Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kennesaw State University lider innowacyjnego nauczania i uczenia się, jest jedną z 50 największych instytucji publicznych w kraju. KSU oferuje ponad 150 studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich ponad 35 000 studentów. Z 13 uczelniami na dwóch kampusach metra w Atlancie, Kennesaw State jest członkiem University System of Georgia i trzecim co do wielkości uniwersytetem w stanie. Tętniąca życiem uniwersytecka kultura kampusu, zróżnicowana populacja, silne więzi globalne, duch przedsiębiorczości i lekkoatletyka Dywizji I przyciągają studentów z całego regionu i 92 krajów na całym świecie. Usytuowany jako najlepszy wybór dla studentów przez US News, Kennesaw State jest wyznaczoną przez Carnegie doktorancką instytucją badawczą (R2), co plasuje ją wśród elitarnej grupy zaledwie 6 procent amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów o statusie R1 lub R2.

Misja

W Kennesaw State służymy jako potężny przykład wpływu, jaki może wywrzeć skoncentrowane na studencie, oparte na badaniach kształcenie uniwersyteckie. Pomagamy uczniom odnieść sukces poprzez eksplorację, współpracę i rygor, łącząc różnorodne spektrum środowisk i talentów. W KSU studenci stają się osobami, których ludzie chcą jako koledzy i liderzy.

Oświadczenie Wizji

Kennesaw State będzie przykładem potęgi i obietnicy skoncentrowanego na studiach uniwersytetu zorientowanego na badania. Autentycznie zróżnicowane, wyjątkowo osiągalne i bez końca wpływające, uwolnimy potencjał każdego studenta, któremu służymy.

Wartości

Jesteśmy Wierzymy w
Inspirowany uczniami Pobudzanie aspiracji i dostarczanie Pathways - umożliwiając uczniom rozciąganie się i dążenie, spełnianie marzeń i tworzenie planów, które można realizować.
Obietnica spełniająca się Będąc zaangażowanymi i gotowymi do złożenia obietnic, możemy nadal wykorzystywać szanse każdego studenta i pobudzać rozwój gospodarczy regionu.
Wierny sobie Zachowując autentyczność, kierując się uczciwością, intencją i celem - bez względu na to, jak się zmieniamy, rozwijamy lub ewoluujemy - nigdy nie zapominamy, kim jesteśmy.
Elevational Podnoszenie trajektorii - ściganie, tworzenie, ściganie, budowanie.
otwarty Uznanie prawdziwej siły otwartości - docenianie i wykorzystywanie różnorodnych perspektyw w celu znalezienia lepszych rozwiązań i uzyskania przewagi.
Generowanie wpływu Dostarczanie różnic - wpływających na jednostki i społeczności na pozytywne zmiany.

KSU w skrócie

Kennesaw State, kompleksowy uniwersytet położony na kampusach podmiejskich w Kennesaw i Marietta na północny zachód od metra Atlanta, ma wpływ na region, naród i świat. Jako trzeci pod względem wielkości uniwersytet w Gruzji i jedna z 50 największych instytucji publicznych w kraju, Kennesaw State ma ponad 35 000 studentów z 92 krajów.

Quality Academics

Stan Kennesaw został podniesiony do klasyfikacji R2 - doktoratu o dużej aktywności badawczej - przez Carnegie Classification of Institutions of Higher Learning. Uczelnia ma prawie 150 programów licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Najważniejsze kierunki

Programy do stopnia doktora włącznie, które przygotowują studentów do awansu zawodowego, są szczególnie atrakcyjne i są oferowane we wszystkich szkołach wyższych. Wielokrotnie nagradzane programy akademickie produkują największą liczbę nauczycieli i pielęgniarek w Gruzji oraz drugą co do wielkości szkołę biznesu w kraju i drugą co do wielkości szkołę inżynierską w tym stanie.

Życie w kampusie

Rozległa instytucja rozproszona na dwóch kampusach, składająca się ze 130 budynków i obiektów akademickich, operacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych i mieszkalnych, położona jest na ponad 587 akrach.

Czarter Kennesaw State, założony w 1963 roku przez Radę Regentów University System of Georgia jako szkoła dojeżdżania, stał się docelowym kampusem, w którym ponad 5 200 studentów mieszka w ośmiu charakterystycznych wspólnotach mieszkaniowych w Kennesaw i Marietcie. Studenci mieszkający w kampusie i dojeżdżający do pracy mają dostęp do pełnej gamy światowej klasy udogodnień, zasobów i zajęć.

Zaangażowane obywatelstwo

Kennesaw State został uznany przez Carnegie Foundation za jedną z 10% najlepszych instytucji w kraju za ciągłe starania o współpracę z większą społecznością.

Istnieje ponad 250 organizacji studenckich, obejmujących zarządzanie studentami i media, kluby szkolne, lekkoatletykę, greckie organizacje listowe, ambasadorów kampusów, służbę społeczną i rzecznictwo.

Globalny zasięg

Wydział Spraw Globalnych Kennesaw State prowadzi szeroki wachlarz programów naukowych, edukacyjnych i usługowych w imieniu całego uniwersytetu, jednocześnie zarządzając ponad 60 programami studiów międzynarodowych, oferując ponad 100 kursów i organizując ponad 130 różnych międzynarodowych wydarzeń edukacyjnych.

Uniwersytet współpracuje z instytucjami akademickimi, rządowymi i biznesowymi na całym świecie, w tym z CIFAL, pierwszym centrum szkoleniowym ONZ, którego gospodarzem jest uniwersytet.

Absolwenci

KSU ma ponad 110 000 absolwentów na całym świecie.

Rosnące badania

Uniwersytet odnotował gwałtowny wzrost funduszy na badania podstawowe - ponad 35 milionów dolarów w ciągu ostatnich pięciu lat, co doprowadziło do nowej wiedzy i odkryć dzięki wydziałom i praktycznym możliwościom dla studentów. W 2019 r. Uniwersytet został podniesiony do klasy R2 jako doktorant o wysokiej aktywności badawczej.

Lokalizacje

Kennesaw

Address
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, Stany Zjednoczone

Marietta

Address
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium