Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Dzielnica Design, jedna z najbardziej utytułowanych dzielnic Miami, przez ostatnie kilka dziesięcioleci zyskała światową sławę jako miejsce idealne dla sztuki, projektowania i mody. Będąc częścią Buena Vista i sąsiednich Wynwood i obszarów Upper East Side, District jest teraz domem dla ponad 130 galerii sztuki, najwyższej klasy salonów kreatywnych i architektonicznych, luksusowych domów mody, antykwariatów, restauracji i kawiarni.

Jako część tej młodej i ekscytującej społeczności, Istituto Marangoni przynosi modową finezję nowym wschodzącym trendom talentom, którzy chcą wyrazić swoją kreatywność, jednocześnie ucząc się kluczowych umiejętności w branży w budynku 21 900 m2 / ft, w samym sercu dzielnicy Miami Design District (MDD) ).

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze akademickiej, łączącej europejskich nauczycieli i wybitnych lokalnych profesjonalistów, Szkoła oferuje dwuletnie studia Associate Arts of Fashion Studies, czteroletnie kursy licencjackie w zakresie projektowania mody, Fashion Styling i Fashion Business, Masters in Fashion

Szkoła została starannie zaprojektowana, aby sprostać specyficznym potrzebom studentów, wykładowców i pracowników. Sale lekcyjne wyposażone są w najwyższej klasy urządzenia technologiczne i audiowizualne, aby zapewnić uczniom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Szkoła oferuje różne sale lekcyjne, w tym:

 • Sale projektowe: Zaprojektowane, aby spełnić potrzeby naszych uczniów w zakresie rysowania i projektowania.
 • Studia modelarskie: gdzie odbywają się kursy Fashion Design. Studia są wyposażone w maszyny do szycia, żelazka i manekiny, między innymi w celu zwiększenia praktycznego uczenia się.
 • Zajęcia teoretyczne: tam, gdzie odbywają się wykłady i wykłady "twarzą w twarz".
 • Laboratoria komputerowe: Wyposażone w najlepsze maszyny komputerowe i oprogramowanie, aby zapewnić naszym studentom dostęp do licznych zasobów.

Zespół akademicki

Z pewnością nie ma lepszego miejsca niż eksperci, którzy pasjonują się prawdziwym światem mody i designu, aby oferować najwyższej klasy wskazówki dotyczące edukacji w zakresie mody i wzornictwa.

Od momentu założenia w 1935 roku Istituto Marangoni koncentruje się na połączeniu doświadczenia branżowego i akumulacji akademickiej oraz mieszance kreatywności w studiach projektowych i zrozumieniu potrzeb prawdziwego rynku. W rezultacie Szkoła zarówno opracowała i skutecznie rekrutowała dużą liczbę profesjonalnych wykładowców. Oprócz wiodących stałych wykładowców, tuziny projektantów, fotografów, stylistów i liderów branży biznesowej, takich jak Armani, Versace, Gucci, Dolce

Tacy profesjonaliści dołączają do rąk Istituto Marangoni, aby realizować liczne projekty, wzbogacając jednocześnie studentów o ich wiedzę na temat nowoczesnych firm modowych, pracowni projektowych, firm konsultingowych, agencji wydawniczych i innych. Ci profesjonaliści wnoszą niezmierną wartość do życia naszych studentów, którzy zdobywają wiedzę na temat specyfiki biznesu w branży modowej i projektowej, jednocześnie wzmacniając swoje profesjonalne sieci.

Misja i cele

Aby stać się centrum profesjonalnej i twórczej nauki w branży mody, sztuki i projektowania oraz w celu podtrzymania międzynarodowego przemysłu poprzez rozwój utalentowanych studentów Istituto Marangoni Miami z całego świata. Staramy się osiągnąć tę misję poprzez:

 • Oferuje obszerne i szczegółowe portfolio edukacyjne.
 • Osiągnięcie standardów akademickich dzięki nowoczesnym i dynamicznym programom nauczania skoncentrowanym na wynikach.
 • Integracja ducha "włoskości" z codziennym doświadczeniem uczniów poprzez zarówno programy nauczania, jak i doświadczenia szkolne.
 • Świętowanie globalnego i wielokulturowego zasięgu włoskiej kultury poprzez modę, sztukę i design.
 • Wspieranie i rozwijanie potencjału naszej kadry nauczycielskiej i administracyjnej poprzez ciągłe i punktualne szkolenia.
 • Umieszczanie Istituto Marangoni Miami w centrum kultury, sztuki i wzornictwa, przy wsparciu i współpracy istniejącej sieci Istituto Marangoni z międzynarodowych szkół w wiodących światowych stolicach kulturalnych: Milano, Firenze, Paryżu, Londynie, Szanghaju * i Shenzhen * (* Centra treningowe).
 • Dalsze wzmacnianie historycznych i niedawnych połączeń z najważniejszymi firmami i osobowościami na luksusowym rynku mody, sztuki i projektowania.

Od 1935 roku jest to misja Istituto Marangoni, zaczynająca się od mody i rozciągająca się na design i modę, zawsze w celu zapewnienia tym, którzy wybiorą instytuty, szkoły i ośrodki Istituto Marangoni, aby mogli się wyrazić kreatywnie. Dzisiaj wszystkie szkoły Istituto Marangoni są częścią uznanego i uznanego laboratorium kultury europejskiej, o włoskim odcisku.

Wizja

Podążając w ślady międzynarodowej sieci szkół i centrów szkoleniowych Istituto Marangoni na całym świecie w podnoszeniu talentów od 1935 roku, wizja Istituto Marangoni Miami ma zawsze być w centrum stylu, aby kierować uczniowskimi ambicjami i marzeniami poprzez kreatywność i innowacyjność, aby wspierać kreatywne przemysły na całym świecie i zapewnić solidne i interdyscyplinarne podejście do edukacji, badań i rozwiązań biznesowych w świecie mody, wzornictwa i sztuki.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Istituto Marangoni - Miami

Program Master of Arts (MA) w modzie ... [+]

O

Zadaniem menedżera marki jest nie tylko przyciąganie i zatrzymywanie konsumentów, ale także poprawa praktycznego i organizacyjnego zarządzania marką w ramach organizacji mody - kurs ten dotyczy obu obszarów; luksusowe branding wraz z umiejętnościami w zakresie zarządzania i organizacji biznesu.

Uczestnicy uczą się, jak dostosować techniki komunikacji, marketingu i promocji, aby osiągnąć cele i cele sprzedaży, a także w pełni stosować kluczowe strategie luksusowych firm. Oprócz koncentrowania się na elementach niematerialnych: relacjach z klientami, wpływie mediów społecznościowych i doświadczeniu konsumenta, kurs stanowi krytyczną analizę bardziej namacalnych elementów brandingu; atrybuty produktu (jakość, funkcje i wygląd) oraz różnica między wizerunkiem marki a tożsamością marki, pakowaniem i etykietowaniem.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Istituto Marangoni Miami * The School of Fashion