King's College - Pennsylvania, USA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

King's College jest o tobie.

W końcu jesteś powodem, dla którego tu jesteśmy. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć osobiste, przyjazne środowisko, które zapewni narzędzia do osiągnięcia sukcesu, gdy będziesz tutaj i długo po ukończeniu studiów. Znajdziesz tak rygorystyczne kursy, sporty wyczynowe i szereg zajęć równie łatwo, jak wspierających profesorów, imponujących trenerów i przyjaciół na całe życie.

King's College to wartości.

King's jest katolickim, wszechstronnym college'em z tradycją sztuk wyzwolonych założonym w 1946 r. Przez Kongregację Świętego Krzyża z Uniwersytetu Notre Dame. Gdy tylko wejdziesz na kampus, poczujesz ciepły, przyjazny klimat; zauważysz nieskazitelne otoczenie i imponujące udogodnienia; poczujesz się jak w domu w wygodnej, miejskiej scenerii. King's College to dom z dala od domu - miejsce, które przepełnia wartości przez całe życie.126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

King's College to szansa.

Zajęcia liczą średnio 18 studentów, co sprzyja dynamicznej, osobistej atmosferze umożliwiającej interakcję z profesorami i kolegami z klasy, aby odnieść sukces naukowy, społeczny i duchowy. King's College to Twoja szkoła na całe życie.

King's College należy do najlepszych.

Wiadomości z USA

Nasze akredytacje mówią wiele.

Nasze programy akademickie cieszą się nie tylko szacunkiem; otrzymują również uznanie narodowe. William G. McGowan School of Business jest jedną z zaledwie 53 szkół biznesu w całym kraju, które otrzymały akredytację The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB-International).

Dowód pozytywny, oczekujemy tyle samo sukcesów od naszej instytucji, jak naszych studentów.

Oferujemy coś więcej niż tylko tradycję doskonałości.

Oferujemy siłę społeczności zakorzenionej w Zgromadzeniu Świętego Krzyża z University of Notre Dame. Stawiając stopę na terenie kampusu, odczuwasz ciepło naszego opiekuńczego i pielęgnującego środowiska.

Kierujemy się zasadami wiary i zaufania.

King's został założony w 1946 roku, aby edukować synów górników i robotników. Chociaż wiele się zmieniło przez lata, nasze zaangażowanie w zapewnianie solidnych podstaw w sztukach wyzwolonych, wraz z profesjonalnymi narzędziami do udanej kariery w wielu dziedzinach trwa do dziś.

Studenci wszystkich wyznań i środowisk korzystają z programu nauczania, który koncentruje się zarówno na umyśle, jak i na duszy.126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Misja

King's College to katolicka instytucja szkolnictwa wyższego animowana i prowadzona przez Kongregację Świętego Krzyża. King dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się i stypendium poprzez rygorystyczny program nauczania, duże programy z zakresu sztuk i nauk humanistycznych, akredytowane w całym kraju profesjonalne programy na poziomie licencjackim i magisterskim oraz osobistą uwagę na kształcenie studentów w opiekuńczej społeczności.

Wizja

Od momentu założenia w 1946 r. King's był oddany ideałowi Świętego Krzyża, który z gorliwością przemienia umysły i serca we wspólnotach nadziei. Zaangażowanie Kolegium w sprawy studentów wyraża się zarówno w programie nauczania, jak iw programach międzyprogramowych zachęcających do służby, sprzyjających refleksji i rozwijających umiejętności przywódcze. Zainspirowany nauczaniem i przykładem jego imiennika, Króla Chrystusa, który nauczał przykładem i rządził miłością, King kształci absolwentów, którzy będą bronić wrodzonej godności każdej osoby i zmobilizują swoje talenty i umiejętności zawodowe, aby służyć wspólnemu dobru. Według słów prezesa-założyciela „King's uczy swoich studentów nie tylko, jak zarabiać na życie, ale jak żyć”.

Lokalizacje

Wilkes-Barre

Address
133 N River St
Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711

Wilkes-Barre, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium