Kent State University - College of Public Health

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KARIERA W ZDROWIE PUBLICZNYM

College of Public Health na Kent State University przygotowuje studentów do kariery w niektórych z najbardziej ekscytujących współczesnych dziedzin zdrowia: zarządzanie kryzysowe, badanie chorób, administracja usługami zdrowotnymi, bezpieczeństwo i higiena pracy, ocena ryzyka środowiskowego, zdrowie na świecie i wiele innych. Oferujemy programy akademickie, które zapewniają „ Pathway do kariery w zdrowiu publicznym” dla studentów na wszystkich etapach ich kariery, od początkujących i średniego szczebla po kierownictwo wyższego szczebla lub zaawansowanego naukowca.

STUDIOWAĆ ZA GRANICĄ

Studenci mogą również doświadczyć zdrowia publicznego na całym świecie w Genewie, Szwajcarii, Kolumbii, Argentynie i innych międzynarodowych lokalizacjach. Możesz uczyć się od ekspertów z całego świata i osobiście przekonać się, jak zdrowie publiczne zmienia świat.

WYDZIAŁ

Nasz wydział kształcił się na jednych z najlepszych uniwersytetów w USA i wnosi z nimi wieloletnie doświadczenie do zajęć i laboratoriów. Zapraszają studentów do współpracy przy nowatorskich projektach badawczych w takich dziedzinach, jak zapobieganie nadużywaniu substancji, czynniki chorobotwórcze środowiskowe, wiedza zdrowotna i zmiana systemów opieki zdrowotnej, zapobieganie przemocy, zapobieganie urazom i urazom sportowym, zapobieganie chorobom przewlekłym i wiele innych ekscytujące tematy badawcze.

Lokalizacje

Kent

Address
Hilltop Drive,750
44240 Kent, Ohio, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: