Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na nowej KSU

Kennesaw State University to kompleksowy uczelnia uznawana za jego ducha przedsiębiorczości, globalnego zaangażowania i poczucia wspólnoty. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji i jednym z pięćdziesięciu największych uczelni publicznych w kraju, Kennesaw State oferuje ponad 100 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą liczbę programów doktoranckich. Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań akademickich i badawczych oraz rozszerzenia jej zakresu na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Przez ponad 50 lat, Kennesaw State University został znany ze swojego ducha przedsiębiorczości i poczucia wspólnoty. Oferowanie kampusy w Marietta i Kennesaw, uczelnia znajduje się na północ od Atlanty i łączy podmiejskich ustawienie z dostępem do jednej z najbardziej dynamicznych miast w kraju. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji, Kennesaw State oferuje ponad 150 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą studiów doktoranckich. Wyznaczony przez Zarząd Regents Systemu University of Georgia, jako kompleksowego uczelni, Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań naukowych i badawczych i rozszerzyć jej zakres na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Dwa wielkie Instytucje - One World-Class University

W dniu 6 stycznia 2015 roku Zarząd Regents Systemu University of Georgia zatwierdziła konsolidację Kennesaw państw i Southern Polytechnic State University. Stanowi piąty i największą konsolidację USG w jej dalszego zobowiązania do zwiększenia efektywności i skuteczności, aby lepiej służyć studentom i państwa.

Nowa Kennesaw State University łączy w sobie najlepsze z dwóch najbardziej szanowanych instytucji Gruzji w szkolnictwie wyższym. Kompleksowa uniwersytet, Kennesaw State jest kampus przeznaczenia oferując studentom szerokie spektrum środowisk akademickich jakości, coraz większa i tętniącego życiem kampusu nagradzanych gastronomicznych, a także szeroki wachlarz ofert sportowych. Z rankingu krajowym stopni w programach biznesowych, inżynierii i pierwszego roku, a także premier nauczania, Pielęgniarstwo, architektury, programów naukowych i matematycznych, nowy Kennesaw State University jest gotowy, aby stać Gruzji następna instytucja światowej klasy.

Kennesaw State University - By The Numbers

  • Razem rejestracji: 33000 (oparte na jesień 2015)
  • Wszystkich programów studiów: ponad 150 licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni
  • Na terenie kampusu pojemność obudowy: około 5200 i osiem akademików
  • Liczba absolwentów: więcej niż 100.000
  • Skutki gospodarcze: $ +1,2 mld euro - Board of Regents Systemie raportu Georgia University 2012
  • Kraje reprezentowane w organizmie studentów: 130
  • Studenci uczestniczący w zajęciach wychowania kontynuowanej: 17,210
  • Athletic drużyna: 18 NCAA Division I, w tym piłki nożnej (jesień 2015)

Kennesaw State University jest akredytowany przez Stowarzyszenie południowej kolegiów i szkół Komisję na kolegiach wyróżnienie licencjata, magistra, specjalisty i stopni doktorskich. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4500 na pytania dotyczące akredytacji Kennesaw State University.

Mission Statement KSU

Kennesaw State University oferuje wysoką jakość i produktywne, absolwent licencjackich, kształcenia i współpracy programów nauczania. Należą do nich możliwości kształcenia w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, informatyki, nauki, inżynierii i technologii inżynierii, Zdrowia i Opieki Społecznej, zaszczyty doświadczeń, nauk humanistycznych i społecznych, studiów interdyscyplinarnych, rozwój przywództwa, naturalne i fizyczne nauki, studiów za granicą oraz innych pokrewnych dyscyplin. Uczelni badania naukowe, stypendium twórcze działania i inicjatywy publiczni rozwinąć i zastosować wiedzę, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, Gruzji, naród i świat.

Wartości KSU społeczności open, rzetelny i przemyślany intelektualnych dociekań, innowacyjne i twórcze rozwiązywanie problemów, profesjonalizm, kompetencję, współpraca, uczciwość i etyczne zachowanie, zaangażowane obywatelstwo, globalne zrozumienie, trwałość, wzajemnego szacunku i uznania dla człowieka i różnorodności kulturowej. Społeczność uniwersytecka dąży stale do zwiększenia sukcesu studentów, poprawę jakości instytucjonalnej, a odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne dla szkolnictwa wyższego.

Oświadczenie KSU Vision

Kennesaw State University będzie światowej klasy kompleksowe uczelni uznawana za jego doskonałości w edukacji, odkrycia, innowacji, technologii i zaangażowania społecznego na wszystkich poziomach, od lokalnego do globalnego. Doświadczenia KSU upoważniają członków i absolwentów społeczności uniwersyteckiej mieć wizję, odwagę i zdolność do przekształcenia w przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Ms Integracyjne Biologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Program Master w Kennesaw State of Science w Integrative Biology (MSIB) zaliczki zrozumienia poprzez zapewnienie kursów integracyjnych i doświadczenia zaprojektowane specjalnie w celu wspierania połączeń w całym spektrum nauk biologicznych. Takie podejście przygotowuje naszych uczniów jako naukowcy dobrze przygotowane do rozwiązywania problemów palące w naukach biologicznych. [+]

Dlaczego Integracyjne Biologia? integracyjne Biologia jest nowym paradygmatem zidentyfikowane przez National Academy of Sciences. Ponieważ systemy biologiczne są tak skomplikowane, rozwiązywanie problemów naukowych życia wymaga powiązanie pojęć i informacji między dyscyplinami i skalach organizacyjnych. Program nauczania Mistrz Kennesaw państwa of Science w Integrative Biology (MSIB) postęp wiedzy poprzez zapewnienie kursów integracyjnych i doświadczenia zaprojektowane specjalnie w celu wspierania połączeń w całym spektrum nauk biologicznych. Takie podejście przygotowuje naszych uczniów jako naukowcy dobrze przygotowane do rozwiązywania problemów palące w naukach biologicznych. Dlaczego MSIB Kennesaw państwa? Bez względu na swoje cele - dalsze badania absolwent, wstęp do szkoły zawodowej, możliwości zatrudnienia i awansu zawodowego - nasz program integruje podstawowych zasad biologicznych z elastycznością, aby dostosować kształcenie do potrzeb i zainteresowań. Zaplanowaliśmy podstawowej zajęć obejmuje nie tylko podstawowe pojęcia naukowe życie, ale również praktyczne aspekty, które przygotuje Cię do działania w realnym świecie nauki. Nasi studenci centrum swoje doświadczenie w pracy magisterskiej koncentruje się na konkretnym pytaniem badawczym, pracując z doradcą teza, którą wybrać z grona członków wydziału, którzy pracują na szeroką różnorodność organizmów, w tym zwierząt, roślin i mikroorganizmów. Twoja teza doradca będzie w laboratorium lub w polu robi eksperymenty z tobą, dając osobiste uwagi, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Z naszych dobrze wyposażonych obiektów badawczych, wewnętrznego i zewnętrznego finansowania badań naukowych, a także wysokiej jakości zapisu publikacji program MSIB Kennesaw State oferuje unikalną kombinację 'name big' doskonałości badawczej z "małe szkoły" mentoringu badawczego, więc musisz być gotowy do następnym krokiem. Kursy Wymagane kursy (12 godzin kredytowych) Nazwa przedmiotu Liczba przedmiotów BIOL... [-]

MS Inżynierii Lądowej I Wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Science w programie Inżynierii Lądowej zapewnia absolwentom inżynierii, specjalistów technicznych i inżynierów pracujących okazję podnieść swoje zawodowe kariery poprzez oferowanie kursów w różnych dyscyplinach inżynierskich, w tym strukturalnych, geotechnicznych, zasobów wodnych, ochrony środowiska i transportu. [+]

Test Master of Science w Inżynierii Lądowej Program zapewnia absolwentom inżynierii, specjalistów technicznych i inżynierów pracujących okazję podnieść swoje zawodowe kariery poprzez oferowanie kursów w różnych dyscyplinach inżynierskich, w tym strukturalnych, geotechnicznych, zasobów wodnych, ochrony środowiska i transportu. Regularne Zasady wstępu: BSCE z ABET akredytowanego programu inżynierii Minimalna skumulowana GPA 3,0 Regularne przyjmowanie może również zostać przyznane w innych przypadkach na podstawie przeglądu rekordu wnioskodawcy, w tym, ale nie ograniczone do następujących: BSCE z uczelni zagranicznej, która jest porównywalna do ABET akredytowanego programu. osiągnięcia zawodowe, takie jak PE licencji, realizacji projektów godnych uwagi, zapis publikacji naukowych. Ukończenie poziomu absolwent inżynierii zajęć z uznanych instytucji. Wymagane podstawowe umiejętności (6 godzin) Wszyscy studenci MSCE są zobowiązane do podjęcia następujących kursów. ENGR 6002 - Metody badań CE 6003 - Analiza probabilistyczna i niezawodność w Inżynierii Lądowej THESIS OPCJA Studenci w opcji tezy są zobowiązani do: - kompletne minimum 6 godzin kredytowych pracy magisterskiej - podjęcie minimum 6 kursów (18 godzinach) od zajęć podstawowych wymienionych poniżej CE 6401 - Praca magisterska Opcja dla Thesis Studenci w opcji dla Thesis są zobowiązane do podjęcia co najmniej 8 kursów (24 godzin) od zajęć podstawowych wymienionych poniżej. Podstawowe Fakultety Studenci podejmują minimum 6 kursów, jeśli w wariancie Thesis. Student podejmują minimum 8 kursów, jeśli w opcji dla tezy. CE 6101 - analiza elementów skończonych CE 6102 - Dynamika strukturalne CE 6103 - Projektowanie betonu sprężonego CE 6105 - polepszenia gleby CE 6202 - Advanced Highway Traffic Safety Projektowanie i CE 6203 - Zaawansowane materiały bitumiczne i betonowe... [-]

Ms Nauk Chemicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 2 więcej

Magister nauk chemicznych (MSCB) to program, z tezy oparte utworów w Chemii i Biochemii. MSCB oferuje elastyczny program, indywidualnie dopasowanych do tła i badawczych zainteresowań studenta. Program jest 33-kredytowe-godzin zajęć z możliwości badawczych we wszystkich dziedzinach chemii i biochemii, z syntetycznej chemii organicznej do enzymologii. [+]

Test Magister nauk chemicznych (MSCB) Program jest oparty na tezy z utworów w chemii i biochemii. MSCB oferuje elastyczny program, indywidualnie dopasowanych do tła i badawczych zainteresowań studenta. Program jest 33-kredytowe-godzin zajęć z możliwości badawczych we wszystkich dziedzinach chemii i biochemii, z syntetycznej chemii organicznej do enzymologii. MSCB przygotuje studentów do myślenia w interdyscyplinarny sposób o problemach w chemii, biochemii i wielu innych pokrewnych dziedzin nauki. Program ten ma na celu umożliwienie studentom do ukończenia pracy kurs i badania tezy w ciągu dwóch lat akademickich. Odpowiednio przygotowane wnioskodawcy muszą wykazać podstawowych kompetencji, co znalazło odzwierciedlenie w zapisie studiów zajęć z biologii, chemii, fizyki i matematyki, z uwzględnieniem stopnia, w jednej z tych dziedzin. Wnioskodawca, który uważa się za niewystarczające w jednym lub dwóch kursach przez Komitet Przyjęć mogą być dopuszczone do programu pod warunkiem, że brakujące kursy licencjackich być podjęte w uzupełnieniu do wymagań programowych absolwent; te nie będą zaliczane do stopnia i nie kwalifikują się do chwiać czesnego. Program Wspólny rdzeń (8 godzin kredytowych) CHEM 6620 - Zaawansowane tematy z chemii fizycznej CHEM 7000 - Umiejętności badawcze i Etyki CHEM 7100 - Absolwent Seminarium Track and Indywidualny tok studiów Electives (12 godzin kredytowych) CHEM 6430 - Zaawansowane tematy w Chemii Organicznej CHEM 6510 - Zaawansowane tematy w Biochemii CHEM 7300 - Metody sztuczne CHEM 7500 - Chemical Biology CHEM 7600 - Metody fizyczne i analityczne Zaawansowane tematy / Inne Trasy wymienione golfowe Praca magisterska (13-34 godzin kredytowych) 13-34 godzin badań tezy. 13-16 godzin na planie dwóch lat. 31-34 godzin... [-]

Ms Studia Pierwszego Roku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Science in studia pierwszego roku (MSFYS) to program absolwent pełni online, który obejmuje teorię i badania czynników wpływających na pierwszych doświadczeń uczelni, w tym fundamentów doświadczeń przejściowych studentów i badań dotyczących różnych programów, które promują pomyślnego przejścia. [+]

Test Master of Science in studia pierwszego roku (MSFYS) Jest to program absolwent pełni online, który obejmuje teorię i badania czynników wpływających na pierwszych doświadczeń uczelni, w tym fundamentów doświadczeń przejściowych studentów i badań dotyczących różnych programów, które promują pomyślnego przejścia. Uziemiony dziesięcioleci badań, jest to jedyny program studiów absolwent poświęcony dyscypliny studiów pierwszego roku. Dzięki innowacyjnym programem nauczania, uczniowie w programie MSFYS absolwent rozwijać umiejętności i wiedzy potrzebnych do tworzenia i zarządzania programami programowych i współautor programu nauczania i prowadzenia badań, które rozciąga zbiorowego zrozumienia pierwszego roku studiów w okresie przejściowym. Program MSFYS przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych współpracą z lub nauczania studentów pierwszego roku, w tym pobyt dyrektorów Hall, doradców akademickich, kadry pedagogicznej, kadry i administratorów. O NAS Test Zakład pierwszego roku studiów i Transition Jest domem dla studiów absolwent pełni on-line w pierwszym roku studiów. MS w pierwszym roku studiów dadzą uczestnikom wiedzy na temat przemian, że studenci pierwszego roku stoją w celu przygotowania ich do projektowania, zarządzania i dostarczania zarówno programów programowych i współautor programu nauczania, aby pomóc studentów pierwszego roku uda. To Master of Science obejmie teorię i badania czynników wpływających na pierwszych doświadczeń uczelni, w tym fundamentów doświadczeń przejściowych studentów i badań dotyczących różnych programów, które promują pomyślnego przejścia. Wyniki Wykazać się wiedzą z wiodących teorii w programie nauczania, nauczania i oceny w stosunku do studentów pierwszego roku. Rozwijanie umiejętności zastosowania nowatorskie koncepcje do stworzenia skutecznych inicjatyw programowych i praktycznej organizacji studiów pierwszego roku. Zrozumieć wykorzystanie zarówno badań ilościowych i jakościowych / analizy w... [-]

Ms Zarządzanie Budową

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Każdy absolwent zarządzania absolwent programu budowy powinny być w stanie przygotować ofert i kosztorysów dla projektów budowlanych [+]

O PROGRAMIE Każdy absolwent zarządzania absolwent programu budowlanego powinien być w stanie: Przygotowanie ofert i szacunki dla projektów budowlanych. Przygotuj harmonogram budowy i zarządzania ryzykiem projektu. Przeprowadzi zadania związane z zarządzaniem projektami. Przeprowadzenie badań i rozpowszechnianie wyników poprzez publikacje. Prowadzenie zaawansowanych programów studiów. Aplikacji i dokumentów TERMINY Zobacz listę dostępnych terminów rozpoczęcia i terminów dokumentów. Należy pamiętać, że wypełnione wnioski oraz wszystkie wymagane poświadczenia muszą być składane przez oddelegowanego terminie. WARUNKI PRZYJĘĆ Online Graduate Program - Nie jest bezzwrotna $ 60 opłata za aplikację. Stenogramy - oficjalne stenogramy z każdej College i / lub uniwersytetu masz uczestniczył. Musi znajdować się w zaklejonej kopercie z instytucji lub przesyłane elektronicznie do instytucji bezpośrednio ksugrad@kennesaw.edu. Licencjackie GPA 2,75 albo lepiej na skali 4,0 GRE Score Report - wniosek, że wyniki są przesyłane drogą elektroniczną do KSU (kod szkolnego 5359). Brak kodu dostępu jest konieczne. Minimalny wynik 291 (połączone w mowie i ilościowa). -LUB- GMAT Score Report - Wniosek, że wyniki są przesyłane drogą elektroniczną do KSU. Minimalny wynik 500. List aplikacji (można przesłać do aplikacji online) - należy podać swoje zainteresowania i cele na MPA i potencjalnego wykorzystania stopnia. Resume - (można przesłać do aplikacji online) Listy polecające (3) (mogą być przesyłane w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji on-line) - ukończone przez przełożonych, profesorów i kolegów po fachu, z których jeden musi być z obecnego przełożonego. [-]

Ms Zarządzanie Konfliktami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Program Master przygotowuje uczniów do identyfikacji i realizować możliwości nowej kariery opartej na wiedzy zarządzania konfliktem. MSCM przewiduje również studentów z rozszerzonych danych uwierzytelniających do kontynuowania rozwoju kariery w istniejącym środowisku pracy. [+]

MSCM Opis programu Zarządzanie konfliktem edukacja rozwiązuje problemy, które dzielą nasz świat poprzez zachęcanie do komunikacji, promowanie pozytywnych relacji i rozwijanie rozwiązań kompleksowych, długofalowych. To zwiększa bezpieczeństwo i witalność grupy naszych rodzin, wspólnot i miejsc pracy. Zarządzanie konfliktem jest również zestaw narzędzi i sposobów myślenia, które mogą pomóc nie tylko zapobieganie konfliktom, ale skutecznie angażować się go raz się pojawia. Edukacja zarządzanie konfliktami uczy różnych sposobów ludzie wybierają do reagowania w obliczu sytuacji konfliktowych i skutków tych reakcji na potencjalne efekty. Studiowanie konflikt jest naprawdę o umiejętności, które mogą zapewnić zdolność do reagowania w sposób, które zapobiegają konfliktom i zarządzania nimi poprzez ograniczenie nieefektywnych odpowiedzi nauki. Podstawowym celem MSCM jest stworzenie studentom, którzy: Zrozumieć naturę konfliktu z perspektywy wielu dyscyplin Rozumieć kontinuum reakcji na konflikt Posiadają umiejętności niezbędne do ułatwienia zarządzania różnymi rodzajami konfliktów Wykazać się umiejętnością analizy i konfliktów badawczego w środowisku organizacyjnym Wykazać się umiejętnością zaprojektowania procedur interwencyjnych konfliktu i strategie odpowiednie do konkretnej sytuacji lub środowiska Wykazać się umiejętnością oceny skuteczności danej interwencji lub systemu interwencji Z powodzeniem uczestniczą w zarządzaniu konfliktami na określonym poziomie w jednej lub kilku konkretnych środowiskach. Program Master przygotowuje uczniów do identyfikacji i realizować możliwości nowej kariery opartej na wiedzy zarządzania konfliktem. MSCM przewiduje również studentów z rozszerzonych danych uwierzytelniających do kontynuowania rozwoju kariery w istniejącym środowisku pracy. Format Kohorta Environment and Executive Modular MSCM działa model uczenia kohorty do badania konfliktu, przyznając ograniczoną liczbę studentów do każdej grupy przychodzącej każdego upadku. Lekcje z tej samej grupy studentów z początku programu do... [-]

Ms Zarządzanie Opieki Zdrowotnej I Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych liderów technologii informacyjnych w ochronie zdrowia rośnie z każdym dniem. Master of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki (MS-HMI) jest pierwszym w swoim rodzaju w Gruzji, i integruje technologie informatyczne, informatyka, analityki danych, procesów świadczenia opieki zdrowotnej, wraz z przywództwa i zarządzania zasadami. [+]

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych liderów technologii informacyjnych w ochronie zdrowia rośnie z każdym dniem. Master of Science in Management Healthcare i Informatyki (MS-HMI) jest pierwszym w swoim rodzaju w Gruzji, i integruje technologie informatyczne, informatyka, analityki danych, procesów świadczenia opieki zdrowotnej, wraz z przywództwa i zarządzania zasadami. Nasz współpracy podejście do opieki zdrowotnej IT pozwala naszym absolwentom zrozumieć złożoność relacji, które muszą być brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji technologicznych w ramach organizacji dostarczania opieki i przygotowuje je do przywództwa. Jedyny MS w HMI w Gruzji Masters of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki jest interdyscyplinarny program łączący Coles College of Business, Wyższa Szkoła Informatyki i Matematyki, Wellstar College of Zdrowia i Nauk Humanistycznych i Wyższa Szkoła Informatyki i Inżynierii Oprogramowania. Nasze interdyscyplinarne podejście daje studentom dobrze zaokrąglone zrozumienia powiązań między zarządzaniem opieki zdrowotnej i informatyki. Połączona zrozumienie tych dziedzinach ma zasadnicze znaczenie dla skutecznego dostarczania i praktyki opieki zdrowotnej w 21 wieku, i jest niezbędna do prowadzenia w tej ciągle rozwijającej się branży. Praca w opiece zdrowotnej Zarządzania i Informatyki Nasi absolwenci pozostawi gotowy na najrozmaitsze role liderów i menedżerów opieki zdrowotnej, w tym: Dyrektor informatyki medycznej Dyrektor ds. informatycznych menedżerowie projektów VP technologii informatycznych Deweloperzy Analitycy Program Masters of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki (MS-HMI) jest 36-godzin interdyscyplinarny program. Kursy podstawowe (30 godzin kredytowych) Zapewnienie możliwości w zakresie: opieka zdrowotna Informatics & Data Analytics (SAS, R, SPSS) Zarządzanie, Zarządzanie, etyczne, prawne i bezpieczeństwo Baza danych, opracowywania oprogramowania (C ++ / Java), Data Mining Capstone golfowe (3 godzin kredytowych)... [-]

MS Zastosowano Statystykę

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 22 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Master of Science in Statystyki Stosowanej (MSAS) program w Kennesaw State University (KSU) to profesjonalny program studiów, który ma na celu przygotować różnorodne ciało studenta do wykorzystywania najnowocześniejszych metod statystycznych wyciągnąć ważne i znaczące konsekwencje z biznesu, przemysłu, rządu danych usług zdrowotnych. [+]

Test Master of Science in Applied Statistics (MSAS) Program w Kennesaw State University (KSU) to profesjonalny program studiów, który ma na celu przygotowanie różnorodnych organizacji studenckiej do wykorzystywania najnowocześniejszych metod statystycznych wyciągnąć ważne i sensowne wnioski z biznesu, przemysłu, rządu i służby zdrowia danych. Przy użyciu różnych programów komercyjnych, oczekuje się, że absolwenci analiza rzeczywistych danych odpowiednio i skutecznie komunikować swoje wyniki. Stopień MSAS jest 22-miesięczny program wczesny wieczór przeznaczony dla profesjonalistów i studentów studiów licencjackich stopni w naukach i działalności. Tytuły kursu obejmuje: Wstęp do matematyki dla statystyk Statystyka matematyczna Obliczenia statystyczne i Symulacja Metody statystyczne Zaawansowane programowanie w SAS Quality Control Process Improvement i Eksperymentalny projekt Stosowanej Projektowanie Studiów Człowieka Rozwiązywanie zadań z Six Sigma Stosowana Analiza regresji Analiza szeregów czasowych Stosowana Analiza danych wzdłużne Data Mining Analiza danych Applied Categorical Stosowane metody wielowymiarowe Tematy Stosowane w Binary Klasyfikacji Analiza projektu Stosowanej Nacisk programu MSAS jest w zastosowanych metod statystycznych używanych w przemyśle i rządu na procesie i poprawy jakości. Kluczowym zagadnieniem jest ciągłe szkolenie i praktyka z wykorzystaniem metodologii Six Sigma doskonalenia procesów. Techniki te są popytu w przemyśle ze względu na oszczędności kosztów wynikających z działalności typowo Process Improvement. Po zakończeniu programu klasy będzie mógł: Zastosowania odpowiednich metod statystycznych do rozwiązywania problemów Analiza danych za pomocą kilku pakietów statystycznych Zidentyfikować możliwości poprawy jakości i wydajności Ustanowienia systemów kontroli procesu Ołów zespołów rozwiązywania problemów Komunikowania wyników projektu w mowie i piśmie Warunki przyjęcia Aby wziąć udział w programie MSAS, kandydaci muszą posiadać: Zakończenie Rachunek 1 i 2... [-]

Systemy Informacyjne Ms

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Krok w roli lidera zasilanego Analytics i inteligencji biznesowej przynieść strategii biznesowej dla projektów technologicznych i IT innowacji do wyzwań biznesowych. [+]

Przywództwo MSIS Środki Krok w roli lidera zasilanego Analytics i inteligencji biznesowej przynieść strategii biznesowej dla projektów technologicznych i IT innowacji do wyzwań biznesowych. Opracowanie szerokie możliwości widma do rozumienia, analizy i zarządzania problemów organizacyjnych z komputerów użytkowników końcowych strategicznych implikacji projekty technologiczne i połączyć empirycznej wiedzy na temat klientów, rynku i cykli dochodów z umiejętnościami Analytics to, aby stać się przekonujące decydent biznesu , Niezależnie od tego, czy twoje doświadczenie i wykształcenie są w technologii firmy - Master of Science in Information Systems (MSIS) z Coles College daje najbardziej poszukiwanych umiejętności dzisiaj, aby pomóc Ci iść do przodu w swojej karierze i stać się bardziej wartościowy członek zespołu. Coles College MSIS oferuje wygodę, dostępność i elastyczność. Można również znaleźć doświadczonych i zaangażowanych profesorów, którzy uczą i aktywnie angażują się ze sobą, zapewniając sobie miejsce w czołówce technologii biznesowych. Program Ołów i Excel z Master of Science in Information Systems (MSIS). Ten tytuł zawodowy Absolwent skupia się na wyzwania, które są istotne dla specjalistów w tej dziedzinie jest dzisiaj, w tym data mining do analizy danych biznesowych, danych napędzane podejmowaniu decyzji biznesowych, czy etyki, polityki i strategii, jest zarządzanie portfelem projektów, integracja IT systemów funkcjonalnych całej firmy , od końca do końca bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz zarządzanie globalnym. W ramach programu MSIS, można dowiedzieć się w celu opracowania rozwiązań biznesowych i technologicznych z praktycznych zastosowań, takich jak dane przejechanych CRM rozwiązania, które można wdrożyć od razu w swojej obecnej organizacji i że będzie rozszerzać swoje możliwości w przyszłych ról. Kursy... [-]

MA

Magisterskie Studia Amerykański

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Arts w programie American Studies składa się z 36 godzin kredytowych i wymogu znajomości języka obcego. [+]

Test Master of Arts Program w amerykańskich studiów składa się z 36 godzin kredytowych i wymogu znajomości języka obcego. Wymagane kursy (6 punktów) Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst 7000 American Studies Stypendium 3 Amst 7100 Studiów Amerykańskich Metody 3 Podstawa programowa (12 kredytów) Sekwencja kursów amst wybranych do zajęcia zawodowe cele każdego ucznia z jednego kursu z każdej z czterech klastrów tematycznych i metodycznych na bazie. Badania historyczne Cluster - wybierz jedno Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst 7200 Ruchy społeczne Ameryki 3 Amst 7210 okres historyczny 3 Amst 7230 Historia i Kultura 3 Publiczne Amst 7240 Enterprise i robocizna w American Culture 3 Miejsce i tożsamość Cluster - wybierz jedno Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst 7300 amerykańskich miast, przedmieść i obszarów wiejskich 3 Amst 7310 Regional Studies 3 Amst 7330 Tożsamości i grup społecznych 3 Klaster Kultury Produkcja - wybierz jedno Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst 7410 Literatura i wydajność w American Culture 3 Amst 7420 Kultura popularna w Ameryce 3 Amst 7450 amerykańska kultura wizualna 3 Amst 7460 Zmiany w kulturze amerykańskiej 3 Ponadnarodowa American Studies Cluster - wybierz jedno Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst 7510 Przejścia do Ameryki 3 Amst 7520 Ameryka w kontekście ponadnarodowym 3 Wszelkie Zatwierdzony Absolwent szczebla Study Abroad Program 3 Electives (9 kuponów) Wszelkie dodatkowe kursy z góry lub dowolny zatwierdzony kurs absolwent poziomie oferowane w Kennesaw State University lub w Systemie Georgia University. Praktyka (3 kredyty) Oczywiście Num Nazwa przedmiotu godzin kredytowych Amst... [-]

MA Zintegrowana Komunikacja Globalna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Program MA w zintegrowanej komunikacji globalnej został opracowany w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie rozszerzenie projektu informacyjnego, architektury informacji, rozwoju, zarządzania treścią łączności i komunikacji wizualnej. [+]

Test Program MA w zintegrowanej komunikacji globalnej został opracowany w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie rozszerzenie projektu informacyjnego, architektury informacji, opracowanie treści, zarządzanie łączności i komunikacji wizualnej. Podstawowe cele programu są następujące: Kształcić te osoby z różnych środowisk akademickich i pracy, którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie zintegrowanej komunikacji globalnej, a Aby dostarczyć przydatnych danych logowania dla obecnych projektantów informacyjnych i komunikatorów technicznych, którzy potrzebują zaawansowanych szkoleń iść do przodu w karierze zawodowej, zarówno jako pracowników lub menedżerów spółki lub jako niezależnych konsultantów. Test Program zintegrowanej komunikacji Globalny oferuje studentom studia magisterskie z wyborem jednej z trzech opcji programu - opcja stażu Opcji Thesis, a wszystko przedmiotu opcja Work. Certyfikat absolwent Komunikacji Technicznej, a cztery zaawansowane certyfikaty w User Experience, Communication Management, Komunikacji Wizualnej i User Experience. Ważna uwaga na temat Master of Arts w zintegrowanej komunikacji globalnej Brak nowych kierunków są przyjęte do programu w tym czasie. Wszystkie informacje zawarte w niniejszym katalogu jest obecny Master of Arts w zakresie informacji i opracowała jedynie kierunków. Wymagania stopnia studenci MAIGC mają obowiązek podjąć następujące kursy: IDC 6001 - Praktyki zawodowe Komunikacji (3 godzin kredytowych) IDC 6002 - Information Design (3 godzin kredytowych) IDC 6030 - Strategia wizualna Design (3 godzin kredytowych) IDC 6004 - Metody badawcze (3 godzin kredytowych) IDC 6110 - Komunikacja Zarządzanie projektami (3 godzin kredytowych) IDC Fakultety - wybór 5 przedmioty do wyboru z prefiksem IDC (15 godzin kredytowych) IDC Opcja - (Wybierz jedną z opcji wymienionych poniżej) (6 godzin kredytowych) staż Option Staż... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, GA, 30144 US
Adres lokalizacji
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, GA, 30060 US