Indiana University Southeast

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Indiana University Southeast , regionalny kampus Indiana University, to czteroletni publiczny, wszechstronny uniwersytet położony w New Albany w stanie Indiana, po drugiej stronie rzeki Ohio od Louisville w stanie Kentucky. Założona w 1941 r., Zapewnia wysokiej jakości programy edukacyjne i usługi, które promują uczenie się uczniów i przygotowują ich do produktywnego obywatelstwa w zróżnicowanym społeczeństwie, a także przyczyniają się do intelektualnego, kulturalnego i gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Nasz bezpieczny kampus, po którym można spacerować, znajduje się zaledwie sześć mil od ekscytującego centrum Louisville, które oferuje kulturalne emocje i bogactwo znanych wydarzeń, a także możliwości odbycia staży i zatrudnienia podyplomowego w firmach z listy Fortune 500.

Kampus jest domem dla zróżnicowanej i eklektycznej społeczności studenckiej. Poza naszym rdzeniem, czyli tradycyjnymi studentami, którzy przybywają jako pierwsi uczniowie bezpośrednio po ukończeniu szkoły średniej lub w domu, nietradycyjni uczniowie, tacy jak dorośli uczniowie i weterani, również odgrywają ważną rolę w kształtowaniu życia kampusu. Zaangażowanie studentów jest wysokie, ponad 100 grup i organizacji studenckich. Jeśli nie widzisz takiego, który odpowiada Twoim potrzebom, możesz założyć własne!

Wiemy, że istnieje wiele sposobów na osiągnięcie celu osobistego i zawodowego. Ale dla nas jest tylko jeden cel: pomóc Ci przygotować się na kolejny krok w Twojej naukowej i zawodowej drodze.

Lokalizacje

Nowa Albany

Address
Grant Line Rd,4201
47150 Nowa Albany, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium