Przeczytaj oficjalny opis

O

Unikalny model edukacyjny

Prawie każdy college ostatnio mówi o edukacji empirycznej. To dlatego, że działa. W Johnson

Oferujemy optymalne połączenie rozwoju intelektualnego, edukacji ukierunkowanej na przemysł, zdobywania doświadczeń życiowych, możliwości społeczności i przywództwa oraz niezwykłej głębi usług karier.

W Johnson

Takie podejście jest skuteczniejszym sposobem uczenia się. Dzięki tym doświadczeniom będziesz wyjątkowo przygotowany do zmiany branży i będziesz mieć swobodę w prowadzeniu innych ścieżek kariery i przedsiębiorczych przedsięwzięć.

Akredytacja

JWU posiada akredytację Stowarzyszenia Szkół i Kolegium Nowej Anglii (NEASC) za pośrednictwem Komisji ds. Instytucji szkolnictwa wyższego (CIHE). Najstarsze regionalne stowarzyszenie akredytujące w kraju, NEASC, akredytuje instytucje edukacyjne na całym świecie. Ta akredytacja obejmuje cztery kampusy uniwersyteckie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Johnson & Wales University

W świecie napędzanym coraz liczniejszymi i bardziej złożonymi danymi pracownicy muszą szybko i wydajnie odszyfrowywać dane, aby pomóc firmom podejmować bardziej świadome ... [+]

Omówienie programu

W świecie napędzanym coraz liczniejszymi i bardziej złożonymi danymi pracownicy muszą szybko i wydajnie odszyfrowywać dane, aby pomóc firmom podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe i identyfikować nowe możliwości przewagi konkurencyjnej.

Odkryj ukryte wzorce, nieznane korelacje, trendy rynkowe, preferencje klientów i inne użyteczne informacje w JWU's Master of Science in Data Analytics.

Zastosujesz modele statystyczne i narzędzia do rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym. Zdobądź umiejętności w zakresie eksploracji danych, analiz, zarządzania i wizualizacji, prognozowania, modelowania oraz optymalizacji i symulacji, aby przygotować Cię do technicznych i biznesowych wyzwań związanych z dużymi danymi.... [-]

Stany Zjednoczone Opatrzność
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Providence Campus
Witryna
Telefon
800-342-5598
Miami Campus
Telefon
866-598-3567
Denver Campus
Telefon
877-598-3368
Charlotte Campus
Telefon
866-598-2427