Lehigh University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Lehigh

Wibrująca, dynamiczna społeczność kampusu

Lehigh, położony w pięknej dolinie Lehigh w Pensylwanii, jest jednym z najwybitniejszych prywatnych uniwersytetów badawczych w kraju. Poprzez dyscyplinę akademicką, postawę przedsiębiorczą i możliwości współpracy, zachęcamy naszych studentów do zostania liderami przyszłości.

Niezaprzeczalnie Lehigh

Od ponad 150 lat Lehigh ma na oku przyszłość, definiując na nowo, co to znaczy prowadzić na każdym kroku.

Witamy w College of Arts and Sciences

Jako największa i najbardziej różnorodna uczelnia w Lehigh, jesteśmy domem nauk społecznych, sztuki, nauk humanistycznych i nauk przyrodniczych. Dzięki 1894 studentom studiów licencjackich, 342 absolwentom, 270 wykładowcom w pełnym wymiarze godzin i 90 pracownikom profesjonalnym jesteśmy porównywalni pod względem wielkości i oferujemy intymność na uniwersytecie sztuk humanistycznych, a jednocześnie korzystamy z zasobów uniwersytetu badawczego. Nasz wydział to utalentowani naukowcy, artyści i pisarze, uznani w kraju i za granicą jako liderzy w swoich dziedzinach, którzy dzielą zaangażowanie w integrację nauczania i stypendiów w innowacyjne, dynamiczne programy nauczania w stymulującym intelektualnie środowisku.

Nasze programy licencjackie i magisterskie przygotowują studentów do złożoności świata, który odkryją po ukończeniu studiów, gdzie znajdą konkurencyjne wizje i wartości, które muszą wypracować, aby zrozumieć i na które muszą skutecznie odpowiedzieć. Uczelnia jest miejscem energicznego dialogu. Szkolimy studentów w zakresie przewidywania i kierowania zmianami, postrzegania wyzwań jako szans, przekształcania wiedzy w działania i zmieniania świata. Staramy się maksymalizować wzrost i rozwój uczniów, jednocześnie umieszczając jednostkę w szerszym kontekście ludzkiej kultury i świata przyrody. Nasze sale lekcyjne rozciągają się poza cztery ściany i obejmują szerszą społeczność oraz kraje na całym świecie.

„Niezależnie od twoich aspiracji programy w College of Arts and Sciences podważą twoje założenia, poszerzą twoje umiejętności i poszerzą twoje perspektywy”.

Lehigh University College of Arts and Sciences

Poznaj nasz świat. Odkrywać siebie.

W College of Arts and Sciences studenci uczą się, rozwijają, dzielą się pomysłami i rozwijają poczucie kierunku, które trwa przez całe życie. Uczelnia zapewnia środowisko uczenia się, które angażuje studentów z wykładowcami, którzy kierują intelektualnym rozwojem swoich dyscyplin. Niezależnie od twoich aspiracji, programy w College of Arts and Sciences podważą twoje założenia, poszerzą twoje umiejętności i poszerzą twoje perspektywy. Bądź częścią środowiska uczenia się przez całe życie, które oferuje nowe ścieżki akademickie, nowe osobiste kierunki i stale rosnące możliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz realizować cele kariery, odkrywać nowe horyzonty, czy pielęgnować swoją duszę, odkryj programy, które angażują, wzbogacają, informują, rzucają wyzwanie i inspirują.

Znaczenie różnorodności

College of Arts and Sciences to społeczność naukowców i pedagogów, którzy dzielą pasję do zdobywania wiedzy i poszerzania naszego zrozumienia świata. Poszukujemy społeczności wykładowców, pracowników i studentów odzwierciedlających ogół społeczeństwa. Różnorodność jest kluczowym elementem doskonałości akademickiej i jest niezbędna do wypełnienia naszej podwójnej misji w dziedzinie edukacji i badań. Uczymy się najlepiej, gdy jesteśmy narażeni na perspektywy, doświadczenia, przekonania i poglądy inne niż nasze. Najłatwiej to osiągnąć w bardzo zróżnicowanym środowisku. Dzisiejszy świat jest ze sobą powiązany i współzależny. Odnosimy największe sukcesy w życiu, kiedy przyjmujemy i świętujemy talenty i umiejętności wszystkich członków naszego społeczeństwa. Energicznie, ale z szacunkiem badając zarówno nasze różnice, jak i nasze podobieństwa, wspieramy zrozumienie i więcej społeczeństwa obywatelskiego.

Udostępniliśmy na tej stronie wiele informacji na temat życia w College lub Arts and Sciences w Lehigh. Znajdziesz linki do naszych wydziałów i wielu interdyscyplinarnych programów i ośrodków badawczych, które angażują zarówno wykładowców, jak i studentów. Mam nadzieję, że odkryjesz i odkryjesz możliwości oferowane przez College of Arts and Sciences.

Robert A Flowers
Herbert i Ann Siegel Dean
College of Arts and Sciences

Lehigh University Linderman Library

Lokalizacje

Betlejem

Address
Lehigh University,
College of Arts and Sciences,
9 West Packer Avenue

PA 18015 Betlejem, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium