Jamestown Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Znajduje się w południowo-zachodniej Nowy Jork, WKK Powstała w 1950 roku jako część State University of New York. Obecna rekrutacja jest ok 3500 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu studenci kredytowe w dwa kampusy, dwa ośrodków doradztwaI w Internecie, W 2012, WKK został nazwany "Top Performing publiczny dwuletnim College w Nowym Jorku", w raporcie opublikowanym przez The Chronicle of Higher Education.

WKK to kompleksowy, regionalnym, otwarty dostęp, studenta i instytucja, która obejmuje doskonałości akademickiej i spełnia potrzeby edukacyjne obszar usług w różnych sposobów. WKK Programowanie obejmuje studia humanistyczne transferu, programy rozwoju zawodowego, pracy społecznej, edukacji rozwojowej i gospodarczej oraz szkolenia w branży. Partnerstwo Kolegium z większej społeczności przyczynia się do społecznego i intelektualnego doskonalenia, rozwoju gospodarczego i kulturowego bogactwa zachodniej Nowego Jorku i północno-zachodniej Pensylwanii.

Główny kampus znajduje się na terenie 107-hektarowej w Jamestown, W południowo-zachodnim rogu Nowego Jorku. Jamestown znajduje się w odległości jednego dnia podróży z największych miastach USA, w tym Buffalo, Nowym Jorku, Pittsburgh i Cleveland i zaledwie dziewięćdziesiąt minut od Niagara Falls.

Wizja Jamestown Community College, integralną częścią struktur społecznych i gospodarczych naszych wspólnot, będą regionu wiodącym dostawcą transferu, kariery, rozwoju oraz kształcenia ustawicznego, i zostaną uznane za wybitne osiągnięcia naukowe, a ducha współpracy, innowacyjnego przywództwa, oraz Duch przedsiębiorczości.

Misja Jamestown Community College jest kompleksowe, regionalne, open-access, studenta i instytucja, która obejmuje doskonałości akademickiej i spełnia potrzeby edukacyjne obszar usług jest na różne sposoby, w tym programów liberalne transferu Arts, programów rozwoju zawodowego, pracy społecznej, edukacji rozwojowej i gospodarczej i szkolenia w branży. Partnerstwo Kolegium z większej społeczności przyczynia się do społecznego i intelektualnego doskonalenia, rozwoju gospodarczego, kulturalnego i wzbogacenia zachodnim stanie Nowy Jork i północno-zachodniej Pensylwanii.

Wiar

Zobowiązanie do jakości: Uczelnia zobowiązuje się do kształcenia studentów i promocji uczelni, jej misji i dobro naszych wspólnot. Zobowiązanie do studentów: Wierzymy, studenci i inni konsumenci usług uczelni są priorytetem we wszystkim co robimy. Zaangażowanie w kształcenie ustawiczne: Wierzymy, że cała społeczność szkoła jest odpowiedzialna za wzbogacanie życia, tworząc atmosferę poświęconą kształceniu ustawicznym i intelektualnych poszukiwań i rozwijania komunikacji, współpracy i większego zrozumienia naszego pluralistycznego społeczeństwa i świata, w którym żyjemy , Zaangażowanie w partnerstwie Wspólnoty: Wierzymy, że możemy dzielić odpowiedzialność za dobro naszej uczelni i musi odgrywać rolę w partnerstwie z innymi instytucjami wspólnotowymi, wspieranie gospodarczego, społecznego i kulturalnego dobro naszej społeczności.

Lokalizacje

Jamestown

Address
Jamestown Community College,
Jamestown Campus,
525 Falconer Street,
P.O. Box 20

NY 14702 Jamestown, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Olean

Address
Jamestown Community College,
Cattaraugus County Campus,
260 North Union Street,
P.O. Box 5901

NY 14760-5901 Olean, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Dunkierka

Address
Jamestown Community College,
North County Extension Center,
10807 Bennett Road

NY 14048 Dunkierka, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Królikarnia

Address
Jamestown Community College,
Warren, PA Center,
Curwen Building,
185 Hospital Drive

PA 16365 Królikarnia, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium