Przeczytaj oficjalny opis

Na Kogod, to nasza misja, aby przygotować absolwentów do pracy i prowadzić we wszystkich sektorach działalności: publicznych, prywatnych i non-profit.

Dążymy do stworzenia interaktywnego środowiska uczenia się z silnym naciskiem na empirycznej nauki. Nasi studenci otrzymują praktyczne doświadczenie we wszystkich aspektach działalności w ramach projektów w świecie rzeczywistym i poza szkołą. Szeroka sieć absolwentów Kogod i lokalizacja w ręku ręka w pracy naszej stolicy, aby połączyć nasze studentów do świata biznesu poza kampusu.

Kogod School of Business na Uniwersytecie Amerykańskim jest najstarszym akredytowanym szkoła biznesu w Waszyngtonie

Fakty i rankingi

Kogod poświęcona jest zapewnienie rygorystycznego edukacji biznesowej i badania przy jednoczesnym wspieraniu społeczności zróżnicowane i myślących. Już ponad 2500 studentów i 80 w pełnym wymiarze czasu wydziału grad z kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Jesteśmy regularnie uznawana za naszego zaangażowania naszych studentów i globalnej społeczności biznesowej.

 • CEO Magazine rankingu Kogod Szkoły Biznesu w Tier 1 North America szkół MBA
 • Nr 1: Bloomberg Businessweek Najlepszy licencjackie B-Szkoły dla ekorozwoju (2013)
 • Nr 5: GraduatePrograms.com Najważniejsze programów księgowych (2015)
 • Nr 9: TaxTalent najlepsze programy MS podatkowego (2014)
 • Nr 9: Princeton Review # 9 najlepszych szans dla kobiet (2016)
 • Nr 10: Poets & Kwanty dla studentów 'top 20 szkół biznesu największą popularnością wśród studentów zagranicznych (2014)
 • Nr 17: GraduatePrograms.com Top Marketing programy MBA (2015)
 • Nr 18: Najlepsze Uczelnie dla studiując działalności przez Fortune Magazine i Money.com (2015)
 • Nr 21: US News & World Report Najlepszy licencjackie Specjalność Business - International Business (2016)
 • Nr 26: Szkoła faktyczny Najlepszy licencjackie Business Administration oraz program zarządzania (2016)
 • Nr 43: Bloomberg BusinessWeek 2016 Najlepszy Full-time MBA: USA (2016)
 • Nr 45: Environmental Sustainability Programy: Net Impact firm niezwykła (2014)
 • Nr 51: Poets & Kwanty dla studentów "Dobrych programów studiów (2014)
 • Nr 58: Bloomberg Businessweek 2015 Najlepszy Full-time MBA: USA (2015)
 • Nr 60: Szkoła faktyczny Najlepszy program studiów Rachunkowość (2016)
 • Nr 62: Bloomberg Businessweek 2014 Najlepszy licencjackie Business School
 • Nr 65: Forbes Stacjonarne Ranking MBA (2015)
 • Nr 78: Poeci i kwantów "Top 100 US Programy MBA (2016)
 • Nr 80: licencjackie US News & World Report (2016)

Programów studiów

Oprócz naszego programu MBA w pełnym wymiarze czasowym, Kogod oferuje również siedem specjalistycznego Master of Science studiów w zakresie rachunkowości, analizy, finanse, marketing, nieruchomości, Sustainability Management i Podatków. dostępne dla programów MBA i Analytics są opcje online.

Oferujemy licencjackich stopni biznesowych z niezrównanych możliwości specjalizacji. Z naszego wielowymiarowego BS w biznesowych i rozrywkowych w naszym nowym moll Przedsiębiorczości Kogod poświęcona jest zapewnienie solidnej bazy dla liderów biznesu jutrzejszym bez względu na to jaką drogę przebywają realizować.

Studenci Kogod mają dostęp do state-of-the-art udogodnienia, takie jak nasze usługi finansowe oraz Information Technology Lab i usług naukowych i zawodowych poprzez naszą Kogod Centrum Rozwoju Kariery i Kogod Center for Business Communications.

Kogod jest również dumny ze współpracy z innymi szkołami i uczelniami w American University wspierających interdyscyplinarne programy podwójnego stopnia.

Akredytacja i Przynależność

Uniwersytet Amerykański w Kogod School of Business jest akredytowany przez The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). AACSB akredytacji stanowi najwyższy standard realizacji dla szkół biznesu na całym świecie.

Założona w 1955 roku Kogod Szkoła Biznesu posiada zróżnicowaną populację, która jest napędzana dokonać zmian w organizacjach i na świecie w ogóle.

Kogod jest dumnym członkiem Przyjęć Absolwent zarządzania Rady (GMAC) Zasady odpowiedzialnie Zarządu Edukacji (PRME) Group, Konsorcjum licencjackich International Business Education (CUIBE) oraz działania Rady Stewardship (SOO).

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Kogod School of Business, American University

Mistrz Kogod of Science w programie rachunkowości (MSA) przygotowuje do satysfakcjonującej kariery zawodowej we wszystkich aspektach tej dziedzinie, z nonprofit księgowoś ... [+]

Kogod użytkownika Master of Science w dziedzinie rachunkowości (MSA) Program przygotowuje do satysfakcjonującej kariery zawodowej we wszystkich aspektach tej dziedzinie, z nonprofit księgowości sądowej. Niezależnie od tego czy pogłębianie swojej kariery, przejście na nowy, albo dopiero zaczynasz, MSA będzie można umieścić na torze rywalizować w kwitnące pola-one, który jest rzutowany na zwiększenie o 22 procent w następnym dziesięcioleciu.

Casey Evans uważa, co odróżnia programu Kogod w MS Rachunkowości (MSA) od siebie jest jego inclusivity. "Nie potrzeba żadnego doświadczenia w księgowości, zanim pojawi się Twój magistra na Kogod", mówi Evans, Program MSA... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność rynkową w dziedzinie finansów? Mistrz Kogod of Science w programie Finansów (MSF) oferuje wyrafinowane intelektualnie program, który p ... [+]

Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność rynkową w dziedzinie finansów? Mistrz Kogod of Science w programie Finansów (MSF) oferuje wyrafinowane intelektualnie program, który przygotowuje do stanowisk kierowniczych w sektorze finansowym. Klasy MSF przygotować się do CFA, Caia, CFP i egzaminów FRM, uzbrojeniu Państwu wiedzy niezbędnej do sukcesu.

Farid Sadeeh, MS Finanse uczeń wiedział Kogod było dla niego, kiedy spotkał wykładowców programu. "Profesorowie są świetne. Jest to mniejszy programu, więc wydział cię zna po imieniu. Oni naprawdę obchodzi, co się z tobą stanie, gdy absolwent ".

Tim Timura wierzy Mistrz Kogod of Science w programie Finansów (MSF) jest zarówno wszechstronne i praktyczne. "Istnieje wiele pytań i problemów, które obracają się wokół finansów, które są częścią działalności zawodowej [A] w pracy" Timura, dyrektor programowy MSF, wyjaśnia. "Mamy wyposażenie studentów w modelowaniu finansowym i narzędzi ilościowych, aby mogli odpowiedzieć na te pytania."... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Master of Science w programie Analytics (MSA) w Kogod School of Business przygotowuje do podejmowania decyzji organizacyjnych i rozwiązywania problemów biznesowych za pom ... [+]

Test Master of Science in Analytics Program (MSA) w Kogod School of Business przygotowuje do podejmowania decyzji organizacyjnych i rozwiązywania problemów biznesowych za pomocą dynamicznej analizy danych. MSAN zwieńczeniem jest istotą programu. Będziesz współpracować z lokalnymi organizacjami do generowania rozwiązań rzeczywistych problemów analitycznych. Absolwenci MSAN na stanowiskach takich jak Business Intelligence analityk, analityk finansowy, specjalista medycyny sądowej rachunkowości i analizy biznesowej konsultanta.

Heidi Friedrich loved the hands-on doświadczenia dostała w programie MS Analytics Kogod za naukę. "W naszym zwieńczeniem praktyka, pracowaliśmy z firmą, aby zastosować swoje umiejętności w zadania doradczego," mówi... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Zdobądź prawdziwe umiejętności marketingowe, których potrzebujesz, aby odnieść sukces dzięki programowi Master of Science in Marketing (MSMKTG) Kogod. Program Applied Cli ... [+]

Zdobądź prawdziwe umiejętności marketingowe, których potrzebujesz, aby odnieść sukces dzięki programowi Master of Science in Marketing (MSMKTG) Kogod. Program Applied Client Project, doświadczenie tego programu, jest główną atrakcją programu. Będziesz pracować w międzyfunkcyjnych zespołach obok RedPeg Marketing, wielokrotnie nagradzanej agencji marketingowej DC-Area, aby zaprojektować pełną kampanię marketingową. Poprowadzisz projekt od początku do końca, w tym badania rynku, planowanie strategiczne, kreatywne wdrażanie i ocenę wyników kampanii.

Dennis Sgouros, student MS Marketing, jest pasjonatem doświadczenia, które zdobył w programie. „Robimy odpowiedni projekt marketingowy z odpowiednim klientem: Smithsonian. Nie ma nic lepszego niż to ”, mówi.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Mistrz Kogod of Science w programie studiów Nieruchomości (MSRE) przygotowuje się do wejścia na rynek pracy, nieruchomości w różnych obszarach specjalizacji, takich jak r ... [+]

Kogod użytkownika Master of Science in Real Estate Studia (MSRE) przygotowuje się do wejścia na rynek pracy, nieruchomości w różnych obszarach specjalizacji, takich jak rozwój komercyjnej i bankowości inwestycyjnej, finansowania kredytów hipotecznych, rozwój międzynarodowy, i wiele innych. Podczas gdy w Kogod, będziesz miał możliwość nawiązania kontaktów i wstępowania do stowarzyszeń zawodowych na rynku nieruchomości, w tym National Association of Industrial and profesjonalistów biurowe (NAIOP), Nieruchomości Komercyjne kobiet (CREW), Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC), i Land Institute Urban (ULI). Program MSRE jest w rankingu top 30 na świecie.

[-]
Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Master of Science w programie Podatki (MST) rozwija swoje kompetencje w Ordynacji podatkowej i stanowych podatków w USA. Będziesz uczyć się od ekspertów, wykładowców i ka ... [+]

Test Master of Science in Podatki (MST) program rozwija swoje kompetencje w Ordynacji podatkowej i stanowych podatków w USA. Będziesz uczyć się od ekspertów, wykładowców i kadry-rezydent, którzy pracują w firmach takich jak PWC, Deloitte i EY. Tax Policy Center Kogod jest kluczowym elementem programu, oferując dodatkowe możliwości wzbogacenia i współpracy w tej dziedzinie.

[-]
Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University

Master w stopniu Sustainability Management (MSSM) z Kogod School of Business integruje edukacji biznesowej z nauką środowiska i porządku publicznego. Absolwenci są dobrze ... [+]

Test Magister Zarządzania Sustainability Stopień (MSSM) od Kogod School of Business integruje edukacji biznesowej z nauką środowiska i porządku publicznego. Absolwenci są dobrze przygotowani do prowadzenia w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit. MSSM tylko interdyscyplinarne stopnia biznes oparty na tego rodzaju w kraju, i jest oferowany przez jednego z najbardziej zielonych uczelni w USA

[-]
Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kogod School of Business, American University
Address
4400 Massachusetts Avenue, NW
20016 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 202-885-1000