Longy School of Music of Bard College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zostań muzykiem, którego świat potrzebuje.

Świat potrzebuje teraz muzyki bardziej niż kiedykolwiek. Longy przygotowuje Cię do zostania wyjątkowym muzykiem, który może angażować nowych odbiorców, uczyć każdego, w dowolnym miejscu i wykorzystywać artyzm do zmieniania życia w społecznościach na całym świecie.

Longy School of Music of Bard College to konserwatorium przyznające dyplom w Cambridge w stanie Massachusetts z dodatkowym kampusem w Los Angeles w Kalifornii. Oferujemy pełne spektrum programów wykonawczych, kompozycji i dydaktycznych. W Longy odkryjesz wiele ścieżek życia muzycznego.

Longy School of Music of Bard College przygotowuje muzyków do zmiany świata. Jego wydział pobudza wzrost wyobraźni i sprzyja postawie dociekania roli muzyki i muzyka w większym świecie.

Różnica Longy

Imperatyw Społeczny

Longy to oranżeria, której misją jest przygotowanie muzyków do zmiany świata. Ten społeczny imperatyw stanowi podstawę programu nauczania w szkole, zachęcając uczniów do zostania muzykami, jakich potrzebuje świat.

Szkoła zobowiązuje się do przygotowania uczniów do stawienia czoła zmieniającemu się krajobrazowi muzycznemu, dając im umiejętności do działania, ambicję nauczania oraz chęć rozszerzenia dostępu i możliwości w zakresie muzyki klasycznej. Każdego ucznia zachęca się do odważnej misji Longy i aktywnego wspierania społeczności wokół niego. Łącząc kunszt i usługi razem jako integralną część programu nauczania, Longy kształtuje nową przyszłość muzyki klasycznej.

Program nauczania katalizatora

Szkolimy muzyków, aby byli katalizatorami - artystami, którzy wiedzą, jak wprowadzać zmiany i sprawiać, by się działo. Dlatego skierowaliśmy naszą edukację absolwentów na inny rodzaj programu nauczania, dostosowany do twoich potrzeb. Łączy w sobie doskonałość muzyczną z naciskiem na umiejętności potrzebne do bycia muzykiem: umiejętność projektowania doświadczeń, tworzenia projektów i angażowania odbiorców wyjątkowymi spotkaniami muzycznymi. Dzięki wykładowcom jako facylitatorom przejmiesz przewodnictwo we własnej edukacji: odkrywanie, eksperymentowanie i podążanie za swoją pasją. Dowiesz się, jak tworzyć własne możliwości pracy, a ostatecznie odkryjesz, kim chcesz zostać muzykiem.

Kultura współpracy

Longy to miejsce, w którym „współpraca” i „zespół” opisują zarówno nasze występy, jak i sposób, w jaki żyjemy i uczymy się razem. Staniesz się częścią społeczności muzyków, którzy się ze sobą korzenią. Połączysz siły z innymi uczniami, aby wykonywać swoje kompozycje podczas wykonywania ich dzieł. Gdy angażujesz odbiorców i rozwijasz się jako muzyk, twoi mentorzy i koledzy z klasy dzielą się każdym twoim sukcesem.

Doświadczenie w świecie rzeczywistym

Od pierwszych dni w Longy zostajesz muzykiem z Bostonu, występując profesjonalnie z wykładowcami na scenach koncertowych w całym mieście. Będziesz miał możliwości nawiązywania kontaktów z szeroką społecznością muzyków i organizacji muzycznych.

Rozwijaj umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces jako muzyk w stale ewoluującym krajobrazie. Poznaj wiele ścieżek życia muzycznego. Zdobądź praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym, które przygotowuje Cię do kariery zrób to sam, z którą muszą się zmierzyć artyści.

Lokalizacja Vibrant City

Usytuowany przy tętniącym życiem Harvard Square, niespełna trzy mile od centrum Bostonu, kampus Longy zapewnia studentom dostęp do bogactwa bogactwa muzycznego i kulturowego w całej Nowej Anglii. Od Boston Symphony Orchestra, Muzeum Sztuk Pięknych po słynny Kendall Square, centrum wstrząsających światem innowacji w Cambridge, Boston / Cambridge to nie tylko tło - to Twój kampus i integralna część Longy.

Forbes nazwał Boston drugim najbardziej kreatywnym miastem USA.128699_Longy-4-students.jpg

Wizja dla Longy

W jaki sposób przygotowujesz muzyków do zmiany świata?

Poproś ich, aby byli świetni. Zapewnij im najbardziej rygorystyczne wykształcenie. Zapewnij uczniom w każdym wieku najwyższe standardy bezkompromisowej doskonałości. Inspiruj ich, aby byli artystami, którzy potrafią poruszać serca, oświecać umysły, przekraczać granice i mostkować podziały. Pokaż im, jak wyjątkowi muzycy muszą być wyjątkowymi ludźmi.

Poproś ich, aby zostali liderami. Zmotywuj ich, aby kroczyli nie tylko dobrze wytyczonymi ścieżkami, ale także otwierali nowe, szukając okazji dla siebie i innych. Sprowokuj ich, ucząc się i doskonaląc umiejętności muzyczne, aby zastanowili się, dokąd te umiejętności mogą ich zaprowadzić.

Rozwijaj współpracę, ponieważ wielcy liderzy muszą być również świetnymi słuchaczami. Skoncentruj się na muzyce kameralnej, w której pod nieobecność dyrygenta studenci muszą wziąć na siebie odpowiedzialność za odnalezienie własnego głosu.

Zaszczepić ducha przedsiębiorczości i budować umiejętności krytycznego myślenia u uczniów, aby dopasować ich umiejętności muzyczne. Naucz ich, jak rozpocząć powolny ruch jednego dnia, rozpocząć serię koncertów następnego dnia i występować w salach koncertowych, klubach i wszędzie tam, gdzie znajdą głodną publiczność.

Inspiruj uczniów na każdym poziomie do marzeń o tym, jak ich muzyka może zmienić ich życie i życie innych. Pomóż im wyrazić swoje marzenia, a następnie zrealizuj je. Twórz partnerstwa z firmami, szkołami i sąsiadami, w których uczniowie mogą testować swoje pomysły w prawdziwym świecie.

Stwórz środowisko inkubacji - miejsce, w którym można kultywować wspaniałych muzyków i wspaniałe pomysły. Spraw, aby było to różnorodne miejsce, w którym różnica może poszerzyć umysły i powiększyć perspektywy. Zachowaj intymność, aby zagwarantować indywidualną uwagę. Nagradzaj współpracę i kreatywność na równi z walorami muzycznymi. Zachęć każdego ucznia, aby zapytał rówieśników: „Jak mogę pomóc ci zrealizować swoje marzenia?”

W ten sposób Longy School of Music of Bard College przygotuje muzyków do zmiany świata: poprzez edukację, która uczy studentów bycia niezwykłymi muzykami i ludźmi, jednocześnie zachęcając ich do znalezienia nowych sposobów na zmianę świata poprzez muzykę.

To jest nasze marzenie. To jest nasza wizja.

Lokalizacje

Cambridge

Address
Garden Street,27
02138 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone