Lamar University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lamar University - We Are Cardinals!

Znajdź swój dom na Lamar University !

Dom dla ponad 15 000 studentów, Lamar University , położony w pobliżu Houston w Beaumont w Teksasie, należy do najszybciej rozwijających się uniwersytetów i uniwersytetów w Teksasie i jest członkiem Texas State University System. LU oferuje ponad 100 programów studiów prowadzących do uzyskania tytułu licencjata, magistra i doktora. 292-akrowy kampus w Beaumont znajduje się około 90 mil na wschód od Houston i około 25 mil na zachód od Luizjany.

Naukowcy

Uniwersytet został uznany w całym kraju za jakość swojej podstawy programowej i różnorodność organizacji studenckiej w porównaniu z innymi uniwersytetami w pobliżu Houston. Niewielkie rozmiary klasy Lamar i niski stosunek liczby studentów do wydziałów pozwalają uczniom budować znaczące relacje z wykładowcami, którzy naprawdę dbają o ich sukces.

LU kładzie nacisk na osiągnięcia akademickie, kładąc nacisk na praktyczne uczenie się na wszystkich poziomach, zapewniając szerokie możliwości prowadzenia studiów licencjackich i wspierania doskonałego programu wyróżnień. Uniwersytet jest akredytowany przez Komisję w kolegiach południowego stowarzyszenia kolegiów i szkół. Kilka uczelni i programów LU posiada dodatkowe specjalistyczne certyfikaty uznające ich jakość i wiedzę.

Wyposażenie kampusu

Kampus LU zapewnia udogodnienia dla studentów do nauki i wypoczynku. Ponad 2500 studentów mieszka w kampusie, zaledwie półtorej godziny od Houston, w nowoczesnych salach mieszkalnych w stylu apartamentowym, znanych jako Cardinal Village, które mają prywatne sypialnie i ładnie urządzone pomieszczenia mieszkalne. Wszyscy studenci Lamar University mają dostęp do sali restauracyjnej dla smakoszy i przestronnego Centrum Sportu Rekreacyjnego Sheila Umphrey, obiektu pokazowego ze ścianką wspinaczkową o długości 43 stóp, najnowszego sprzętu treningowego i szeregu sportów wewnętrznych.

Życie w kampusie

Poza klasą studenci Lamar University rozwijają umiejętności przywódcze i przyjaźnie na całe życie w ponad 100 klubach i organizacjach kampusowych. Uczniowie wywierają wpływ poprzez stowarzyszenia krajowe i stowarzyszenia, stowarzyszenia zawodowe, grupy kulturalne, kluby religijne i organizacje usługowe. Bliskość Lamar University do Houston oferuje również wyjątkową możliwość bycia blisko miasta, ale jest wystarczająco daleko, aby uciec.

lekkoatletyka

Studenci Lamar University lubią kibicować kardynałom w kilkunastu sportach dla mężczyzn i kobiet w dziale I NCAA. Konkurując na konferencji Southland, zespoły Cardinals zdobyły mistrzostwo w sportach, w tym w koszykówce mężczyzn i kobiet, siatkówce, golfie i cross country. Program baseballowy, prowadzony przez legendarnego trenera Jima Gilligana, spowodował powstanie wielu głównych graczy. Nowy program piłkarski LU zwiększył podniecenie na kampusie dzięki tłumowi i studentom zaangażowanym w orkiestrę marszową, cheerleaderek, drużynę taneczną i całą radość z gry.

Oświadczenie o akredytacji

Oświadczenie o akredytacji

Lamar University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission w Colleges, aby przyznawać stopnie naukowe, licencjackie, magisterskie i doktoranckie. Skontaktuj się z Komisją ds. Uczelni w 1866 Southern Lane, Decatur, Gruzja 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, aby uzyskać pytania dotyczące akredytacji Lamar University .

Polityka niedyskryminacji

Lamar University jest instytucją edukacyjną działającą na rzecz równych szans, akcji afirmatywnej i pracodawcą. Lamar University nie będzie dyskryminować żadnego pracownika ani osoby ubiegającej się o zatrudnienie z powodu rasy, koloru skóry, religii, płci, wieku, niepełnosprawności, pochodzenia narodowego, statusu kombatanta, orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej, zgodnie z zapewnieniem zgodności z tytułem VII Ustawa o prawach obywatelskich z 1964 r .; Zarządzenie 11246 w wersji wydanej i zmienionej; Tytuł IX zmian edukacyjnych z 1972 r. Z późniejszymi zmianami; Sekcja 504 ustawy o rehabilitacji z 1973 r.

Texas Public Information Act

Zgodnie z Kodeksem Rządu Teksasu, Rozdział 552, Lamar University będzie przestrzegał wszystkich przepisów dotyczących udostępniania żądanych informacji publicznych. Uważa się, że wszystkie informacje rządowe są dostępne publicznie, chociaż pewne wyjątki mają zastosowanie do ujawnienia informacji. Lamar University niezwłocznie zwolni wymagane informacje, które nie są poufne na mocy prawa, konstytucyjnego, ustawowego lub orzeczenia sądowego, lub informacji, dla których nie wystąpiono o zwolnienie z obowiązku ujawnienia.115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Misja

Lamar University poświęcony jest sukcesowi uczniów poprzez angażowanie i wzmacnianie umiejętności i wiedzy uczniów w życiu osobistym i wybranych dziedzinach. Jako instytucja przyznająca doktorat, Lamar University cieszy się międzynarodowym uznaniem ze względu na wysokiej jakości pracowników akademickich, innowacyjny program nauczania, zróżnicowaną populację studentów, dostępność, sukcesy studentów oraz wiodące działania naukowe przyczyniające się do transformacji społeczności południowo-wschodniego Teksasu i nie tylko.

Twoja chwila jest tutaj

Jesteś ukształtowany przez każdą chwilę swojego życia, a to czyni cię wyjątkowym. Na Lamar University edukacja opiera się na indywidualnych potrzebach, aby dać Ci narzędzia do osiągnięcia sukcesu w szkole wyższej i Twojej karierze. Dzięki osobistym doświadczeniom edukacyjnym dla każdego ucznia i szeregowi praktycznych możliwości, LU liczy się czas. Wykorzystaj swoje chwile tutaj na Lamar University .

Lokalizacje

Beaumont

Address
Lamar University
4400 MLK Blvd.

77710 Beaumont, Teksas, Stany Zjednoczone