Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na nowej KSU

Kennesaw State University to kompleksowy uczelnia uznawana za jego ducha przedsiębiorczości, globalnego zaangażowania i poczucia wspólnoty. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji i jednym z pięćdziesięciu największych uczelni publicznych w kraju, Kennesaw State oferuje ponad 100 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą liczbę programów doktoranckich. Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań akademickich i badawczych oraz rozszerzenia jej zakresu na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Przez ponad 50 lat, Kennesaw State University został znany ze swojego ducha przedsiębiorczości i poczucia wspólnoty. Oferowanie kampusy w Marietta i Kennesaw, uczelnia znajduje się na północ od Atlanty i łączy podmiejskich ustawienie z dostępem do jednej z najbardziej dynamicznych miast w kraju. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji, Kennesaw State oferuje ponad 150 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą studiów doktoranckich. Wyznaczony przez Zarząd Regents Systemu University of Georgia, jako kompleksowego uczelni, Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań naukowych i badawczych i rozszerzyć jej zakres na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Dwa wielkie Instytucje - One World-Class University

W dniu 6 stycznia 2015 roku Zarząd Regents Systemu University of Georgia zatwierdziła konsolidację Kennesaw państw i Southern Polytechnic State University. Stanowi piąty i największą konsolidację USG w jej dalszego zobowiązania do zwiększenia efektywności i skuteczności, aby lepiej służyć studentom i państwa.

Nowa Kennesaw State University łączy w sobie najlepsze z dwóch najbardziej szanowanych instytucji Gruzji w szkolnictwie wyższym. Kompleksowa uniwersytet, Kennesaw State jest kampus przeznaczenia oferując studentom szerokie spektrum środowisk akademickich jakości, coraz większa i tętniącego życiem kampusu nagradzanych gastronomicznych, a także szeroki wachlarz ofert sportowych. Z rankingu krajowym stopni w programach biznesowych, inżynierii i pierwszego roku, a także premier nauczania, Pielęgniarstwo, architektury, programów naukowych i matematycznych, nowy Kennesaw State University jest gotowy, aby stać Gruzji następna instytucja światowej klasy.

Kennesaw State University - By The Numbers

  • Razem rejestracji: 33000 (oparte na jesień 2015)
  • Wszystkich programów studiów: ponad 150 licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni
  • Na terenie kampusu pojemność obudowy: około 5200 i osiem akademików
  • Liczba absolwentów: więcej niż 100.000
  • Skutki gospodarcze: $ +1,2 mld euro - Board of Regents Systemie raportu Georgia University 2012
  • Kraje reprezentowane w organizmie studentów: 130
  • Studenci uczestniczący w zajęciach wychowania kontynuowanej: 17,210
  • Athletic drużyna: 18 NCAA Division I, w tym piłki nożnej (jesień 2015)

Kennesaw State University jest akredytowany przez Stowarzyszenie południowej kolegiów i szkół Komisję na kolegiach wyróżnienie licencjata, magistra, specjalisty i stopni doktorskich. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4500 na pytania dotyczące akredytacji Kennesaw State University.

Mission Statement KSU

Kennesaw State University oferuje wysoką jakość i produktywne, absolwent licencjackich, kształcenia i współpracy programów nauczania. Należą do nich możliwości kształcenia w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, informatyki, nauki, inżynierii i technologii inżynierii, Zdrowia i Opieki Społecznej, zaszczyty doświadczeń, nauk humanistycznych i społecznych, studiów interdyscyplinarnych, rozwój przywództwa, naturalne i fizyczne nauki, studiów za granicą oraz innych pokrewnych dyscyplin. Uczelni badania naukowe, stypendium twórcze działania i inicjatywy publiczni rozwinąć i zastosować wiedzę, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, Gruzji, naród i świat.

Wartości KSU społeczności open, rzetelny i przemyślany intelektualnych dociekań, innowacyjne i twórcze rozwiązywanie problemów, profesjonalizm, kompetencję, współpraca, uczciwość i etyczne zachowanie, zaangażowane obywatelstwo, globalne zrozumienie, trwałość, wzajemnego szacunku i uznania dla człowieka i różnorodności kulturowej. Społeczność uniwersytecka dąży stale do zwiększenia sukcesu studentów, poprawę jakości instytucjonalnej, a odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne dla szkolnictwa wyższego.

Oświadczenie KSU Vision

Kennesaw State University będzie światowej klasy kompleksowe uczelni uznawana za jego doskonałości w edukacji, odkrycia, innowacji, technologii i zaangażowania społecznego na wszystkich poziomach, od lokalnego do globalnego. Doświadczenia KSU upoważniają członków i absolwentów społeczności uniwersyteckiej mieć wizję, odwagę i zdolność do przekształcenia w przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Zobacz programy magisterskie » Widzieć MBA - OnlineStudies » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich - OnlineStudies » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Certificates » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich - AcademicCourses » Widzieć DBA » Widzieć Doktorat » Widzieć EMBA » Widzieć MBA - MBAStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magisterskie Studia Amerykański

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Arts w programie American Studies składa się z 36 godzin kredytowych i wymogu znajomości języka obcego. [+]

Test Master of Arts Program w amerykańskich studiów składa się z 36 godzin kredytowych i wymogu znajomości języka obcego.

Wymagane kursy (6 punktów)

Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych

Amst 7000 American Studies Stypendium 3 Amst 7100 Studiów Amerykańskich Metody 3

Podstawa programowa (12 kredytów)

Sekwencja kursów amst wybranych do zajęcia zawodowe cele każdego ucznia z jednego kursu z każdej z czterech klastrów tematycznych i metodycznych na bazie.

Badania historyczne Cluster - wybierz jedno

Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych

Amst 7200 Ruchy społeczne Ameryki 3 Amst 7210 okres historyczny 3 Amst 7230 Historia i Kultura 3 Publiczne Amst 7240 Enterprise i robocizna w American Culture 3 ... [-]

Magister Sztuki W Pisaniu Zawodowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Arts w profesjonalny program piśmie (MAPW) to profesjonalny program, który przygotowuje stopnia absolwent kandydatów do różnych stanowisk związanych z pisaniem, w biznesie, edukacji, publikowania i sztuki. [+]

O PROGRAMIE

Master of Arts w profesjonalny program piśmie (MAPW) to profesjonalny program, który przygotowuje stopnia absolwent kandydatów do różnych stanowisk związanych z pisaniem, w biznesie, edukacji, publikowania i sztuki. Ćwiczenia w trzech stężeniach - stosowane pisanie, kompozycja i retoryka oraz kreatywne pisanie - umożliwiają studentom zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy z różnych dziedzin profesjonalnego pisania. Jak studenci się doświadczenie w produkcji i analizy biznesowe, teksty techniczne, dziennikarskie i twórcze, rozwijają głębszego rozumienia stylu, struktury i publiczności. Studentów MAPW będzie pisanie specjalistów, którzy mogą poruszać się w wielu kierunkach w trakcie swojej kariery. Staną się elastyczne pisarzy, którzy mogą dostosować się do konwencji pisania danego gatunku, dostosowujące ich styl pisania do wymagań różnych kontekstach retorycznych.... [-]


Magister Sztuki W Zintegrowanej Globalnej Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

MA w zintegrowanej komunikacji globalnej to innowacyjny i współczesny program przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się komunikacją, którzy doceniają ekonomicznie współzależny i społecznie połączony świat jest dzisiaj. [+]

O PROGRAMIE

W Kennesaw State University przygotowujemy nowe pokolenie liderów w globalnie zintegrowanych organizacjach. MA w zintegrowanej komunikacji globalnej to innowacyjny i współczesny program przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się komunikacją, którzy doceniają ekonomicznie współzależny i społecznie połączony świat jest dzisiaj.

Udział w rynku, udział w umysł i konkurencyjne pozycjonowanie to podstawowe czynniki sukcesu organizacji. Osiągnięcie tych celów w skali globalnej wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności, aby skutecznie komunikować współdzielonych znaczenie w poszczególnych krajach i regionach o zróżnicowanych cechach kulturowych, politycznych i ekonomicznych. Globalnej komunikacji odnosi się do przepływu informacji, która wykracza poza granice krajowe, które jest świadomy celów i zadań organizacyjnych, a jednocześnie wrażliwa na ludzi z różnych kultur i ras, i które uznaje różnice polityczne i gospodarcze między zainteresowanymi uczestnikami światowego organizacyjnych.... [-]


MSc

Magister Nauki W Architekturze (ms)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Program MS ARCH to nieprofesjonalny program studiów wyższych, który oferuje możliwość zaawansowanych badań i badań w wyspecjalizowanych dziedzinach architektury. [+]

Master of Science in Architecture

WAŻNE: obecnie nie akceptujemy żadnych nowych wniosków o nasz program studiów magisterskich. Proszę często sprawdzać w Dziale, aby dowiedzieć się, kiedy ponownie przyjmujemy zgłoszenia.

Program MS ARCH to nieprofesjonalny program studiów wyższych, który oferuje możliwość zaawansowanych badań i badań w wyspecjalizowanych dziedzinach architektury. Program ma na celu towarzyszenie i wzmacnianie dyplomów związanych ze środowiskiem zbudowanym i zapewnia podstawę dla różnych ścieżek kariery, w tym praktyki, badań, nauczania, konsultacji i przystąpienia do pracy doktorskiej. program poziomu.

Idealny kandydat na studenta jest krytycznym myślicielem, który jest bardzo ciekawy budowy środowiska, jest zaangażowany w pozytywne zmiany, ekologicznie wrażliwy projekt i który nie boi się podejmować ryzyko i przesuwać koperty projektu. Chociaż licencjat w dziedzinie architektury nie jest wymagany, wnioskodawcy muszą wykazać odpowiednie doświadczenie i doświadczenie, a także zdolność do podjęcia zaawansowanych studiów akademickich. Wszyscy studenci są zobowiązani do złożenia portfolio przedstawiającego kompetencje graficzne i umiejętność myślenia projektowego.... [-]


Magister Nauki W Zarządzaniu Konfliktami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Edukacja w zakresie zarządzania konfliktami rozwiązuje problemy, które dzielą nasz świat poprzez zachęcanie do komunikacji, rozwijanie pozytywnych relacji i opracowywanie kompleksowych, długoterminowych rozwiązań. Poprawia bezpieczeństwo i witalność grup lub rodzin, społeczności i miejsc pracy. [+]

Master of Science in Conflict Management

MS in Conflict Management Opis programu

Edukacja w zakresie zarządzania konfliktami rozwiązuje problemy, które dzielą nasz świat poprzez zachęcanie do komunikacji, rozwijanie pozytywnych relacji i opracowywanie kompleksowych, długoterminowych rozwiązań. Poprawia bezpieczeństwo i witalność grup lub rodzin, społeczności i miejsc pracy.

Zarządzanie konfliktem jest także zestaw narzędzi i sposobów myślenia, które mogą pomóc nie tylko zapobieganie konfliktom, ale skutecznie angażować się to raz się pojawia. Edukacja zarządzanie konfliktami uczy różnych sposobów ludzie wybierają do reagowania w obliczu sytuacji konfliktowych i skutków tych reakcji na potencjalne efekty. Studiowanie konflikt jest naprawdę o umiejętności, które mogą zapewnić zdolność do reagowania w sposób, które zapobiegają konfliktom i zarządzania nimi poprzez ograniczenie nieefektywnych odpowiedzi nauki.... [-]


Magister Nauk Praktycznych I Nauki O Zdrowiu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Master of Science in Applied Exercise i Nauk o Zdrowiu (AEHS) jest 36-godzinny program semestru absolwent Kinesiology który oferuje stężenia w dziedzinie fizjologii wysiłku fizycznego lub Sport Management. [+]

Master of Science w Applied Exercise & Health Science

Master of Science w Applied Exercise and Health Science (AEHS) jest 36 semestr-godzinny program studiów w kinezjologii, która oferuje koncentracje w Fizjologii ćwiczeń lub Sport Management.

Program można ukończyć jako student w pełnym wymiarze godzin przez cztery kolejne semestry lub przez dłuższy okres czasu jako student w niepełnym wymiarze godzin. Większość klas programowe zostaną zaplanowane w późnych godzinach popołudniowych i wczesnym wieczorem w celu umożliwienia pracy specjalistów realizować zaawansowane przygotowania przy minimalnych zakłóceniach bieżących zobowiązań zawodowych. Program składa się z programem podstawowym (9 godzin), rdzeń koncentracji (15 godzin) w każdej dziedzinie fizjologii wysiłku fizycznego lub Sport Management, a doświadczenie Capstone (3-9 godzin) i zatwierdzony obieralnych (3-9 godzin).... [-]


Magister Nauk W Inżynierii Oprogramowania (ms)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Inżynieria oprogramowania to najszybciej rosnący segment profesjonalistów zajmujących się oprogramowaniem, mężczyzn i kobiet, którzy rozwiązują problemy i problemy w opracowywaniu oprogramowania o znaczeniu krytycznym, aby sprostać potrzebom biznesu i przemysłu. [+]

Magister inżynierii oprogramowania

Inżynieria oprogramowania to najszybciej rosnący segment profesjonalistów zajmujących się oprogramowaniem, mężczyzn i kobiet, którzy rozwiązują problemy i problemy w opracowywaniu oprogramowania o znaczeniu krytycznym, aby sprostać potrzebom biznesu i przemysłu. MS z inżynierii oprogramowania w Kennesaw State University przygotowuje studentów do kariery w tej dziedzinie, wystawiając ich na strategie i procedury w czasie rzeczywistym, które dadzą im przewagę konkurencyjną na rynku. Wszystkie kursy w programie są dostępne zarówno w wersji face-to-face, jak i online, a uczniowie mogą zdecydować, która porcja jest dla nich najlepsza na dany kurs.... [-]


Magister Nauk W Technologii Informacyjnej (ms)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Tytuł Masters of Science in Information Technology ma na celu zwiększenie możliwości kariery dla szerokiego grona studentów. Program jest skierowany do tych studentów, którzy są zainteresowani karierą w zarządzaniu i realizacji planowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji systemów informatycznych. [+]

Master of Science in Information Technology

Tytuł Masters of Science in Information Technology ma na celu zwiększenie możliwości kariery dla szerokiego grona studentów. Program jest skierowany do tych studentów, którzy są zainteresowani karierą w zarządzaniu i realizacji planowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji systemów informatycznych.

O programie

Program Master of Science in Information Technology (MSIT) jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą jako starszy specjalista technologii informatycznych (IT), który może stosować przyjęte standardy i najlepsze praktyki, aby skutecznie planować, projektować, wdrażać i zarządzać różnymi aspektami organizacji IT. Wszystkie kursy w programie MSIT są oferowane zarówno w wersji face-to-face, jak i online.... [-]


Magister Nauk ścisłych W Informatyce (ms)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

MSCS oferuje doskonały program nauczania, który łączy teoretyczne podstawy informatyki z najnowocześniejszymi technologiami komputerowymi. [+]

Master of Science in Computer Science

Kennesaw State University jest teraz oferuje nowy Master of Science in Computer Science stopnia zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na pracowników służby Gruzji w dziedzinie informatyki. Program oferuje studentom MSCS prawdziwe doświadczenie absolwent szkoły w tej ekscytującej dyscyplinie informatyki, z wysokimi oczekiwaniami i intensywnej nauki. Program Masters jest przeznaczony do obsługi dwóch rodzajów wykwalifikowanych studentów, którzy chcą kontynuować naukę w dziedzinie informatyki: tych, którzy mają stopień naukowy w dziedzinie informatyki oraz tych z licencjatem w dziedzinach innych niż CS z wymaganym studiowaniem informatyki i matematyki.... [-]


Master Of Science W Sprawach Karnych

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Science w Criminal Justice (MSCJ) w Kennesaw State University to idealny program dla tradycyjnych studentów i specjalistów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, którzy dążą do dalszego kształcenia wykraczającego poza tytuł licencjata. Program obejmuje twarzą w twarz i niektórych formatów instruktażowych kurs online. [+]

Master of Science w Criminal Justice Informacje o programie

Master of Science w Criminal Justice (MSCJ) w Kennesaw State University to idealny program dla tradycyjnych studentów i specjalistów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, którzy dążą do dalszego kształcenia wykraczającego poza tytuł licencjata. Program obejmuje twarzą w twarz i niektórych formatów instruktażowych kurs online. Program ma także unikalny punkt widzenia "Globalne / międzynarodowe perspektywy w sądownictwie karnym". Ta ostatnia obejmuje zarówno "zagraniczne doświadczenie w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych", jak i kurs porównawczych systemów sądownictwa karnego. Program zapewnia ukierunkowane i interaktywne doświadczenie edukacyjne mające na celu wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności w zakresie administracji sądownictwa karnego, w tym krytycznego myślenia i komunikacji, a także w odpowiednich technologiach i źródłach informacji. Program zapewnia również uczniom możliwość zrozumienia i uwzględnienia znaczenia różnorodności kulturowej w kontekście wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Atrybuty te są niezbędne do odniesienia sukcesu we współczesnych agencjach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz w odpowiednich organizacjach sektora prywatnego, zarówno w Gruzji, jak i poza nią. Studenci będą również przygotowani na dalsze studia podyplomowe, jeżeli zdecydują się skorzystać z tej możliwości.... [-]


Ms Integracyjne Biologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Program Master w Kennesaw State of Science w Integrative Biology (MSIB) zaliczki zrozumienia poprzez zapewnienie kursów integracyjnych i doświadczenia zaprojektowane specjalnie w celu wspierania połączeń w całym spektrum nauk biologicznych. Takie podejście przygotowuje naszych uczniów jako naukowcy dobrze przygotowane do rozwiązywania problemów palące w naukach biologicznych. [+]

Dlaczego Integracyjne Biologia?

integracyjne Biologia jest nowym paradygmatem zidentyfikowane przez National Academy of Sciences. Ponieważ systemy biologiczne są tak skomplikowane, rozwiązywanie problemów naukowych życia wymaga powiązanie pojęć i informacji między dyscyplinami i skalach organizacyjnych. Program nauczania Mistrz Kennesaw państwa of Science w Integrative Biology (MSIB) postęp wiedzy poprzez zapewnienie kursów integracyjnych i doświadczenia zaprojektowane specjalnie w celu wspierania połączeń w całym spektrum nauk biologicznych. Takie podejście przygotowuje naszych uczniów jako naukowcy dobrze przygotowane do rozwiązywania problemów palące w naukach biologicznych.... [-]


MS Inżynierii Lądowej I Wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Science w programie Inżynierii Lądowej zapewnia absolwentom inżynierii, specjalistów technicznych i inżynierów pracujących okazję podnieść swoje zawodowe kariery poprzez oferowanie kursów w różnych dyscyplinach inżynierskich, w tym strukturalnych, geotechnicznych, zasobów wodnych, ochrony środowiska i transportu. [+]

Test Master of Science w Inżynierii Lądowej Program zapewnia absolwentom inżynierii, specjalistów technicznych i inżynierów pracujących okazję podnieść swoje zawodowe kariery poprzez oferowanie kursów w różnych dyscyplinach inżynierskich, w tym strukturalnych, geotechnicznych, zasobów wodnych, ochrony środowiska i transportu.

Regularne Zasady wstępu:

BSCE z ABET akredytowanego programu inżynierii Minimalna skumulowana GPA 3,0

Regularne przyjmowanie może również zostać przyznane w innych przypadkach na podstawie przeglądu rekordu wnioskodawcy, w tym, ale nie ograniczone do następujących:

BSCE z uczelni zagranicznej, która jest porównywalna do ABET akredytowanego programu. osiągnięcia zawodowe, takie jak PE licencji, realizacji projektów godnych uwagi, zapis publikacji naukowych. Ukończenie poziomu absolwent inżynierii zajęć z uznanych instytucji. ... [-]

Ms Nauk Chemicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 2 więcej

Magister nauk chemicznych (MSCB) to program, z tezy oparte utworów w Chemii i Biochemii. MSCB oferuje elastyczny program, indywidualnie dopasowanych do tła i badawczych zainteresowań studenta. Program jest 33-kredytowe-godzin zajęć z możliwości badawczych we wszystkich dziedzinach chemii i biochemii, z syntetycznej chemii organicznej do enzymologii. [+]

Test Magister nauk chemicznych (MSCB) Program jest oparty na tezy z utworów w chemii i biochemii. MSCB oferuje elastyczny program, indywidualnie dopasowanych do tła i badawczych zainteresowań studenta. Program jest 33-kredytowe-godzin zajęć z możliwości badawczych we wszystkich dziedzinach chemii i biochemii, z syntetycznej chemii organicznej do enzymologii. MSCB przygotuje studentów do myślenia w interdyscyplinarny sposób o problemach w chemii, biochemii i wielu innych pokrewnych dziedzin nauki. Program ten ma na celu umożliwienie studentom do ukończenia pracy kurs i badania tezy w ciągu dwóch lat akademickich.

Odpowiednio przygotowane wnioskodawcy muszą wykazać podstawowych kompetencji, co znalazło odzwierciedlenie w zapisie studiów zajęć z biologii, chemii, fizyki i matematyki, z uwzględnieniem stopnia, w jednej z tych dziedzin. Wnioskodawca, który uważa się za niewystarczające w jednym lub dwóch kursach przez Komitet Przyjęć mogą być dopuszczone do programu pod warunkiem, że brakujące kursy licencjackich być podjęte w uzupełnieniu do wymagań programowych absolwent; te nie będą zaliczane do stopnia i nie kwalifikują się do chwiać czesnego.... [-]


Ms Zarządzanie Budową

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Każdy absolwent zarządzania absolwent programu budowy powinny być w stanie przygotować ofert i kosztorysów dla projektów budowlanych [+]

O PROGRAMIE

Każdy absolwent zarządzania absolwent programu budowlanego powinien być w stanie:

Przygotowanie ofert i szacunki dla projektów budowlanych. Przygotuj harmonogram budowy i zarządzania ryzykiem projektu. Przeprowadzi zadania związane z zarządzaniem projektami. Przeprowadzenie badań i rozpowszechnianie wyników poprzez publikacje. Prowadzenie zaawansowanych programów studiów. Aplikacji i dokumentów TERMINY

Zobacz listę dostępnych terminów rozpoczęcia i terminów dokumentów. Należy pamiętać, że wypełnione wnioski oraz wszystkie wymagane poświadczenia muszą być składane przez oddelegowanego terminie.

WARUNKI PRZYJĘĆ Online Graduate Program - Nie jest bezzwrotna $ 60 opłata za aplikację. Stenogramy - oficjalne stenogramy z każdej College i / lub uniwersytetu masz uczestniczył. Musi znajdować się w zaklejonej kopercie z instytucji lub przesyłane elektronicznie do instytucji bezpośrednio ksugrad@kennesaw.edu. Licencjackie GPA 2,75 albo lepiej na skali 4,0 GRE Score Report - wniosek, że wyniki są przesyłane drogą elektroniczną do KSU (kod szkolnego 5359). Brak kodu dostępu jest konieczne. Minimalny wynik 291 (połączone w mowie i ilościowa). -LUB- GMAT Score Report - Wniosek, że wyniki są przesyłane drogą elektroniczną do KSU. Minimalny wynik 500. List aplikacji (można przesłać do aplikacji online) - należy podać swoje zainteresowania i cele na MPA i potencjalnego wykorzystania stopnia. Resume - (można przesłać do aplikacji online) Listy polecające (3) (mogą być przesyłane w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji on-line) - ukończone przez przełożonych, profesorów i kolegów po fachu, z których jeden musi być z obecnego przełożonego. [-]

Ms Zarządzanie Konfliktami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Program Master przygotowuje uczniów do identyfikacji i realizować możliwości nowej kariery opartej na wiedzy zarządzania konfliktem. MSCM przewiduje również studentów z rozszerzonych danych uwierzytelniających do kontynuowania rozwoju kariery w istniejącym środowisku pracy. [+]

MSCM Opis programu

Zarządzanie konfliktem edukacja rozwiązuje problemy, które dzielą nasz świat poprzez zachęcanie do komunikacji, promowanie pozytywnych relacji i rozwijanie rozwiązań kompleksowych, długofalowych. To zwiększa bezpieczeństwo i witalność grupy naszych rodzin, wspólnot i miejsc pracy.

Zarządzanie konfliktem jest również zestaw narzędzi i sposobów myślenia, które mogą pomóc nie tylko zapobieganie konfliktom, ale skutecznie angażować się go raz się pojawia. Edukacja zarządzanie konfliktami uczy różnych sposobów ludzie wybierają do reagowania w obliczu sytuacji konfliktowych i skutków tych reakcji na potencjalne efekty. Studiowanie konflikt jest naprawdę o umiejętności, które mogą zapewnić zdolność do reagowania w sposób, które zapobiegają konfliktom i zarządzania nimi poprzez ograniczenie nieefektywnych odpowiedzi nauki.... [-]


MS Zastosowano Statystykę

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 22 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Master of Science in Statystyki Stosowanej (MSAS) program w Kennesaw State University (KSU) to profesjonalny program studiów, który ma na celu przygotować różnorodne ciało studenta do wykorzystywania najnowocześniejszych metod statystycznych wyciągnąć ważne i znaczące konsekwencje z biznesu, przemysłu, rządu danych usług zdrowotnych. [+]

Test Master of Science in Applied Statistics (MSAS) Program w Kennesaw State University (KSU) to profesjonalny program studiów, który ma na celu przygotowanie różnorodnych organizacji studenckiej do wykorzystywania najnowocześniejszych metod statystycznych wyciągnąć ważne i sensowne wnioski z biznesu, przemysłu, rządu i służby zdrowia danych. Przy użyciu różnych programów komercyjnych, oczekuje się, że absolwenci analiza rzeczywistych danych odpowiednio i skutecznie komunikować swoje wyniki.

Stopień MSAS jest 22-miesięczny program wczesny wieczór przeznaczony dla profesjonalistów i studentów studiów licencjackich stopni w naukach i działalności. Tytuły kursu obejmuje:... [-]


Systemy Informacyjne Ms

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Krok w roli lidera zasilanego Analytics i inteligencji biznesowej przynieść strategii biznesowej dla projektów technologicznych i IT innowacji do wyzwań biznesowych. [+]

Przywództwo MSIS Środki

Krok w roli lidera zasilanego Analytics i inteligencji biznesowej przynieść strategii biznesowej dla projektów technologicznych i IT innowacji do wyzwań biznesowych.

Opracowanie szerokie możliwości widma do rozumienia, analizy i zarządzania problemów organizacyjnych z komputerów użytkowników końcowych strategicznych implikacji projekty technologiczne i połączyć empirycznej wiedzy na temat klientów, rynku i cykli dochodów z umiejętnościami Analytics to, aby stać się przekonujące decydent biznesu ,

Niezależnie od tego, czy twoje doświadczenie i wykształcenie są w technologii firmy - Master of Science in Information Systems (MSIS) z Coles College daje najbardziej poszukiwanych umiejętności dzisiaj, aby pomóc Ci iść do przodu w swojej karierze i stać się bardziej wartościowy członek zespołu.... [-]


Magisterskie

Dual Degree Master of Social Work/ Master of Business Administration (MSW/MBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

[+]

Pola wymagane Wstęp

2.

[-]

Magister Księgowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Mistrz Rachunkowości (MACC) studiów jest profesjonalne Wyższe zaprojektowany, aby pomóc indywidualnie sprostać wyzwaniom kariery w księgowości, czy publiczne, prywatne lub rządowe. [+]

Opis programu

Mistrz Rachunkowości (MACC) studiów jest profesjonalne Wyższe zaprojektowany, aby pomóc indywidualnie sprostać wyzwaniom kariery w księgowości, czy publiczne, prywatne lub rządowe. Szkoła Rachunkowości w Kennesaw State University jest domem dla największej programu księgowego w stanie Georgia i oferuje doskonałości w edukacji rachunkowości. W Coles College of Business, programy księgowe i biznesowe są w pełni akredytowane przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

Ogólne wymagania dotyczące przyjęcia do programu MAcc

Wstęp do programu MAcc jest przyznawany osobom, które wykazują dużą szansę na sukces w studiach podyplomowych (księgowych). Portfele wnioskodawców są analizowane jako część konkurencyjnego procesu opartego na następujących elementach:... [-]


Magister Pracy Socjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

[+]

Kapitan pracy socjalnej

Dzieci i Rodziny

Behawioralne medyczne

[-]

Magister W Administracji Publicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Public Administration (MPA) jest stopniem zawodowym, który przygotowuje osoby zainteresowane służbą publiczną na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych w agencjach rządowych i organizacjach non-profit. [+]

Mistrz w administracji publicznej

Master of Public Administration (MPA) jest stopniem zawodowym, który przygotowuje osoby zainteresowane służbą publiczną na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych w agencjach rządowych i organizacjach non-profit. Program ukierunkowany na studentów i dydaktyków ma na celu przyczynienie się do rozwoju zawodowej jednostki z etosem demokratycznej administracji poprzez zapewnienie im solidnego akademickiego uczenia się i konkretnych praktycznych doświadczeń. Program MPA znajduje się w Departamencie Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych. Program działa we współpracy z wieloma innymi departamentami, a także z Instytutem Usług Publicznych AL Burruss, który zapewnia usługi społeczne i pomoc techniczną dla organizacji non-profit i publicznych w Gruzji.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, GA, 30144 US
Adres lokalizacji
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, GA, 30060 US