Lurleen B Wallace Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość od Prezesa

Dr Herbert HJ Riedel

Dziękujemy za zainteresowanie Lurleen B. Wallace Community College i witamy na naszej stronie. Jesteśmy jednym z 1195 kompleksowych community college w Stanach Zjednoczonych, które kształcą 46% wszystkich studentów w kraju i nagrodę 555.000 stowarzyszonych stopni i 295.000 certyfikatów rocznie. LBW jest jednym z uczelni członkowskich 26 Alabama Community College System, wiodący źródło zapewnienie wyższego wykształcenia i rozwoju gospodarczego w naszym kraju.

LBW wyróżnia wybitne, właściwe i opiekuńczy wydziału zawodowej; Odpowiednie programy studiów dla realnego świata; i przywództwo w społecznościach, w których działamy do poprawy jakości ich życia poprzez ofert edukacyjnych i kulturalnych. Nasi studenci korzystają z kolegiaty atmosfery blisko domu, licznych klubów studenckich i organizacji wydarzeń specjalnych i, jak na przykład pani LBWCC konkursach, Świętych, niebieski i biały montaż Dzień, programów i specjalnych występów, które odbyły się w połączeniu z Pięknych Covington Rada. LBW uczestniczy w międzyuczelniane lekkiej atletyce w National Junior College Athletic Association (NJCAA) u mężczyzn i kobiet koszykówka, baseball, i Softball.

Nasze szkoły wyższe w Andaluzji, Greenville, i Opp i naszej Luverne Center, zapewnienie up-to-date i atrakcyjnych budynków z pięknym krajobrazem. Każdy kampus znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, dostępnego na studia i społecznych wydarzeń. Zarówno MacArthur i Andaluzja kampusów mają szlaki turystyczne / sala fitness, które z kolei również oferuje dobrze wyposażone centrum fitness, oświetlone korty tenisowe, pole golfowe Evans w Barnes, a miasto Andaluzji Dream Park.

Zapraszam do zwiedzania wiele możliwości Lurleen B. Wallace Community College ma do zaoferowania i szczerą nadzieję, że możemy stać się częścią twojej przyszłości, tak jak LBW jest częścią przyszłości wielu naszych przywódców społeczności od 1965 roku. Dziś bardziej niż kiedykolwiek, sukces tego ważnego zasobu gminy ma zasadnicze znaczenie dla przyszłego wzrostu gospodarczego i dobrobytu naszych wspólnot.

Lokalizacje

Andaluzja

Address
1000 Dannelly Boulevard,
P.O. Drawer 1418

AL 36420 Andaluzja, Alabama, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium