John F. Kennedy University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako jeden z pierwszych uniwersytetów zajmujących się uczeniem się przez całe życie, John F. Kennedy University oferuje wysokiej jakości, niedrogą edukację, która przygotuje Cię do rozwoju kariery i społeczności.

John F. Kennedy University to w pełni akredytowana, niedochodowa uczelnia oferująca innowacyjne i uznane w całym kraju programy, które pomogą Ci osiągnąć rozwój osobisty i zawodowy. Nasze środowisko uczenia się opartego na współpracy będzie dla Ciebie wyzwaniem, aby poszerzyć swój intelekt i przygotować Cię do wniesienia wkładu w swój zawód i społeczność. Skoncentrowanie się na spersonalizowanej uwadze zapewni Ci zasoby i wsparcie podczas studiów i nie tylko jako absolwentów . A nasze praktyczne podejście do nauki pozwoli Ci zastosować i udoskonalić swoje umiejętności przed ukończeniem studiów.

Zapraszamy do zmiany swojej przyszłości na John F. Kennedy University .

Misja, wizja i wartości

John F. Kennedy University ma na celu zapewnienie innowacyjnego, przekształcającego i poprawiającego jakość doświadczenia edukacyjnego dla wszystkich studentów, którzy chcą polepszyć swoje życie osobiste i zawodowe, a co za tym idzie, swoje społeczności. Cenimy różnorodność i dostępność, jakość i innowacje, rozwój całej osoby oraz globalny światopogląd.

Różnorodność

John F. Kennedy University definiuje różnorodność w obrębie różnych linii kulturowych i ideowych, dynamiczną koncepcję odzwierciedlającą zmieniającą się i współzależną naturę ludzkiego doświadczenia. Dzięki grupie zadaniowej ds. Różnorodności, planowi działania na rzecz różnorodności i protokołowi zatrudniania różnorodności John F. Kennedy University jest zaangażowany w tworzenie żywej kultury różnorodności.

Lokalizacje

Pleasant Hill

Address
Ellinwood Way,100
94523 Pleasant Hill, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: