicznych. Absolwenci opuścić przemysł-i szkoła festival- gotowy. Studenci zdobyć tytuł magistra sztuk pięknych w jednym z trzech obszarów naciskiem: Pisanie i produkcji dla telewizji program przygotowuje studentów do pracy zawodowej w przemyśle telewizyjnym. W małych grupach (każda kohorta jest maksymalnie osiem) ułatwia ścisłą współpracę pomiędzy studentami w niekonkurencyjnych, środowisku warsztatowym. W tym wyjątkowym programie, absolwenci LMU zostawiam portfel pilotów i Webisode lub przyczepy dla serii będą pisać i produkować. Program Scenariuszowego uczy się myśleć jak scenarzysta poprzez progresji rygorystycznych klas, stale aktualizowane, aby zapewnić znaczenie w rozwijającej się branży. Pisarze studia z minimum trzech polerowanych scenariuszy fabularnych i dwóch scenariuszy telewizyjnych; oni również zostawić solidne zrozumienie branży i umiejętności biznesowych niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. W Film i Telewizja Program Produkcji, Studenci zdobywają doświadczenie w rzemiosła filmowego - pisanie, kierowanie, produkcji kinematografii, edycji i projektowania dźwięku - z naciskiem na empirycznej nauki. Studenci mogą podkreślić produkcji fiction lub dokumentalny, i są zachęcani do odkrywania zarówno. Są wymagane, aby strzelać trzy filmy w trakcie studiów, w tym ich film dyplomowy. Produkcja MSZ podkreśla, uczenie się eksperymentalne i mały rozmiar klasy. Ułatwia to setki godzin na dwóch etapach produkcji i dedykowanych scen i rekwizytów w pełni wyposażonych sklepów. I dostaniesz mnóstwo praktyk na zaawansowanego oświetlenia i uchwytu urządzenia i aparaty cyfrowe Canon C300 i czerwone. Będziesz rozwijać swoje umiejętności produkcyjne działa jeden-na-jeden z wykładowców, którzy są specjalistami, a także uczyć się od wizyty w branży instruktorów, którzy włączonych efektów wizualnych Richard Taylor (The Hobbit: An Unexpected Journey, Dystrykt 9) i producenta Paula Wagner (Jack Reacher, Mission: Impossible III). Orientacja beztaśmowych szkoły ułatwia post-produkcji. Praca jest zapisywana na serwerze centralnym, dzięki czemu można otworzyć projekt z każdego stanowiska komputerowego na każdym etapie, a następnie ekran gotowego filmu w Mayer Theater. Przyjdziesz do programu studiów doktoranckich w Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, z jakimś wiedzy pomysł twórczej tożsamości i rosnącej sieci zawodowej. Wyjdziesz zwerbowany-i gotowy, aby rozpocząć swoją karierę. [-]

MSc

Master Of Science W Inżynierii I Nauki Środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Programy naszej magisterskie przeznaczone są dla studentów i profesjonalistów, którzy posiadają tytuł licencjata w jednej z gałęzi inżynierii lub nauki. [+]

Master of Science w Inżynierii i Nauki Środowiska Programy naszej magisterskie przeznaczone są dla studentów i profesjonalistów, którzy posiadają tytuł licencjata w jednej z gałęzi inżynierii lub nauki. Kursy prowadzone są w godzinach wieczornych na LMU Westchester Campus. Programy są zwykle zakończone w pięciu lub sześciu semestrów. Format elastyczne zaprojektowane tak można postępować w swoim własnym tempie. Test Cel Programów jest zapewnienie wykształcenia potrzebnego przez inżynierów i naukowców, którzy będą radzenia sobie ze złożonymi problemami zanieczyszczenia wody i powietrza, ochrony przeciwpowodziowej, zaopatrzenia w wodę, gospodarka odpadami stałymi i materiałów niebezpiecznych oraz ogólnego zarządzania środowiskowego. Stopnie Oferowane: Master of Science in Engineering (MSE) - z akcentem inżynierii środowiska. Master of Science (MS) w zakresie Environmental Science. Wymagania dla wszystkich stopni: Musi wypełnić 30 godzin semestr, z łączną średnią ocen 3,00 Co najmniej 16 godzin semestr musi być na poziomie 600 Ukończenie kompleksowego badania (CIVL 600) Nie musi się poniżej klasy "B" w każdym poziomie kursu 500 Musi wypełnić wymagania podstawowe i fakultatywne dla jednego z dwóch dyscyplin nacisk w Inżynierii zarobić Master of Science w inżynierii - Civil Engineering Oprócz powyższych wymagań kandydatem do Master of Science w inżynierii Stopień w Inżynierii Lądowej (albo Water Resources Inżynieria i Inżynierii Środowiska) muszą posiadać tytuł licencjata inżynierii lub zdały / Podstaw Inżynierii (EIT / FE) badanie Engineer in-kształcenie przez stan Kalifornia Izby Inżynierów Profesjonalne, Grunt geodeci i geolodzy przed ubiegania się o studiach. Studenci, którzy nie kwalifikują się zgodnie z tym warunkiem otrzymają tytuł magistra w Environmental Science po zakończeniu programu. [-]

Master Of Science W Inżynierii Mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Absolwent inżynierii mechanicznej Program na Uniwersytecie Loyola Marymount służy inżynierom pragnąc rozwijać swoje kariery poprzez zapewnienie nowoczesnego, profesjonalnie i wygodnie podawać rygorystyczny program edukacyjny. [+]

Master of Science w Inżynierii Mechanicznej Absolwent inżynierii mechanicznej Program na Uniwersytecie Loyola Marymount służy inżynierom pragnąc rozwijać swoje kariery poprzez zapewnienie nowoczesnego, profesjonalnie i wygodnie podawać rygorystyczny program edukacyjny. W Loyola Marymount University stopni absolwent inżynierii mechanicznej programu obejmują: Master of Science w inżynierii (MS) stopnia w Inżynierii Mechanicznej Połączone Bachelor of Science (BS) i Master of Science w inżynierii (MS) stopni w Inżynierii Mechanicznej (dostępne tylko dla seniorów inżynierii mechanicznej studentów studentów na Uniwersytecie Loyola Marymount). Dział szczyci się podejmowania szczególnych starań, aby zaoferować elastyczne sekwencje kursu i harmonogramów oraz wszelkie zajęcia wieczorowe w celu badania możliwe zarówno dla inżyniera pracującego w pełnym wymiarze czasu i studentów w pełnym wymiarze czasu. Program kładzie nacisk na znaczenie przemysłowej. Wydział posiada rozległe doświadczenie w przemyśle i obejmują osoby z reputacją na całym świecie w swoich dziedzinach. Program Synergy Jedną z mocnych stron programu inżynierii mechanicznej absolwent jest nasza synergia z System Engineering Leadership Program (SELP) i Loyola Marymount University MBA. Absolwent mechaniczne studentów inżynierii mogą przedmioty do wyboru z programu SELP i kursy cross-wymienionych w programie MBA, zwiększenie ich zrozumienia programu technicznego i zarządzania przedsiębiorstwem. [-]

Master Of Science W Inżynierii Systemów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Los Angeles

Nowoczesne programy technologiczne charakteryzują się wysoką i stale rosnącą złożoność, charakter wielodyscyplinarny i silnych oddziaływań między nauki, technologii, biznesu i ludzkiej cywilizacji. [+]

Master of Science w inżynierii systemów Nowoczesne programy technologiczne charakteryzują się wysoką i stale rosnącą złożoność, charakter wielodyscyplinarny i silnych oddziaływań między nauki, technologii, biznesu i ludzkiej cywilizacji. Inżynieria systemów jest zasób wiedzy ewoluowały skutecznie zarządzać takich systemów. misja wszystkich programów akademickich oferowanych przez LMU Absolwent Inżynierii Systemów Programu jest zapewnienie inżynierów, naukowców i innych specjalistów zaangażowanych w złożonych programów wiedzy i umiejętności potrzebnych do zarządzania takie starania i umożliwiają realizację udanych systemów jako członkowie inżynierii systemów, nauki pracy, Zespoły biznesu i polityki publicznej. W tym kierunku, LMU Systems Program Inżynieria oferuje bogate menu możliwości nauki i dziedzin technicznych. Program rozwija się trzy następujące atrybuty we wszystkich swoich absolwentów: Zdolność do wykonywania procesu inżynierii systemów z doskonałości; Zdolność do prowadzenia złożonych działań inżynierii systemów i zarządzania multidyscyplinarny zespół inżynierów i innych specjalistów zaangażowanych w złożonych programach; Zdolność do pracy z wykorzystaniem zasad etycznych i zrównoważonego rozwoju. Studenci, którzy zdecydują się podwójny program studiów o nazwie System Engineering Leadership Program (SELP), będzie także uzyskać wiedzę i umiejętności MBA, w tym podstaw biznesowych wymaganych do wykonywania zawodów technicznych i biznesowych oraz zarządzania programami w kierunku zarówno dla biznesu i sukcesu technicznego. SELP nada podwójne stopni na jej absolwentów: MBA i MS w Inżynierii Systemów. Istnieje znaczny interakcji między Colleges of Business Administration i Inżynierii w tworzeniu programów nauczania i nauczania z wykorzystaniem sił obu uczelni. Program Inżynierii Systemów na LMU oferuje studentom duże menu z kierunków technicznych, wszystko prowadzi do stopni na SM, w następujący sposób: Inżynieria systemów MS (bez specjalizacji) Inżynieria systemów MS z Fokus Technicznych w dziedzinie informatyki Inżynieria systemów MS z Fokus techniczne w budownictwie lub Environmental Science. Cztery Utwory dostępne są: Zasoby wodne Jakość powietrza i przemysłowe Zarządzanie zasobami wody Zarządzanie środowiskiem Inżynieria systemów MS z Fokus Technicznej w Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju Inżynieria systemów MS z Fokus Technicznej w Inżynierii Elektrycznej Inżynieria systemów MS z Fokus Technicznej w Inżynierii Mechanicznej Inżynieria systemów MS elektroniczny Graduate Certificate in Advanced Leadership Program Absolwent Certyfikat Inżynierii Systemów Elektronicznych Studenci mogą być dopuszczone do dowolnego programu SE przez cały rok i rozpocząć ich zajęć w jesieni lub wiosną semestrze lub w semestrze letnim I lub semestru letniego II. [-]

Master Of Science W Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Master of Science w programie księgowym jest okazją dla studentów z licencjat z rachunkowości na zakończenie nauki rachunkowości w wysokiej jakości programów, które zwiększą ich przyszłe możliwości rozwoju zawodowego. [+]

Master of Science w rachunkowości Test Master of Science w rachunkowości Program stanowi okazję dla studentów z licencjat z rachunkowości na zakończenie nauki rachunkowości w wysokiej jakości program, który zwiększy ich przyszłe możliwości rozwoju zawodowego. Program wyposaża uczniów z niezbędną zaawansowaną wiedzę i umiejętności, aby być produktywnym i etyczne specjalistów rachunkowości i liderów. Master of Science w rachunkowości jest programem 30-urządzenie przeznaczone do: Studenci, którzy są zapisani w lub ukończyli, licencjat z rachunkowości i chcą wprowadzić studia magisterskie, które będą zgodne z Kalifornii 150 godzin uzyskaniu pozwolenia wymóg CPA Studenci, którzy nie ukończyli licencjat z rachunkowości, ale nie spełnił przesłanek do kursy księgowości i biznesu Uczniowie muszą mieć pewność, Wymagania wstępne , aby wejść do programu. Jest wymagane ukończenie licencjat, oprócz następujących: Minimum 24 jednostek (godzin semestr) podmiotów rachunkowości, w tym rachunkowości, pośredniej zaawansowanej rachunkowości, audytu, rachunkowości systemów informatycznych, rachunkowości i podatków Minimum 24 jednostek u osób związanych z działalnością gospodarczą, w tym 6 jednostek prawa handlowego Minimum 7 jednostek etyki pracy (może być ukończone w LMU) [-]

MA

Magister Administracji Szkolnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

MA LMU w administracji szkolnej jest rygorystyczny program 34-jednostka na celu przygotowanie obecnych i potencjalnych administratorów edukacyjnych i liderów. [+]

Magister administracji szkolnej Instytut LMU od szkoły Leadership i Administracji (ISLA) przygotowuje służyć jako etycznych, szacunku i transformującej administratora edukacyjnego i lidera. Na podstawie swoich celów zawodowych, można wybrać jedną z kilku Master, poświadczeń i opcji programu certyfikat. Wychowania jest dumny ze współpracy z lokalnym publicznych, prywatnych i katolickich szkół. LMU jest również uznawany za innowatora w kierownictwie szkoła Karty; oferujemy innowacyjne, nowatorskie Szkoła Leadership Academy Karty do obsługi bieżących i potencjalnych administratorów szkoła Karty. LMU Magister administracji szkolnej jest rygorystyczny program 34-jednostka na celu przygotowanie obecnych i potencjalnych administratorów edukacyjnych i liderów. Na podstawie swoich akademickich i zawodowych w tle i zawodowych celów, MA może być traktowane jako samodzielny program, być połączone z programem certyfikacji przywództwo LMU, lub (w przypadku kandydatów, którzy posiadają ważnej podstawy poświadczenia Kalifornii i mają co najmniej trzy lata Doświadczenia z tego poświadczenia w pełnym wymiarze czasu) być połączone z wstępnych Usług Administracyjnych LMU (Tier I) poświadczeń programu. [-]

Magister Filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Program MA w Loyola Marymount University jest oznaczony przez trzy akcenty: (1) historii filozofii, w tym najnowszej i współczesnej filozofii kontynentalnej; (2) badania etyczne; i (3) Filozofia informowania i poinformował o tradycji katolickiej i jezuitów. [+]

Magister Filozofii Program MA w Loyola Marymount University jest oznaczony przez trzy akcenty: (1) historii filozofii, w tym najnowszej i współczesnej filozofii kontynentalnej; (2) badania etyczne; i (3) Filozofia informowania i poinformował o tradycji katolickiej i jezuitów. Nasi studenci są zaproszeni do nabycia solidną znajomość historii filozofii oraz do prowadzenia specjalistycznych badań szeregu zagadnień filozoficznych i figur. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy szukają kompleksowej tła i szkoleń wymaganych do dopuszczenia do i sukcesu w doktora Program w filozofii, jak również dla tych, którzy chcą uzupełnić swoje studia z dyscyplin pokrewnych Master of Arts w filozofii. Cechy szczególne naszego programu MA są nasze zobowiązanie do przekazywania studentom umiejętności związanych z efektywnym nauczaniu, jak rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę filozoficzną i nasze zobowiązanie do wspierania rozwoju zawodowego naszych uczniów w przygotowanie do kariery w dziedzinie filozofii. Orientacja Nauczyciel i Praktyka (w górę) Celem TOP jest zapoznanie studentów z praktycznymi i pedagogicznych zadań związanych z nauczaniem na poziomie licencjackim i instruktażu podstawową w skutecznym wykonywaniu tych zadań. TOP jest podawany przez TOP koordynatora, który jest wykładowcą na Wydziale Filozofii. Zawiera on zarówno sesje szkoleniowe i praktycznych zastosowań. Sesje szkoleniowe zapewniają przewodników linie do przygotowywania opisów kursów, zadań i programów nauczania i egzaminów, a dla klasyfikacji zadań i egzaminów. Ponadto oferują one instrukcje w etyce zawodu oraz wytyczne do przygotowania i dostarczania wykładów i prowadzenia dyskusji w klasie. Praktyczne zastosowania to: wywiady z członków wydziału o ich metod nauczania i ich metod, ich sukcesy i ich niepowodzeń; przygotowanie opisów kursów i programów nauczania próbki; Przygotowanie i dostawa jednego wykładu gościa w niższej dywizji Filozofii oczywiście, oceny studentów, a ostateczna ocena wykonania przez studenta. Pomoc w toku jest przez doświadczonych, pełnoetatowych członków w Katedrze Filozofii. Studenci, którzy zdecydują się wziąć udział w TOP zrobić podczas ich drugim i trzecim semestrze Programu MA, chyba, że ​​wejść do programu w połowie roku. Uczniowie, którzy biorą udział w TOP mogą ubiegać się na stanowiska dydaktyczne Fellows w Katedrze Filozofii. [-]

Magister Pedagogiki Specjalnej

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Program Edukacja specjalna Loyola Marymount University zapewnia Państwu wiedzy teoretycznej i umiejętności zawodowych potrzebnych do nauczania studentów z łagodną / umiarkowaną niepełnosprawnością w ramach samodzielnych salach i we współpracy z ogólnymi nauczycieli wychowania. [+]

Magister Pedagogiki Specjalnej Program Edukacja specjalna Loyola Marymount University zapewnia Państwu wiedzy teoretycznej i umiejętności zawodowych potrzebnych do nauczania studentów z łagodną / umiarkowaną niepełnosprawnością w ramach samodzielnych salach i we współpracy z ogólnymi nauczycieli wychowania. Nasz program jest zobowiązana do przygotowania, aby z powodzeniem pracować z różnych kulturowo i językowo uczniów. Będziesz przygotowany do osiągnięcia sukcesu jako nauczyciel w klasie, do programu Excel jako lider miejscu, a do poparcia dla studentów z potrzeb edukacyjnych. LMU Specjalny program Edukacja oferuje kilka istotnych korzyści. Z rygorystycznego programu nauczania która łączy teorię z praktyką, LMU przygotowuje się nie tylko nauczycielem, ale także liderem i rzecznikiem uczniów. Nasz program jest upoważniony przez stan Kalifornia, a także jest NCATE akredytację. Zajęcia prowadzone są w całości przez naszych wybitnych wykładowców, z których wszyscy mają znaczący nauczania i doświadczenie badawcze w Edukacji Specjalnej. Aby dostosować swój harmonogram, zajęcia odbywają się późnym popołudniem lub wieczorem, a kilka klas są oferowane jako / kursy online twarzą w twarz hybrydowych. Grupy są przechowywane małe, zapewniając, że otrzymasz indywidualną uwagę i rozwijać bliskie stosunki z twojej grupie, jak również ze swoimi profesorami. Nasz Specjalny program Edukacja Kohorta jest oparta. W ciągu 2 lat, będzie pełne 42 jednostki, składające się z podstawowych kursów, które zapewniają przegląd aktualnych badań i teorii edukacyjnych, metod klas, które koncentrują się na praktycznych metod nauczania i zajęć dydaktycznych dla studentów. Po pomyślnym zakończeniu programu, będzie można zarobić zarówno Master of Arts (MA) w Edukacji Specjalnej i Kalifornia wstępnym łagodnej / umiarkowanej Education Specialist poświadczeń, które zgodę na nauczanie klas Pedagogiki Specjalnej w Kalifornii szkoły publicznej. Wnioskodawcy, którzy są już zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy nauczycieli szkół specjalnych w California K-12 szkoły publiczne mogą skorzystać z wyjątkowej Intern opcji LMU, co pozwala im, aby zakończyć naszą mA / programu poświadczeń podczas pracy. Otrzymasz kompleksowe i bieżące doradztwo z Doradcą Akademickiej, który specjalizuje się w pomaganiu specjalne Edukacja Credential kandydatów. Nasza wyjątkowa kliniczna Pomoc Personel zapewnia, że ​​nauczanie studentów cesja będzie pozytywne i udane doświadczenie uczenia się, a nasz poświadczeń Biuro pomaga w uwierzytelnianiu wypełniając wymagania Kalifornii, wykonując program. Nasi absolwenci są uznawane w całej Kalifornii, jak zawodowych, rodzinnych, a właściwe wychowawców, którzy natychmiast wpłynąć na swoich uczniów i ich witryn korzystają szkoły. [-]

Magister Studiów Teologicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

MA (Teologia) zapewnia studentom solidne podstawy w sposobach biblijnej, historycznej, systematycznej i moralnej teologii, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji katolickiej. [+]

Magister studiów teologicznych Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wymagań programowych dla naszego magistra teologii i MA w programach duszpasterskich Teologii. Program MA w Teologii MA (Teologia) zapewnia studentom solidne podstawy w sposobach biblijnej, historycznej, systematycznej i moralnej teologii, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji katolickiej. Program angażuje uczniów w szerokim zakresie kwestii etycznych i międzykulturowych, w dialogu ekumenicznego i międzyreligijnego. Celem programu jest zapewnienie powszechnego i zintegrowaną eksplorację tych terenów dla studentów chcących uczyć się na poziomie średnim dla studentów przygotowujących się do dalszego kształcenia akademickiego, a dla studentów z dużym zainteresowaniem w teologii poza poziomie licencjackim. W mA (teologii) programu, uczniowie mogą skupić swoje badania w następujących obszarach: Biblistyka Bioetyka Buddyzm Duchowość chrześcijańska Chrystologia Eklezjologia Wiara i Kultura Teologia feministyczna Teologia historyczne Ekumenizm i dialog międzyreligijny Między religiami i Teologia porównawczy Studiów Islamskich Studiów judaistycznych Teologia wyzwolenia Mistycyzm Religia i ekologia Religie w Indiach Teologia i liturgia sakramentalna Etyka społeczna Teologia systematyczna Etyka teologiczna Magister teologii pastoralnej Magister teologii pastoralnej Programu angażuje ucznia w krytycznej refleksji teologicznej na praktyce ministerialnym jako przygotowanie do aktywnej służby w społeczeństwie pluralistycznym. Program zapewnia podstawy teologiczne w teologii pastoralnej, zwłaszcza w tradycji katolickiej, i integruje tworzenie osób przygotowujących się do posługi duszpasterskiej z ich studium chrześcijańskiej tradycji teologicznej (duchowości, liturgii, wiary i kultury, etyki, a także biblijne, historyczny i systematyczny teologii, a dialog ekumeniczny i międzyreligijny). W całym programie jest stres na holistycznych relacji między teologii pastoralnej, poszukujących krytyczne rozumienie wiary, a wiara, że ​​robi sprawiedliwości. To MA w programie Teologii Pastoralnej stanowi podstawę teologiczną w metodach biblijnej, historycznej, systematycznej i moralnej teologii, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji katolickiej. Magister teologii pastoralnej obejmuje kursy w: Formacja wiara Wiara i Kultura Hiszpanie Ministerstwo Teologia i liturgia sakramentalna Kierownictwo duchowe Duchowość Teologia Ministerstwa [-]

Master Of Arts W Bioetyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles + 1 więcej

W ciągu ostatnich kilku lat, Loyola Marymount University został na czele edukacji bioetycznej w społeczności w Los Angeles. [+]

Master of Arts w bioetyki W ciągu ostatnich kilku lat, Loyola Marymount University został na czele edukacja bioetyka w społeczności w Los Angeles. Nasz charakterystyczny tożsamość katolicka stawia nas jezuita na skrzyżowaniu ciekawych, ale trudnych, skrzyżowaniach: wiary i rozumu, etyki religijne i świeckie, kościelne i sferze publicznej, kształcenia akademickiego i społecznego zaangażowania. Służąc zarówno studentów zorientowanych na studia doktoranckie w dziedzinie bioetyki i specjalistów zainteresowanych bardziej praktycznego szkolenia, Instytut Bioetyki LMU dociera do zróżnicowanego okręgu wyborczym, który obejmuje: Lekarze Pielęgniarki Pracowników socjalnych Kapelani Administratorzy szpitalnych Zapraszamy wszystkich duchowych, kulturowych i etnicznych doświadczenia. Nasze zaangażowanie jest trudnych ofert programowych na szczeblu magisterskich i licencjackich, rozszerzenie inicjatyw badawczych do współpracy interdyscyplinarnej z wykładowców w różnych departamentach i na uczelniach, i odnowienia naszego zaangażowania w większej społeczności poprzez wykłady, sympozja, i krytyczny udział w najbardziej kontrowersyjne kwestie etyczne dnia. Bioetyka Instytut oferuje LMU Mistrz programu Arts który został stworzony w odpowiedzi na wiele wyzwań etycznych przedstawionych przez nauk przyrodniczych i ochrony zdrowia w społeczeństwie współczesnym. Równoważenia trudnych sztuk wyzwolonych i nauk nauczania z zaangażowaniem na rzecz sprawiedliwości społecznej, programu studiów magisterskich w dziedzinie bioetyki: Zachęca uczniów do refleksji na temat współczesnych problemów systematycznie w bioetyki i opieki zdrowotnej z różnych perspektyw dyscyplinarnych. Angażuje uczniów w krytycznej analizy zagadnień bioetycznych przez oddziaływania pomiędzy teorią etyki i praktyki zawodowej. [-]

Master Of Arts W Języku Angielskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Zakład angielskiego na Loyola Marymount University oferuje Master of Arts w języku angielskim stopnia, ze szczególnym uwzględnieniem literatury, oszczędny w formie pisemnej, albo retoryki i składu. [+]

Master of Arts w języku angielskim Zapraszamy do Graduate angielski Departamentu LMU. Departament języku angielskim na Uniwersytecie Loyola Marymount ofert Master of Arts stopnia w języku angielskim z naciskiem na literatury, twórczego pisania, lub retoryki i składu. Jesteśmy zobowiązani do współzależności literatury, teorii i piśmie. Wierzymy, że akt zaangażowania pole literacki obejmuje produkcję tekstów literackich, krytycznych lub teoretycznych i szeroko zakrojona, że ​​czytanie w tradycji literatury zapewnia niezbędną podstawę do bardziej ukierunkowanego badania i analizy. Dlatego oferujemy studentom w ogóle kładzie nacisk wprowadzenie do studia stypendium w zakresie możliwych rodzajów krytycznych, retorycznych i twórczych, a jednocześnie tło intelektualne, które sprawia, że ​​ich studiów zarówno teoretycznie i historycznie samoświadomość. Wszystko trzy akcenty w ramach programu MA zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej populacji studentów; samolotem na studia doktoranckie w literaturze, teorii literatury, czy twórczego pisania; te prowadzą literackie lub handlowych kariery piśmie; osób uczy się w szkołach średnich i na uczelniach społeczności. Po pierwsze i najważniejsze, musimy zobaczyć wypełniony wniosek, by wiedzieć, jak ocenić kwalifikowalność żadnego studenta wsparcia. Typowe pakiety pomocy finansowej prowadzony od dwóch do pięciu tysięcy dolarów za rok akademicki. Dodatkowo mamy dwa płatnych stanowisk na temat 12000 dolarów: Absolwent Asystentura (wspieranie dyrektora Absolwent programu); Staż (Archiwa i kolekcje specjalne). Ponadto, mamy dziesięć stypendiów nauczania w około 22,000 dolarów. Wszystkie są konkurencyjnie przyznawane. Wszyscy nowi kandydaci są automatycznie do tych nagród. Proces selekcji jest bardzo konkurencyjny, a kandydaci są zachęcani do wprowadzenia wszelkich starań do ogólnych materiałów aplikacyjnych. Student rezultaty kształcenia Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie w języku angielskim będzie: Opanować zasady i problemy specyficzne dla tej dyscypliny i zawodu literaturoznawstwa. Zrozumieć historię i charakter dyscypliny i przygotowanie się do przyszłości w środowisku akademickim lub nauczania. Opanowania umiejętności pisania dla profesjonalnych zadań w tym recenzje książek, streszczeń, krótkie eseje krytyczne i projektów badawczych. Mają doświadczenie prezentacji i składania oświadczeń na publikacje i / lub konferencji zawodowych. Angażować się krytycznie i głęboko z zakresu literatury i teorii literatury. [-]

Master Of Arts W Poradnictwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Nasze Magister programu Doradztwo ma na celu przygotowanie ambitnych doradców na K-12 publicznych, prywatnych i szkół parafialnych. [+]

Master of Arts w doradztwie Doradztwo Program oferuje trzy stopnie: Master of Arts w poradnictwie-LPCC (60 jednostek semestr) Master of Arts w szkole Doradztwa / Ucznia Personnel Services (PPS) Szkoła Doradztwo poświadczeń (48 semestrze jednostek) Master of Arts w poradnictwo i doradztwo (37 szt semestr) MA w doradztwie z LPCC Intern Kwalifikowalność (60 jednostek) Master of Arts w poradnictwie (60-sztuk) pozycjonuje kandydatów do uzyskania licencji licencjonowanego doradcy zawodowego Klinicznej (LPCC), zwiększając tym samym stopniu po ukończeniu studiów wolności jako specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego pracujących w społeczności zdrowia psychicznego i prywatne agencje non-profit. W 2010, Kalifornia uchwalił autoryzowaną Clinical ustawodawstwa pozwalającego na poziomie doradcy doradca Mistrza być licencjonowane. Ponadto, nasz Magister programu Doradztwo ma na celu przygotowanie ambitnych doradców na K-12 publicznych, prywatnych i szkół parafialnych. W ramach Master of Arts w doradztwie, kandydaci mogą wybrać jedną z następujących specjalności doradztwa: Doradztwo szkoły Ta specjalizacja jest dla kandydatów, którzy chcą pracować w K-12 szkołach publicznych i prywatnych. Kandydaci zdobędą doświadczenia, które zawierają grupę ,,, indywidualne poradnictwo edukacyjne i zawodowe, kolegium doradztwo, konsultacje dla nauczycieli i programowanie prewencji. Ukończenie tej specjalności będzie również skutkować kwalifikowalności do otrzymania Pupil Personnel Services referencyjnym dla stanu Kalifornia. Program ten został zatwierdzony przez stan Kalifornia Komisji w sprawie nauczycieli credentialing i Krajową Radę Akredytacji kształcenia nauczycieli. Społeczność Poradnia Zdrowia Psychicznego Ta specjalizacja jest dla kandydatów, którzy chcą pracować w środowisku społeczności Poradnia zdrowia psychicznego lub w szpitalu. Oprócz nauki w klasie, kandydaci zdobędą doświadczenia pracy w terenie oferując doradztwo zdrowia psychicznego dla klientów z różnych grup wiekowych i prezentacji z różnych problemów emocjonalnych i wyzwań. Licencjonowane i / lub odpowiednie organy nadzoru z referencjami służyć jako mentorów dla tych pre-zawodowych doświadczeń. Dodatkowe doświadczenia mogą obejmować doradztwo grupy, oceny i doradztwa rodzinnego. Test Master of Arts w doradztwie Stopień został zidentyfikowany przez Zarząd Behavioral Sciences (BBS) jako spełniające ustawowe wymogi dla licencjonowanych doradcą zawodowym Klinicznej (LPCC) w sekcji Business i Kodeksu Zawody (BPC) 4999,32. Wszystkich specjalności mają wspólny rdzeń, który obejmuje 36 jednostek uczenia teorii poradnictwa, najlepszych praktyk w stosunku do ilościowych i jakościowych badań i metod opartych na całym świadczy różnych warunkach w stosunku do usług doradczych i konsultacyjnych. MA w stopniu Doradztwo obejmuje 12 dodatkowych jednostek i doświadczenia pracy w terenie (6 jednostek), które oferują kandydatom możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie poradnictwa. MA w szkole Doradztwo z PPS poświadczeń (48 szt) Dla kandydatów rozpoczynających jesień 2012, a następnie, Master of Arts w szkole Doradztwo / PPS poświadczeń Doradztwa Szkoły (48 sztuk) jest przygotowanie ambitnych doradców, aby zmaksymalizować ich mobilności zawodowej w K-12 publicznych, prywatnych i szkół parafialnych. Kandydaci nie zamierzają realizować LPCC uzyskaniu pozwolenia. MA w poradnictwo zawodowe (37 jednostek) Master of Arts w poradnictwo zawodowe (37 sztuk) jest przeznaczony dla kandydatów, którzy chcą pracować w placówkach szkolnictwa wyższego (na przykład, doradca akademicki, dyrektor życie zamieszkania, itp). Zazwyczaj kandydaci w tym programie nie widzę ich podstawową rolę zawodową jako jeden, który obejmuje doradztwo zdrowia psychicznego, ani nie zamierzają realizować LPCC licensure lub poświadczenia PPS. [-]

Master Of Arts W Przygotowaniu Nauczycieli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Nasz innowacyjny program poświadczeń Nauczyciel przygotowuje, aby być profesjonalny, odpowiedzialny i troskliwy nauczyciel, który uda się w różnych kulturowo i językowo ustawień zróżnicowane szkolnych. [+]

Master of Arts w przygotowaniu nauczycieli Loyola Marymount University ma zaszczyt być uznanym liderem w dziedzinie kształcenia nauczycieli. Nasz innowacyjny Program poświadczeń nauczyciel przygotować się być profesjonalny, odpowiedzialny i troskliwy nauczyciel, który uda się w różnych kulturowo i językowo ustawień zróżnicowane szkolnych. Nasz program zapewnia solidne podstawy w zakresie najlepszych praktyk, opartych na badaniach i przygotować się do programu Excel jako skutecznego nauczyciela, a także służyć jako lidera i orędownika sprawiedliwości i doskonałości w edukacji. Nasz Przygotowanie programu nauczyciel jest starannie skonstruowany tak, że w ciągu około dwóch lat, można wykonać od 33 do 39 jednostek i zarabiać zarówno Kalifornia SB2042 wstępny oraz poświadczeń nauczania tytuł magistra. W oparciu o stopień / poziom planujesz nauczyć, otrzymasz albo poświadczenia wiele przedmiotów (nauczanie klas K-5 w warunkach szkoły podstawowej) lub poświadczenia jednego przedmiotu (nauczania klas 6-12 w otoczeniu szkoły średniej) . Twój poświadczeń może być łączone z obu magistra Edukacji, magistra Literacy i językowych Pięknych, lub MA w dwujęzycznej edukacji. Jako kandydata LMU Nauczyciel poświadczeń, będziesz korzystać z ekspertów wydziału, małej liczebności klas, silną sieć absolwentów i kompleksowego wsparcia dla wypełniania wymogów akademickich i administracyjnych niezbędnych do uzyskania poświadczenia California. Wszystkie nasze programy poświadczeń są autoryzowane przez stan Kalifornia i NCATE. Wychowania oferuje wyraźny program w edukacji dwujęzycznej, z naciskiem na albo hiszpański lub chiński. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły. Należy pamiętać, że znajomość języka jest wymogiem dla naszych dwujęzycznych programów. Oferujemy również utwór intern dla pełnoetatowych nauczycieli szkół publicznych, którzy chcą zarobić na SB2042 wstępny poświadczeń podczas nauczania uczą pełen etat. Osoby zainteresowane opcją stażysta musi najpierw zostać przyjęty do tradycyjnego programu, bezpieczne zatrudnienie pełen etat jako nauczyciel, i spełniają wymogi obowiązkowe ustanowione przez LMU i CTC. Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat opcji stażysta / praktyka. [-]

Master Of Arts W Psychologii Szkoły

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Nasz rygorystyczny program jest akredytowany przez Komisję Kalifornii Nauczycieli credentialing (CCTC) i zatwierdzony przez Krajowe Stowarzyszenie Psychologów Szkolnych (NASP). [+]

Master of Arts w psychologii szkoły LMU Szkoła Edukacji oferuje cohorted programu Psychologia w szkole. W ciągu trzech lat, będzie można zarobić trzy zaawansowane certyfikaty: Specjalistyczne wykształcenie (Ed.S.) stopień w psychologii szkoły; Master of Arts (MA), dyplom z psychologii w szkole; i Kalifornia Pupil Personnel Services (PPS) w Szkole Psychologii poświadczeń. Nasz rygorystyczny program jest akredytowany przez Komisję Kalifornii Nauczycieli credentialing (CCTC) i zatwierdzony przez Krajowe Stowarzyszenie Psychologów Szkolnych (NASP). Będziesz ukończyć 63 jednostek absolwentów i angażować się w 1700 godzin nadzorowanej pracy w terenie, spełniające wymagania CCTC za referencję PPS. To upoważnia do służyć jako psycholog szkolny w Kalifornii K-12 szkół publicznych. Dodanie Specjalista Edukacji (Ed.S.) i stopni magisterskich zwiększyć wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz umiejętności, które można nabyć w programie LMU i uznaje głębię przygotowania zawodowego otrzymasz. [-]

Ma W Badaniach Edukacyjnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Innowacyjny MA LMU w programie Studiów Edukacyjnych oferuje możliwość zaprojektowania zindywidualizowanych programów nauczania MA, która odzwierciedla swoje cele osobiste i zawodowe ci. [+]

ma w badaniach edukacyjnych Innowacyjny MA LMU w programie Studiów Edukacyjnych oferuje możliwość zaprojektowania zindywidualizowanych programów nauczania MA, która odzwierciedla swoje cele osobiste i zawodowe ci. W tym programie można wziąć 30 jednostek zajęć: 4 podstawowe kursy (12 jednostek), i 6 zajęć fakultatywnych (18 jednostek), wybrane w porozumieniu z doradcą akademickim. Ponieważ możesz wybrać swoje obieralnych z jednego z dostępnych w kursach Szkoły Edukacji, program ten oferuje maksymalną elastyczność w projektowaniu swój plan nauki, i pozwala na wyśrodkowanie zajęć wokół osobistych celów i zawodowych celów. Program ten nie prowadzi do nauczania poświadczeń Kalifornii, i jako takie nie jest najlepszy program dla tych, którzy planują pracować jako nauczyciele w systemie California K-12 szkół publicznych. Jeśli jesteś zainteresowany Nauczycieli Programu Przygotowania LMU, który łączy w sobie California SB 2042 wstępny z poświadczeń nauczania MA w Edukacji, kliknij tutaj. Program Zajęć Kursy podstawowe (12 sztuk) EDLC 6100 Analiza antropologiczna Różnorodności Kulturowej EDES 6103 Programy i Przywództwo instruktażowe Edla 6105 Metodologia oceny i badania EDSS 6106 Human Development and Learning Przedmioty do wyboru (18 sztuk) W porozumieniu z Dyrektorem Programu, będzie wybrać sześć dodatkowych 5000 lub 6000 klasy poziom wykształcenia. Dwa może być w innej dyscyplinie. Co najmniej 18 jednostek zajęć podejmowane w programie musi być na poziomie 6000. Kompleksowej oceny (wybierz jedną opcję) EDUC 6995 kompleksowe badania Praca [-]