James Madison University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiemy, że sukces wymaga równego intelektu i działania. W JMU na tym polega Being the Change .

Gdy uczniowie kończący James Madison University dumą przechodzą przez scenę, aby otrzymać dyplomy, są wykształceni. Są członkami wspólnoty wykonawców. Wiedzą, jak się sprawy mają. Udoskonalili swoją umiejętność krytycznego myślenia. Nauczyli się, jak ważna jest etyka pracy, a także angażowali się i umiejętnie współpracowali z innymi. Dyplomy w ręku opuszczają kampus, zdeterminowani, aby żyć życiem o znaczeniu i realizować kariery zawodowe.

JMU znajduje się w pięknej dolinie Shenandoah w stanie Wirginia. Jest ściśle zrzeszoną społecznością 22 000 studentów i absolwentów, a także 4 000 wykładowców i pracowników, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z całego świata. Zaledwie dwie godziny z Waszyngtonu, JMU szybko staje się jednym z wiodących w kraju świateł w szkolnictwie wyższym. Dzieje się tak dlatego, że uczniowie cieszą się niezwykle zaangażowanymi relacjami z światowej klasy wykładowcami, którzy są w JMU, ponieważ chcą zdobywać wiedzę i uczyć uzdolnionych uczniów.

Co to oznacza dla Ciebie i Twojej przyszłości? W badaniu Gallupa z 2014 roku, w którym udział wzięło ponad 29 000 absolwentów szkół wyższych w USA, stwierdzono, że posiadanie profesora, który interesowałby się nimi, gdy byli uczniami, prowadzi do większego poczucia celu i dobrego samopoczucia. Gallup odkrył również, że absolwenci JMU znacznie przewyższają średnią krajową w każdym wymiarze dobrobytu i znacznie wyższy niż absolwenci 100 najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów w USA

Studenci JMU, wykładowcy i absolwenci używają równych części intelektu i działania, aby odnieść sukces we wszelkiego rodzaju dążeniach: pobudzają innowacje i odkrycia, prowadzą biznes, rozwijają kulturę, poprawiają opiekę zdrowotną, reformują edukację, odnawiają społeczeństwo obywatelskie, rywalizują w lekkiej atletyce - Oni są zmianą w każdy możliwy do wyobrażenia sposób.

Lokalizacje

Harrisonburg

Address
91 East Grace Street
22807 Harrisonburg, Virginia, Stany Zjednoczone

Florencja

Address
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 Florencja, Toskania, Włochy