Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasze programy

University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business wielokrotnie została uznana za jedną z najlepszych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych przez źródeł, takich jak US News & World Report, Bloomberg Businessweek i Princeton Review. Co równie ważne, udało AACSB akredytowanych (zaszczyt zarobione przez zaledwie 15% światowych szkół biznesu) od 1919 roku. Proponujemy studentom krajowym rankingu MBA, jak również osiem programów specjalistycznej pana, z których sześć zostało zaliczana jest do 10 najlepszych programów w Stanach Zjednoczonych. Nasz program MBA został niedawno Miejsce 1 w Stanach Zjednoczonych na podstawie jakości naszego sukcesu akademickiego, pośrednictwo pracy oraz czesnego przystępności.

Nasze programy łączą transformacyjny nauki w klasie z rzeczywistych doświadczeń edukacyjnych. Nasi studenci mają niezliczone możliwości do udziału w regionalnych, krajowych i światowych konkursach przypadków, zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy nad projektami dla klientów globalnych, takich jak Procter & Gamble, Kellogg i Citi i studiów za granicą w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azja.

Ponieważ specjalizacja daje możliwość, aby dobrze opanować nowe dyscypliny i znacząco napędzać swoją karierę i dochodowości, oferujemy studentom możliwość specjalizowania swoje stopnie z jednym z ponad 20 certyfikatów podyplomowe w zakresie od obszarów funkcjonalnych, takich jak marketing, finanse i operacje do tematów interdyscyplinarnych, takich jak analizy danych, innowacje i przedsiębiorczość.

NASZA LOKALIZACJA

University of Cincinnati znajduje się w Cincinnati, Ohio, jednego z największych węzłów handlowych w Stanach Zjednoczonych. Czterysta z firm znajdujących się na liście Forbes 500 mają obecność w Cincinnati i miasta Cincinnati znajduje się w siedzibie więcej Fortune 500 firm na mieszkańca niż Nowy Jork, Los Angeles i Chicago. W rzeczywistości, siedziba świat siedmiu Fortune 500 firm znajdują się w odległości 3 mil od kampusu University of Cincinnati. Ponieważ tak wiele dużych firm są tak blisko naszego kampusu, kadry kierowniczej mają szerokie możliwości wykładzie gościem w naszym klas i wzięcia udziału w naszych różnych imprez i konkursów na terenie kampusu.

Pieniądze CNN niedawno nazwany Cincinnati jeden z czołowych 6 miejsc w Stanach Zjednoczonych na rozpoczęcie działalności gospodarczej i Forbes rankingu nasze miasto jako 7. najwyższego średniego dochodu w Stanach Zjednoczonych w oparciu o koszty utrzymania. Mashable rankingu Cincinnati miasto najbardziej społecznej w Stanach Zjednoczonych, Movoto rankingu to jeden z 10 najlepszych najmądrzejszych miast w kraju i czasopisma Kiplinger rankingu Cincinnati jej # 1 najlepszy zakład dla „gorących punktów” i jeden z 10 największych miast w Stanach członkowskie dla młodych dorosłych.

NASZ UNIWERSYTET

University of Cincinnati jest domem dla 44.000 studentów i absolwentów obecnie mieszkają nasi we wszystkich pięćdziesięciu stanach oraz w 125 krajach na całym świecie. Ponad 4000 zagranicznych studentów wzięło udział w University of Cincinnati w roku akademickim 2015-16, a nasz uniwersytet został niedawno rankingu # 5 najbardziej przyjazną uniwersytet na świecie według Barometru International Student. Dodatkowo, University of Cincinnati został niedawno uznany za jednego z „najpiękniejszych kampusów świecie” prowadzi magazyn Forbes.

Lokalizacje

Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business

Address
College of Business
Carl H. Lindner Hall
University of Cincinnati
2925 Campus Green Drive
Cincinnati, Ohio 45221-0020

45221-0020 Cincinnati, Ohio, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 513-556-7020

Akredytacje

AACSB Accredited