Lorain County Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O LCCC

Założony w 1963 r. Lorain County Community College od ponad 50 lat pomaga lokalnym mieszkańcom w szkoleniu i edukacji, której potrzebują, aby prowadzić swoje najlepsze życie.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest stopień naukowy, dodatkowe szkolenie siły roboczej czy stopień zaawansowany, mamy program, który zaspokoi Twoje potrzeby.

LCCC z dumą służy jako kamień węgielny hrabstwa Lorain. College zapewnia studentom możliwość ukończenia:

  • Licencjat
  • Stopnie stowarzyszone
  • Certyfikaty krótkoterminowe
  • Szkolenie pracowników

Dzięki partnerstwu uniwersyteckiemu LCCC możesz uzyskać tytuł licencjata lub magistra na 14 uniwersytetach i kolegiach w Ohio. Jesteśmy również pierwszą społecznością w Ohio, która oferuje własny tytuł licencjata.

LCCC utrzymuje niski poziom czesnego - obecnie drugi co do wysokości czesne w Ohio - dzięki czemu możesz ukończyć z umiejętnościami potrzebnymi do zatrudnienia - i nie ma długów.

W wyniku naszego stałego zaangażowania w sprawy naszych studentów, LCCC zostało uznane przez American Association of Community Colleges (AACC) za najlepszą społeczność wyższą w kraju za wybitne osiągnięcia w nauce.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Wysoko zarabiający absolwenci

Kiedy skończysz studia, Twoje wykształcenie LCCC zapewni Ci jedne z najwyższych zarobków absolwentów szkół społecznych w stanie Ohio i 50 najlepszych w kraju. Według Payscale Human Capital w 2016 r. College zajął drugie miejsce w Ohio i 41 pozycję w kraju pod względem najlepiej opłacanych absolwentów wyższych uczelni społecznych. Payscale to firma zajmująca się informacją o wynagrodzeniach, świadczeniach i wynagrodzeniach, która gromadzi dane dotyczące zarobków dożywotnich dla setek stopni i kierunków. LCCC uzyskał także najwyższe wyniki wśród wszystkich uczelni wyższych w Ohio pod względem zarobków dla absolwentów w raporcie o wartości dodanej z 2015 r. Sporządzonym przez Metropolitan Policy Program w Brookings.

Lorain County Community College jest częścią The University System of Ohio, jednego z największych kompleksowych publicznych systemów szkolnictwa wyższego w kraju. Publiczne uczelnie w Ohio, uniwersytety i programy edukacji dorosłych służą prawie 600 000 studentów i oferują wszystkie opcje, od GED po doktoraty, zapewniając wszystkim Ohioans łatwy dostęp do wysokiej jakości, przystępnego cenowo szkolnictwa wyższego. Odwiedź University System of Ohio, aby uzyskać więcej informacji.

Lokalizacje

Elyria

Address
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, Stany Zjednoczone